Патріотка з дивану• 05 января в 14:48

Краще проколоти дитині вуха голкою чи пістолетом?

Збила мене с пантелику знайома, каже тількі в пірсинг солоні, про не оброблені пістолети страхи нагнали, про рвані рани. Мені і сестрі кололи пістолетом, в найближчому салоні, в мене норм, у сестри довго загоєння йшло. Дитині 11 років.
Лепетун• 05 января в 16:22
Ответ дляНеробименінерви
Вы в живую видели сережки для пистолета?
Бачила.
А ви бачили?
І продовжуєте доводити, що сережки для пістолета по гостроті такі ж самі, як голка?

Неробименінерви• 05 января в 16:23
Ответ дляЛепетун
Бачила.
А ви бачили?
Да видела.
Конечно выбор за пистолетом
Лепетун• 05 января в 16:25
Ответ дляНеробименінерви
Да видела.
Конечно выбор за пистолетом
Та вибирайте хоч що, але не намагайтесь довести іншим, що сережки в пістолеті або системі 75 проколюють мочку, а не рвуть її.
Неробименінерви• 05 января в 16:35
Ответ дляЛепетун
Скажи честно - вы просто колите уши иглой и хотите оправдать свои цены. Досведули
Лепетун• 05 января в 16:54
Ответ дляНеробименінерви
Любонько, я розумію, що признавати власну неправоту складно, і навіть співчуваю вам (але не від щирого серця).
Тож йдіть здорова і не пишіть мені всякі дурниці, я не відповідатиму
Неробименінерви• 05 января в 20:05
Ответ дляЛепетун
Удалено администрацией...
dahashutka19• 07 января в 00:46
Звісно голкою. В усіх нормальних пірсинг салонах колять голкою.