Моська-слон• 12 января в 20:57

Чому ви змінювали роботу?

Розумію, причин буває багато….
І яка ваша робота була на вашу думку найкращою?
автор Моська-слон • 12 января в 21:31
Ответ дляБелая и пушистая
В мене теж можна вирватися в будь який час
В гетто не працюю
Як у вас з лікарняними та відпустками?
Белая и пушистая• 12 января в 21:34
Ответ дляМоська-слон
Мене ше тримає частково свобода , вирватися можна в будь-який час, але розвитку 0. І от сиджу тай думаю, який варіант обрати:
1. Сидіти на попці рівно, на роботі без жодних перспектив, де знання є специфічні, які не дуже десь і використаєш, зп не погана.
2, Піти в світи і рости.
Вік 34, є діти 6 і 14, хворіють, але старший страхує з меншою досить часто.
З дитиною 6 років. Хз , вам видніше. В мене одна дитина, і доволі самостійний. Тому у кожного своя історія
Белая и пушистая• 12 января в 21:38
Ответ дляМоська-слон
Як у вас з лікарняними та відпустками?
Я в тому році їздила 4 рази закордон. З відпустками легко. Хворієш: дзвониш і кажеш, що не вийдеш. Але я продажник і онлайн в нас багато не заробиш, така сфера, що краще бути на робочому місці. Тому тут уже керуєш своїм часом сам. Хто найбільш зацікавлений, той отримує гарну зп.
В мене сфера залишилась та сама, і внутрішні розпорядки такі самі.
автор Моська-слон • 12 января в 21:38
Ответ дляБелая и пушистая
В мене більше слабує старший, але він мені допомагає з меншою. Є ще варіант, рік посидіти де сиджу!
Вкаблучках• 12 января в 21:39
Знаходила кращу!
КаРаКаТиЦа• 12 января в 22:12
Только один раз сама искала новое место лучше, в остальные разы меня переманили.