Барабан для дорослих• 07 января в 20:22

І я спитаю,квартира в новобудові.чи можна шиукатурити,якщо в квартирі +7?

Ворожу на каві• 07 января в 20:23
Потом нужно ставить дуйки обогреватели
Я так 5000 за электричество заплатила
Но, высушила

Последний вагон• 07 января в 20:24
Ответ дляВорожу на каві
Потом нужно ставить дуйки обогреватели
Я так 5000 за электричество заплатила
Но, высушила
Осушители
Упругая попка• 07 января в 20:25
Оно сохнуть должно, при +7 будет жопа
Завжди недо...• 07 января в 20:25
Можно
Якось так і живу• 07 января в 20:29
Треба нагрівати десь до +15-17°. Воно сохнути буде кожен шар ’до другого пришестя’ при 7, а шарів буде 2-4, залежно від кривизни стін.
Мішечок щастя• 07 января в 20:30
Согласно документации производителя, штукатуркой кнауф ротбанд можно работать при температуре от +5. Как вариант. Это гипсовая штукатурка.
Сохнуть будет долгенько даже при слое 6мм.
ПриснитсяЖЕ• 07 января в 20:32
Не раджу. Стрьомно, бо може з´явитись цвіль і пліснява.
ИграйМойГормон• 07 января в 20:33
Ответ дляМішечок щастя
У нас зараз ротбандом рівняють. Десь тиждень сохне, і це у старому будинку з опаленням. Взагалі майстри казали, що може до двох тижнів сохнути.
Мішечок щастя• 07 января в 20:34
Ответ дляИграйМойГормон
Да, до 2х недель. Спешить с продолжением работ точно не надо.
Проверяется высверливанием дырочки и оценкой просушки в глубину

ИграйМойГормон• 07 января в 20:37
Ответ дляМішечок щастя
Вони не поспішають. Вирівняли три стіни у кінці грудня, зараз іншим зайняті.
У квартирі запах вологої крейди стоїть...
Сказали, що раніше 15 січня про шпалери не йдеться, має все висохнути.
Правильно_Валерчик• 07 января в 20:39
а чому так холодно в новобудові?
Каяспер• 07 января в 21:09
А сохнуть как оно будет?
Ластоноша• 07 января в 21:21
Дуже ризиковано, у мене була ситуація -сантехніки затримали розводку, спочатку поштукатурили, було +9, я ще включала обігрівач - почала з´являтися пліснява. Добре, що потім швидко доробили опалення, і сушили при +25.
На мішках теж було написано від +5.

Не ризикуйте, враховуючи ціну матеріалів і робіт.
Ластоноша• 07 января в 21:24
Штукатурили в листопаді, кілька днів ще навіть тепло було, і все одно почала пліснява.
автор Барабан для дорослих • 07 января в 21:33
Ответ дляЯкось так і живу
Планується 1 шар,стіни рівні
автор Барабан для дорослих • 07 января в 21:34
Ответ дляПравильно_Валерчик
а чому так холодно в новобудові?
Виходить що будинок холодний,але він із цегли,не знаю чому так
автор Барабан для дорослих • 07 января в 21:36
Ответ дляЛастоноша
На мішках теж було написано від +5.

На рахунок опалення,майстер вже давно повинен був встановити батареї,але затримується на іншому об´єкті,із за відключень світла
автор Барабан для дорослих • 07 января в 21:37
Ответ дляЛастоноша
Це як?
Мені штукатурили стіни при плюс 15,цементно вапняна штукатарка,все швидко висохло.
Якось так і живу• 07 января в 21:47
Ответ дляБарабан для дорослих
Планується 1 шар,стіни рівні
Фінішна, чистовим шаром, можливо і ’проскочить’. Я б не ризикувала і все таки гріла. Ідуть холоди, приміщення охолоне ще сильніше.

ОбережнаЯ• 08 января в 01:37
Ответ дляПравильно_Валерчик
а чому так холодно в новобудові?
батареи, видимо, еще не установили...