Редиска Я• 08 января в 19:31

Кремчик. У яких продавців купуєте?

Купую відливанти на цьому сайті вже давно. Але переживаю за підробки, бо влітку брала в одного продавця Блюталісман і відчуття, що це був явно не оригінал. Сама довіряю lara1 -- в неї беру найчастіше і завжди хороші аромати. Але хотілося б розширити свій список. Тому напишіть своїх продавців, у кого регулярно берете і довіряєте
КараПузовна• 08 января в 19:32
Ой Ларочка....прорекламировала себя.

автор Редиска Я • 08 января в 19:34
Ответ дляКараПузовна
Ой Ларочка....прорекламировала себя.
та блін. серйозно, це не реклама. брала і в інших продавців. ось тут теж були класні iriskasediniriskasedin, але її заблокували. А в цього продавця oleg.kuzmich86 я брала отой самий блюталісман. в нього таке враження, що половина нормалі, половина якась підробка
Давно без алко• 08 января в 19:35
Ответ дляРедиска Я
Автор, а я у Лары тоже брала, но она мне паль прислала (( это вам повезло.
автор Редиска Я • 08 января в 19:36
Ответ дляДавно без алко
ого. а який аромат був? може й в мене якийсь попадався, а я не звернула уваги
Давно без алко• 08 января в 19:37
Ответ дляРедиска Я
Надо смотреть. Я так не вспомню. Я на кремчике много и часто беру.
автор Редиска Я • 08 января в 19:38
Ответ дляДавно без алко
порадьте, хто вам там подобається
Бокс-орун• 08 января в 19:47
У мамбы покупала

Эт вернячОк• 08 января в 20:04
Ответ дляДавно без алко
Я в неї теж брала, все добре.
Ще купую в Olesia, Ol_Lym, __DaRiShA__
автор Редиска Я • 08 января в 20:13
Ответ дляЭт вернячОк
Я в неї теж брала, все добре.
Ще купую в Olesia, Ol_Lym, __DaRiShA__
в Olesia замовляла вже давно разок, дуже довго відправляла, і я вже більше не замовляла. напевно, треба пробувати ще
Бандитка Сью• 08 января в 20:39
многих еще по парфее знаю
в основном покупаю у
dedus
naytilys
marta66
Dimira

еще
Lissi
Betti
MaCherie

лара не интересует
Дуб береза• 08 января в 21:29
Лара прислала паль мені. Дарішу раніше любила але потім і вона почала барижити. Зараз просто шукаю по сайтам аромати в пробниках які хочу спробувати
Я тут с краю постою• 09 января в 10:03
Які аромати хочете спробувати?