Сонечко• 01 января в 09:09

хвастайтесь!) что вам подарили на НГ? что вы кому дарили?

Мальдивирую• 01 января в 14:16
Ответ дляГанцю в кєдах
ей никто не рассказал, что не обязательно заправлять весь оливье сразу)
Зашла бы эта эксперт на советчицу, ей бы рассказали)))
Пишу_граммотно!• 01 января в 14:21
Ответ дляБроніки для Моніки
Есть родственники, мы не общаемся, отношений нет :)
Подарила себе ночь спокойного сна, шубу, творожную запеканку и липтон чай с лимоном
Шубу норковую?
o.lyesya• 01 января в 14:27
Ответ дляparele
Мы с мужем в этом году не придумали, что хотим, поэтому подарили себе обоим такой девайс.
Детям купили одним кофемашину, другим шезлонги, третьим робот-пылесос. Кому что нужнее)
Всей семьей ещё не собирались, поэтому не знаем, что нам подарят.
О! Супер! Потом отзыв напишите, пожалйста
Тролю як можу• 01 января в 14:42
Ответ дляУкраїнська зірочка
Всі подарунки були на Різдво )
Ці подарунки на новий рік то совкова традиція , коли ви вже про неї забудете , людонькі ?
Вы зачем зашли в тему? В церкви давно были? Не всем нужна указка сверху, как, когда, кому и что дарить и праздновать.
Свекруня• 01 января в 14:42
Свитер из brushed cashmere. Мягчайшее облачко
Моя улюблена страшко• 01 января в 14:57
Самый теплый пуховик, который у меня когда-либо был
marydgayne• 01 января в 15:18
Ответ дляПодругаМужа
Шарами з Алі.
В мене такий синій.
Молодець синочка,знайшов, як зекономити на мамі.
может у вас и такой сын) Счастливых вам праздников!
Баррикадница• 01 января в 15:27
Ответ дляВподобайден
В метро не ездить! При совке строили
Самая дебильная логика. Тогда от детей нужно отречься, которые при совке родились.
Вподобайден• 01 января в 15:27
Ответ дляБаррикадница
Это вы пишите тем,кто ненавидит совок
Баррикадница• 01 января в 15:36
Ответ дляГанцю в кєдах
Вы меня хоть убейте, но я один раз послушала и не заправила часть майонезом, херня полная. А с майонезом нормально стоит, майонез вроде ж как консервант в какой то степени.
Фенте Фря• 01 января в 16:18
Ответ дляУкраїнська зірочка
Всі подарунки були на Різдво )
ніколи, назло рагульні щоб не вказували коли що святкувати
Кролик с моноклем• 01 января в 16:20
Ответ дляКрем для арбуза
Вообще, как легко девочкам придумать подарок, и как сложно мальчикам. Моему 8 вот будет, игрушками уже не играет, одежда не радует его, вот что дарить? Девочкам и косметика и шмотки и какие то тарелочки вазочки, у меня для дочки идей и ее хотелок вагон, а сыну наушники подарили, а у него еще др через неделю😅 Идей нет. Что вы дарили мальчикам такого возраста?
Подарите playstation. Потом будет что дарить еще несколько лет (диски или покупка игр онлайн)
Попельшка• 01 января в 16:21
Я дружині подарував комплект білизни, а вона мені коробку презервативів на знак того що торік я обрізався у клініці
100pudov• 01 января в 16:34
Ответ дляПодругаМужа
Шарами з Алі.
В мене такий синій.
до чого ваше останнє речення? Яка різниця з алі ті шарми чи ні, головне увага. Може у сина ще немає власного доходу і він з кишенькових зекономив
Запасная спина• 01 января в 16:36
Ответ дляЯйцеголовая
Я такого не помню за 7 лет на советчице
Новогодняя тема хвастов и нет фоток и приятных слов, а какой-то срач
Что произошло?
Спаскудилися від важкого життя. Ср@на русня таки має вплив на українців, зіпсувала нам життя - позбавила свят, комфортнооо життя, відчуття безпеки та впевненості в наступному дні. Рівень достатку у багатьох впав, звідси заздрощі та злоба.
Оябунчик• 01 января в 16:36
Ответ дляВундерКИНГ
А чому від чоловіка странно? Мені он яку красу подарував.
А чашки ми не даруємо і заборонили, щоб нам дарували, бо в нас їх, мабуть, сотня, а так гарна чашка завжди приємно.
Я просто привыкла от мужа получать более существенные подарки, но тапочки чудесные
Крем для арбуза• 01 января в 16:45
Ответ дляКролик с моноклем
У нас есть и уже наигрались
Mary RN• 01 января в 17:04
Ответ дляЯйцеголовая
Я такого не помню за 7 лет на советчице
Что произошло?
Удалено администрацией...
Да_Я_ТакаЯ_• 01 января в 17:14
Ответ дляУкраїнська зірочка
Всі подарунки були на Різдво )
Не всі воцерковлені, тут купа атеїстів, то коли ж дарувати , як не на НР?
parele• 01 января в 17:17
Ответ дляo.lyesya
Уже несколько дней тестирую, отличная штука.
Українська зірочка• 01 января в 17:17
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так мова не про церкву , а відмову від совкових традицій !
Да_Я_ТакаЯ_• 01 января в 17:19
Ответ дляУкраїнська зірочка
То коли ж дарувати? НР - совок, Різдво- атеїст? Тобто не дарувати виходить взагалі?
Да_Я_ТакаЯ_• 01 января в 17:22
Ответ дляparele
Це що? Чи підійде для котячої шерсті та совкових коврів? Чи потрібна тільки рівна поверхня?
parele• 01 января в 17:27
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Моющий пылесос. Для шерсти подходит, для ковров - нет.
Да_Я_ТакаЯ_• 01 января в 17:27
Ответ дляparele
Дякую за інструкцію
Запасная спина• 01 января в 17:51
Ответ дляВподобайден
Сейчас зато не за копейки работают и все новое строят и качественное,столько новых станций метро построили и развлечений доступных для детей.
Насправді будують і добре будують. В новобудовах набагато кращі квартири ніж були хрущовки з крихітними кімнатами та кухнями 2*2 м
Для дітей побудовано безліч дитячих розважальних центрів, центрів раннього розвитку, позашкільної освіти. Інша справа, що все це платне, а не як звикли за радянських часів все державне і надурняк.
Запасная спина• 01 января в 17:58
Ответ дляКарамбОлька
а я пам´ятаю. кожен раз ці дурні хвасти і кожен раз срач.

особливо мене бісили завжди декретниці, які раділи як діти, що чоловік їм щось подарував і бігли бігом на совєтчицю хвалитися.

а тоді писали всім - а вам нічого не подарували!!

(випереджаючи коментарі - у нас з чоловіком гроші спільні і він таки подарував мені сумку за 5800, тільки дитячої радості я вже давно не відчуваю від речей і подарунків).
В нас теж з чоловіком спільний бюджет, разом майже 25 років і я досі радію подарункам - як великим, так і дрібничкам
Як ухурделю• 01 января в 18:06
Ответ дляЗапасная спина
Хто всрався - невістка. Тут срачі у таких темах були завжди.
Як ухурделю• 01 января в 18:09
Ответ дляMary RN
Удалено администрацией...
Як ухурделю• 01 января в 18:14
Ответ дляЗапасная спина
А де це ви жили, що окрім хрущівок нічого не бачили? Хоча б сталінки з високими стелями і просторими кімнатами, кухнями; спецпроекти різних років? Масові покращені планування різних серій будинків 80-х?
Не надурняк було при радянському союзі, а просто податки йшли туди, куди треба.