Тро Нью-Йорку• 07 января в 14:56
Вы бы поехали в путешествие в Финляндию? Или там нечего смотреть?
Дуболом• 07 января в 14:58
Для мене, ні))
Але я була в 40+ країнах і Фінляндія, по відгукам навіть самих жителів, це щось холодне і депресивне.
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Гарантую неперелевки• 07 января в 14:58
я все собираюсь в декабре в деревню Санты, надеюсь в следующем году получится
ТочноБудет• 07 января в 15:06
Ответ дляДуболом
Для мене, ні))
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Вы прямо как моя мама , считаете страны-только мы все дети после 80 стали домоседам )
Возили детей,по просьбе
ПростоБелка• 07 января в 15:06
Ответ дляДуболом
Для мене, ні))
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Можна нескромне питання?😂. Чим займаєтеся, що скільки подорожуєте? Маю на увазі фінансові аспекти))
Молчалка• 07 января в 15:14
Ответ дляДуболом
Для мене, ні))
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Ну і дорого, звичайно.
Воно того не варте.
Краще уже тоді Норвегія і Швеція.
Там була і там класно)
Дивні думки, як для людини, яка начебто була в Швеції та Норвегії.
До речі, Фінляндія багато років поспіль очолює рейтинг найщасливіших громадян у світі.
Навіть не знаю, хто саме вам розповідав про Фінляндію, як про щось холодне та депресивне...
Я була у Фінляндії чотири рази, двічі - на Полярному колі у Санти. Це були одни з найкращих подорожів у моєму житті.
Перша леді колгоспу• 07 января в 15:14
Ответ дляПростоБелка
Шукає кращого життя🤣🤣🤣
Перша леді колгоспу• 07 января в 15:16
Ответ дляМолчалка
💯, баришня пише маячню про Швецію… і ні слова про казкову Швейцарію…дивно в яких це країнах вона була
ПростоБелка• 07 января в 15:22
Ответ дляПерша леді колгоспу
Шукає кращого життя🤣🤣🤣
Якщо нічого не тримає, і є бажання, чому б ні. Я з того покоління, коли батьки маніпулювали😂. А як же ми? А як же городи?😂. Я через це навіть в інше місто не поїхала на роботу. І все склалося, як склалося. За кордоном не була ні разу. Не було ніколи фінансових можливостей. Щодо Фінляндії - сестра їздила на заробітки. Ця країна лише напахатися до упаду, і звалити з неї)). Напевно підходить тим, хто любить природу, море, і не боїться пахати.
Молчалка• 07 января в 15:27
Ответ дляПростоБелка
Прям, як в анекдоті про ’Рабіновіч наспівав’. Ніколи ніде не була, але зробила висновок про країну по досвіду сестри-заробітчанки.
Покорительная• 07 января в 15:30
Ответ дляМолчалка
100% хотвла теж написати.
Я відвідала теж приблизно стільки ж країн. Так дивно таку пургу читати. Людина яка подорожує в житті такого не напише.
Ліньки гуглить• 07 января в 15:33
Ответ дляПростоБелка
Думаю, писатель фэнтезийных книг
Покорительная• 07 января в 15:31
Ответ дляПростоБелка
Ппц який примітивізм
Ракета Ариана• 07 января в 15:36
Красивая страна для тех, кто любит природу. Леса, горы, озера. Зимой - много снега.
Архитектура - так себе. Хотя чуток есть что глянуть (Суоменлинна, пару кварталов в Турку). В Рованиеми - ну такое, азиатским туристам деревня Санты заходит хорошо.
Сама страна (если не в рейтинги смотреть, а реально там бывать часто) - ну не то, чтобы депрессивная. Скорее, дремотная. Второй уровень безработицы по ЕС, очень дорогая жизнь, отсутствие развитой индустрии развлечений, не лучшая по меркам Европы социальная сфера. Короче, специфическое государство.
Но если вы любите походы в лес, прогулки на велике на природе, ну или не знаю, ваши мужчины - фанаты рыбалки, то вполне себе интересно.
ПростоБелка• 07 января в 15:35
Ответ дляМолчалка
Зате чесно😁. То не мої висновки. Це давно було. Після того у неї було багато подорожей, але вже відпочинок, працює віддалено. Може дозволити собі найкрутіший відпочинок. І він у неї асоціюється з теплим морем, цікавими екзотичними місцями.
Ищу-брожу• 07 января в 16:39
Поехала бы, летом. В лес сходить и на озера (реки). Там, где мы сейчас, нет ничего такого. Зимой не хочу.
Дуболом• 07 января в 17:41
Ответ дляПростоБелка
Керівник ЗЕД.
Я і по роботі їздила.
Сингапур, Малайзія, Китай, ОАЕ і половина Європи
Я і по роботі їздила.
Свідок Перемоги• 07 января в 21:19
Я б подивилася на фінів. А також на шведів і норвежців. Якщо там ще є такі, а не самі пакистанці, іранці і турки )