Ненька наша• 09 января в 17:32
Як позбутися запаху з пральної машини, якщо вона чиста, але інколи тхне?
Фоточки нема• 09 января в 17:33
Купите в епицентре для промывки.Может у вас по кругу под резинкой грязь скопилась, вы там моете?
Чумачечая_• 09 января в 17:36
Якщо є запах то берете таблетку для посудомийної машини кидаєте її в барабан і включаєте програму для білого кольору прання там 90 °, можна кинути туди якусь футболку але тільки таку яку не шкода.
Проганяєте так пральну машину і після витираєте насухо всі ризинки там де дверцята іще можна перевірити фільтр в машинці інколи там щось є тому обов´язково перевірте. І все
Кастрюлька• 09 января в 17:39
Почистити резинку, фільтр, лоток для засобу. І прогнати на 90 градусів зі спеціальною таблеткою або на режимі очистки барабану, якщо є окремо він. Ну і періодично прати на 90 градусах, а не тільки весь час короткі цикли з холодною водою.
Не гавкаю- но охраняю• 09 января в 17:57
Разобрать и прочистить сливной шланг. Зачастую там катастрофа бывает. У меня умная машинка, она сама требует цикл очистки на 95 раз в месяц примерно. А вы себе напоминалку можете ставить.