Миссис Буркул• 06 января в 16:58

Паспорт для американської візи

Він має бути «свіжий» на 10 років чи неважливо скільки терміну дії залишилося?
ТАЗератти• 06 января в 17:00
Хотя бы год. Потом надо будет возить два паспорта
Залетна Я тут• 06 января в 17:03
Це не має значення
Проработник• 06 января в 17:04
Не важливо. Треба щоб діяв до кінця терміну дії візи + 6 місяців. Але для вʼїзду в США чудово мати багато штампів інших країн, тоді можливо менше будуть перевіряти і віза США теж діє на прикордонників інших країн нічого так. Це з досвіду доньки, вона їздила на літо працювати в США
Зяблик протестант• 06 января в 17:10
Краще зробити новий щоб віза залишилась надовше
Василина Семеніч• 06 января в 17:13
не имеет значения НО я поменяла один паспорт на свежий и ставила канаду и сша в свежий паспорт по 10лет визы
автор Миссис Буркул • 06 января в 17:21
Ответ дляПроработник
Якщо віза на 10 років, то це неможливо, щоб він був дійсним. Штампів нема , оскільки їздила лише в межах шенгену