Указка• 08 января в 19:48
Перший iphone
Нарешті хочу придбати собі iphone.
І ось питання до тих, хто в темі.
Телефоном користуюсь часто, майже все на ньому. Тому думала, що потрібно брати pro max, але максимально стару версію. Бюджет обмежений, а нового так й не можу знайти нижче 16. І ось питання, тобто потребую поради, брати відновлений або б/у десь тисяч за 45, або брати новий, але модель не про, а просту якусь. Може порадите профану?
І ось питання до тих, хто в темі.
Бжоли-бандерівці• 08 января в 20:04
Ответ дляНачальник Анонимов
А,камера в 17 лучше,у дочки есть
А вообще на камере айфона видны все мелкие недостатки кожи )
А в 17 про еще лучше. А в xiaomi новых по цене айфона, камера вообще суперпроф в сравнении с айфоном 😁
Бжоли-бандерівці• 08 января в 20:07
Ответ дляУказка
Камера для мене важлива. Я через неї і хотіла 15 про мах
Та на практике не будет разницы
Указка
• 08 января в 20:07
Ответ дляМамин тріль
Нові зараз можна знайти 15.16, 16 плюс і 16е
Ось 16 плюс гірше ніж 15 про мах?
Указка
• 08 января в 20:09
Ответ дляБжоли-бандерівці
На практике там незначительно отличается, за счет 3й камеры. Я повторюсь, в целом камеры на айфонах не сильная сторона, поэтому разница не принципиальна. А вот микрочип процессор и батарея в 16м лучше.
Дякую вам дуже!
Мамин тріль• 08 января в 20:12
Ответ дляУказка
Ось 16 плюс гірше ніж 15 про мах?
Не знаю, я саме в в залізі не розбиралась ) просто поділилась інфою що мені в магазинах казали..
Указка
• 08 января в 20:14
Ответ дляМамин тріль
Дякую
Рубаю олівлє• 08 января в 20:30
Ответ дляУказка
Дякую
Для полноты картины вы бы еще у GPT спросили. Он даст полную выкладку под ваши запросы. Расскажет все сильные и слабые стороны.
Перекус беру завжди• 08 января в 20:33
Вы готовы быть зависимой от зарядки/пауэр банка, если возьмете б/у? Там така деградация батареи со временем. Придется возится с заменой, переживать точно ли Вам оригинальную или качественную установять. Это очень бесит, хоть и камера норм.
Небалувана Галя• 08 января в 21:26
Ответ дляУказка
Зараз останній так не можу, навіть через те, що в голові не можу виділити таку суму. А те що буде через декілька років, то взагалі невідомо. Якщо б я жила по такому принципу, то б взагалі нічого б не мала. Але маленькими кроками отримую що бажаю
Батарея у айфонов хреновая. У самсунг и даже сяоми гораздо дольше держит объем. Я бы не брала айфон, если не можете покупать новый и менять раз в пару лет
Ms. Скромность• 09 января в 11:13
Ответ дляУказка
Ні, вже вирішила, що айфон. А ось обрати не можу
Вы готовы к неудобству на каждом шагу? На нем даже запятой на клаве нет
Эт вернячОк• 29 января в 00:48
Ответ дляНеВРотик
Нема сенсу вибудувати айфон, якщо ви не можете взяти останній чи передостанній і не будете змінювати раз в два три роки. Це те саме що їздити брічкою а не на автоматі.
Той момет, коли в 2025 році оновила свій IPhone 6S (в мене з 2016) на 16 й. 😀