Опля Картопля• вчера в 15:17
Чим себе зайняти,якщо сумно і скушно?
Подайте будь ласка ідеї
Брюлик в стразах• вчера в 15:19
Онлайн шопинг, ванна с маской, зал, с кем-то попереписываться, прогуляться, поехать на мак драйв, да вариантов вагон)
Секретница• вчера в 15:21
Набрать миску оливье, завернуться а одеяло и смотреть фильм. Можно сексом перед этим позаниматься, если есть с кем
Малая еще та• вчера в 15:24
поприбирайте. моя свекруха любила то штори попрати), то кухонні шафки перебрати, то кришталь перемити).
почитайте. подивіться відео якесь на Ютубі цікаве, про тваринок там, про стосунки, про моду - що вам до душі?
люди он картини по номерам малюють, а я любила пазли складати. от теж включу собі відео якесь і займаюсь.
приготуйте щось із їжі, за новим рецептом. може, доведеться і в магазин пройтися).
зарядку зробіть, теж можна на Ютубі знайти відео на будь-який смак. чи то аеробіка, чи то йога, чи м´язи тазового дна.
Малая еще та• вчера в 15:37
Ответ дляМая твая не панимать
Бухните и выходите в свет!😁
ну. на побачення ж можна сходити! чим ото вдома нудитись в печалі.
Почекуха• вчера в 15:39
Ответ дляМалая еще та
Ще ж треба, щоб хтось туди запросив.
Малая еще та• вчера в 15:40
Ответ дляПочекуха
Ще ж треба, щоб хтось туди запросив.
а СЗ на що? тіндери всякі?
Анонім Завгосп• вчера в 15:53
Ответ дляМалая еще та
Свекруха 1 січня прибирала?
Анонім Завгосп• вчера в 15:54
Я зараз піду прогуляюсь.
Також нужно, нічого не хочу-ні дивитись кіно, ні вчитись, ні їсти, ні читати, ні на порадниці сидіти.
Малая еще та• вчера в 15:55
Ответ дляАнонім Завгосп
Свекруха 1 січня прибирала?
та вона в будь-який день могла собі таку розвагу влаштувати.
ще вона дуже любила гостей. оце наготує всього сложно-сочіньонного, заставить стіл, всіх позве і ще й з собою дасть. ех( нема вже її з нами(.
Анонім Завгосп• вчера в 15:58
Ответ дляМалая еще та
Так, є такі люди, в яких наче батарейка всередині. Моєї свекрухи також вже немає:(. Дуже її любила, на свята часто до неї приїжджали, вона вміла радіти простим речам і кожному прожитому дню
Малая еще та• вчера в 16:04
Ответ дляАнонім Завгосп
а ще у неї було хоббі переклеювати шпалери і освіжати стелю. буквально кожен рік вона це робила. запрошувала свою подругу і давай вони вдвох шурувати. це якийсь ужас)) скільки енергії в людей того покоління.
до речі, у мене є одна родичка, та теж прямо любить робити ремонти. без кінця їх робить. то прибудує щось до балкона. то стіни перефарбує. то в літній кухні натяжні стелі робить, нікому не потрібні. прямо манія якась)