Мафиозная• 10 января в 21:43
Не повторюйте помилок
Дівчата, хто ще не замужем. Не виходьте заміж за старших чоловіків.
Зробила помилку я.
А тепер ,то його болить, то те, то се.
Немаю виходу уже з цієї ситуації.
Батько він хороший. Дитина його любить.
Ніби і допомагає вдома.
Але ....
Зробила помилку я.
А тепер ,то його болить, то те, то се.
Немаю виходу уже з цієї ситуації.
Батько він хороший. Дитина його любить.
Ніби і допомагає вдома.
Але ....
Даха-сваха• 10 января в 22:17
Шкода, що в молодості розуму ще мало. Там велике кохання. І крапка.
Мафиозная
• 10 января в 22:18
Ответ дляДаха-сваха
То вже не така і молодість була.
Але...
Пік Антна• 10 января в 22:18
Ответ дляМафиозная
На 18
Ого :(
Держитесь, ну как бы это же понятно сразу что через 20 лет будет тяжело или нет ?
Даха-сваха• 10 января в 22:19
Ответ дляМафиозная
То вже не така і молодість була.
Але...
Але щось було? Симпатія, бажання створити сім´ю?
Пік Антна• 10 января в 22:19
Ответ дляМлинці зі смайликом
Моя колега заміжня за однолітком.
Два роки він не виходить з дому.
0.5 горілки кожен день
Вчора забрали в реанімацію
Увага! Питання!
То до чого тут вік взагалі??
Два роки він не виходить з дому.
0.5 горілки кожен день
Вчора забрали в реанімацію
Увага! Питання!
То до чого тут вік взагалі??
У вашей коллеги просто алкоголик это совсем другая проблема.
Пік Антна• 10 января в 22:21
Ответ дляНевісточка ж
А мой дед был на 2 года младше, чем бабушка, но все равно бабушка умерла на 3 месяца позже деда и она бегала до последнего дня своей жизни и умерла внезапно, а дед перед смертью 4 года полностью лежал и 3 года ходил с трудом по квартире с двумя палками
У меня одна знакомая была у которой муж был на 12лет младше, а умер первый она бедняга одна осталась :(
Даха-сваха• 10 января в 22:38
Ответ дляАпофиозная
только не говорите Александре Николаенко
Так вона свого чоловіка молодим і не бачила.
Невісточка ж• 10 января в 22:49
Ответ дляПік Антна
Бабушка была не одна. Мы, ее внуки и дети, очень бабушку любили и с радостью забрали бы жить к себе. Но жила она с младшей дочерью, потому что она живет на первом этаже и ей легко спускаться и подниматься без лифта (отключение света, лифты не новые). Остальные живут на 5-7. Для нас всех большая трагедия, что бабушка умерла. Никак смириться не можем
Україна понад усе!• 10 января в 22:55
Ответ дляЗастряла
В мене чоловік старший на 3 роки, а вже як старий дід. Має інвалідність, велику зайву вагу, ходить повільно, все йому тяжко. І нічого вже не хоче, нічого йому не цікаво майже (((( І от що робити?
А сколько ему лет?
Удачная• 10 января в 22:57
Ответ дляМафиозная
Так і вам вже скоро боліти буде. Скоро клімакс, а там як полізе (((
ЧукИГеки• 11 января в 01:52
Ответ дляЗастряла
Варіантів, насправді, багато. Але кидати його, розлучатися мені здається непорядним, він ніколи нічого поганого мені не зробив. Але перспектива в такому шлюбі мене тихо лякає.
Вам Боженька жизнь дал чтобы вы прожили её так как было угодно толстому мужику?То есть он жрёт не следить за своим здоровьем не интересуется я уверена ничем, тупо пожрёт срёт спит и мучается. А вы себя приносите в жертву чтобы ему было комфортно обеспечиваете его едой и приятной беседой. Плюс Наверняка у него всегда плохое настроение. Это наша дебильное воспитание что Девочка должна быть послушной и всем удобной
Застряла• 11 января в 07:23
Ответ дляЧукИГеки
Вам Боженька не розказував, що будь хто, в будь-який момент може стати інвалідом або немічною людиною: захворіти, попасти в ДТП, да купа всього. Для цього навіть грішити не треба ) І кожного дня хтось у реальному світі робить свій вибір: залишитися з хворою дружиною/чоловіком, дитиною, батьками або піти жити своє єдине життя по-іншому. Про Боженьку не розповідайте, я атеістка.
Мафиозная
• 11 января в 08:16
Ответ дляЗастряла
Але як же це інколи важко
Вітаміни косметика• 11 января в 09:56
Ответ дляДаха-сваха
В 51 все життя попереду? В нашій країні?)))
мені 45 в мене планів -купа. помирати точно не збираюся. Яб ще і народила 3 дитину -якби не війна...
Даха-сваха• 11 января в 10:16
Ответ дляВітаміни косметика
45, а не 51. Як кажуть, хочете розсмішити Бога, то розкажіть йому про свої плани.
Вітаміни косметика• 11 января в 10:18
Ответ дляДаха-сваха
Даха-сваха• 11 января в 10:20
А ви чого хамите? Цей вислів не я придумала. Випийте вітамінки. Але не факт, що допоможуть.
Україна понад усе!• 11 января в 10:52
Ответ дляЗастряла
Ого! И уже такая развалюха…
В принципе ещё можно заняться собой ему