Анонім Завгосп• 09 января в 20:05

Милоту нашла в секонде

Добрая свекровь• 09 января в 21:25
Ответ дляЦикавенная
А вас правда зовут Алина?
В якійсь з тем була хвилинка чи то відвертості, чи її вчергове накрило, то стверджувала, що вона Анна.
Але, знаючи яка там нездорова голівонька, можна припускати що завгодно. Єдине, що вона тут справжнього світила - це рік народження на черговому медичному висновку з порадою звернутися до психіатра.
Цикавенная• 09 января в 21:30
Ответ дляДобрая свекровь
Какой год рождения
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:30
Ответ дляДобрая свекровь
Вы ипонулись окончательно?)
Добрая свекровь• 09 января в 21:32
Ответ дляЦикавенная
Какой год рождения
Точно не памʼятаю, але вона молодше, ніж можна було уявити. Я думала, там якась бабка полоумна то все вигадує та фотографує, а нашій гримерці десь 35-36 років.
Добрая свекровь• 09 января в 21:34
Ответ дляАнонім Завгосп
Вы ипонулись окончательно?)
Обережніше на поворотах. А то вас закриють, як тільки що закрили вашу тему про кошенят в снігу.
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:34
Ответ дляДобрая свекровь
Хотела бы послать на 3 буквы, но знаю что бесполезно, не захочет ни один
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:35
Ответ дляДобрая свекровь
Вам и поворота не надо))) дома случиться
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:36
Ответ дляДобрая свекровь
Полуумная сталкерша
Цикавенная• 09 января в 21:36
Ответ дляАнонім Завгосп
Полуумная сталкерша
Так они наговаривают на вас?
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:37
Ответ дляДобрая свекровь
Теперь ясно откуда больной ребенок-от матери передалось
Добрая свекровь• 09 января в 21:37
Ответ дляАнонім Завгосп
Аліна, те що ви давно, або навіть ніколи не .бана, зрозуміло по тому, що ви тут несете. Але судити по собі про всіх - це не правильно.
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:38
Ответ дляДобрая свекровь
Изыды ипнутое
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:39
Ответ дляДобрая свекровь
Отье*ись от меня вконец, чтож тебя ссаными тапками гонишь, а ты все тут
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:41
Ответ дляЦикавенная
Так они наговаривают на вас?
Нет, это больная тетя прицепилась)))
Добрая свекровь• 09 января в 21:42
Цю тему треба буде час від часу показувати тим, хто все ще вважає вас відносно здоровою людиною. Хай Бог милує…Років за 10 будете їздити брудна і нечесна в автобусах і до людей чіплятися. 🤣
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:42
Ответ дляДобрая свекровь
Фу)) единный интерес, что за мной бегать😂
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:43
Ответ дляДобрая свекровь
Поцелуете меня в одно место😂
автор Анонім Завгосп • 09 января в 21:44
Ответ дляДобрая свекровь
Я вас расстрою, вы того не увидите😂😂знали бы свое, молчали б тихонько