Ненька наша• 09 января в 17:32

Як позбутися запаху з пральної машини, якщо вона чиста, але інколи тхне?

Фоточки нема• 09 января в 17:33
Купите в епицентре для промывки.Может у вас по кругу под резинкой грязь скопилась, вы там моете?

Чумачечая_• 09 января в 17:36
Якщо є запах то берете таблетку для посудомийної машини кидаєте її в барабан і включаєте програму для білого кольору прання там 90 °, можна кинути туди якусь футболку але тільки таку яку не шкода.
Проганяєте так пральну машину і після витираєте насухо всі ризинки там де дверцята іще можна перевірити фільтр в машинці інколи там щось є тому обов´язково перевірте. І все
ЗдесяЯ• 09 января в 17:36
Парк разів на 90 постіль поперіть.
Кастрюлька• 09 января в 17:39
Почистити резинку, фільтр, лоток для засобу. І прогнати на 90 градусів зі спеціальною таблеткою або на режимі очистки барабану, якщо є окремо він. Ну і періодично прати на 90 градусах, а не тільки весь час короткі цикли з холодною водою.
Мerida• 09 января в 17:48
Режим очистка барабана с таблеткой.
И открытой держать. У мегя и лоток и дверца открыты. Всегда сухая, никогда запаха нет.
Не гавкаю- но охраняю• 09 января в 17:57
Разобрать и прочистить сливной шланг. Зачастую там катастрофа бывает. У меня умная машинка, она сама требует цикл очистки на 95 раз в месяц примерно. А вы себе напоминалку можете ставить.
Lacrimo• 09 января в 20:30
Завелись бактерії і грибок глибоко. 2 раза з доместосом з 90 град і третій промивка просто водою при 90. Таке часто буває якщо користуватись гелями при 30-40 град.