Бандитка Сью• сегодня в 09:27
Я корю себе за те що не можу виїхати з країни заради дітей
Всі подруги виїхали
Діти в школах, вже знають куди ті діти будуть поступати
А як??? Ні.. 14 років дитині, вже пора думати 8 клас.. про майбутню долю життя
А я ходжу на любиму роботу з нормальним начальством, графіком і тд. Бо в іншій країні я матиму 0 доходу або прибиральницею
Кому там слова не давали• сегодня в 11:28
Ответ дляПотужна махіна
Западная Европа
Франция, Бельгия?
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:29
Ответ дляКрайня невістка
Например ?
Коли ти вийшов на вулицю, не знаєш ні мови, ні в яку сторону йти, яка робота тебе чекає? Де ти жити будеш? Що буде завтра? Як дитину влаштувати у школу/садочок? Безпечно чи небезпечно? Медицина якої немає…
А жити хочеться
В Україні все це налаштовано і ти змирився що приліт і все на цьому.
Ще раз кажу мені двічі є з чим порівняти
До війни звикаєш швидше ніж до міграції
А жити хочеться
До війни звикаєш швидше ніж до міграції
Крайня невістка• сегодня в 11:30
Ответ длязадумчивая мордочка
одна встает в 3.30 на завод
другая 4 года ни работу найти не может, ничего, просто просрали деньги ( с ее слов)
третьи - лагерь не пережили
Не пережили ? Умерли или что ?
Это же круто что она может встать 3.30 я не смогла бы так вставать.
4 года без работы и не умерли с голоду тоже я считаю круто..
Кому там слова не давали• сегодня в 11:30
Ответ дляS.s.s.
Я не розчаруюсь, бо знаю, що санкції це мильна бульбашка.
А ваша компанія від санкцій ухилилась , але по загальному рахунку їм все одно на нашу війну. Бабло перемагає зло
До чого тут санкції до фізичних осіб яких приймають на роботу? Може в них давно пмж, паспорта. Їх походження не має значення для роботодавця
задумчивая мордочка• сегодня в 11:31
Ответ дляКрайня невістка
Не пережили ? Умерли или что ?
воют все
у кого то дети мозги выносят - как хотят вернутся
я бы тоже в 3.30 не встала
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:31
Ответ дляS.s.s.
В Польщі вже методички роздали на випадок війни. Думайте , що робити з житлом краще
Яка брехня.
Але ви в Україні вірите тільки у свої новини.
Ви взагалі вже не вмієте аналізувати де правда де ні.
У Європі ( в тому числі в Польщі) такі методички кожні пару років всім видають.
І там не тільки про війну
Про методи безпеки у різних критичних ситуаціях
А ви далі слухайте що вам наливають за вуха
І там не тільки про війну
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:33
Ответ дляПухнасті штани
Испания огромная и разная.
В Мадриде жизнь активная и организованная, на юге - сиесты и маньяна. Но не каждый может потянуть жизнь в Мадриде, по-этому и жалуется на «ритм Испании»
Мадрид вам зайшов? Немає зелені, повна бюрократія, шум, натовп, небезпечно.
Це життя вашої мрії?
Ну ок ..
Це життя вашої мрії?
Ну ок ..
Крайня невістка• сегодня в 11:34
Ответ дляПравильно_Валерчик
А жити хочеться
До війни звикаєш швидше ніж до міграції
А жити хочеться
До війни звикаєш швидше ніж до міграції
Я вот в Украине не знаю где мне жить -14 на улице, отопления нет горячей воды нет, что со школой тоже не ясно еще онлайн или нет..про медицину вообще молчу.
Единственное что у меня вроде еще есть это работа, но в стране в которой жить невозможно..я не знаю что делать..
Малая еще та• сегодня в 11:34
Ответ дляПравильно_Валерчик
Яка брехня.
І там не тільки про війну
Вот именно . В Словакии сирену проверяют раз в месяц. А в Харькове она не работала в 22году, и это прифронтовая область с 14 года.
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:36
Ответ дляКрайня невістка
У кожного свій вибір і він є. Немає вибору у лінивих.
Ніхто за вас рішення не прийматиме
Надіюсь ви знайдете правильний шлях
Ніхто за вас рішення не прийматиме
Надіюсь ви знайдете правильний шлях
Крайня невістка• сегодня в 11:36
Ответ длязадумчивая мордочка
воют все
я бы тоже в 3.30 не встала
Возможно я обесцениваю, но глупые дети, не самое страшное, тем более это дети, еще поумнеют.
А вообще пусть собираются и возвращаются у нас сейчас так хорошо как никогда не было..просто п..ц
задумчивая мордочка• сегодня в 11:37
Ответ дляКрайня невістка
это все к тому что каждому по своему нелегко
и да, мне жаль ту мать одиночку которая старается для ребенка, а в ответ постоянные нервы и все назло
Крайня невістка• сегодня в 11:38
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ніхто за вас рішення не прийматиме
Надіюсь ви знайдете правильний шлях
Ніхто за вас рішення не прийматиме
Надіюсь ви знайдете правильний шлях
Спасибо.
Да как то у меня сейчас выбор без выбора тут заказано там заказано..придется терпеть :(
Крайня невістка• сегодня в 11:40
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ніхто за вас рішення не прийматиме
Надіюсь ви знайдете правильний шлях
Ніхто за вас рішення не прийматиме
Надіюсь ви знайдете правильний шлях
Мне все таки кажется не ленивых, я боюсь потерять то что есть, а легче выбор делать когда терять нечего :(
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:40
Ответ дляКрайня невістка
Мені краще ризикнути і спробувати ніж все життя сумніватися
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:44
Ответ дляКрайня невістка
Я вам розкажу свою історію.
Відповідати іншим коментарям не буду
Мій чоловік інвалід війни.
І коли я почала проходи всі круги пекла щоб доказати що він інвалід я сказала що я жити не хочу в Україні
Я ненавиджу те що відбувається
Ми два роки билися об всі можливі інстанції і так адвокат нам допоміг, взявши за наш випадок 20%
Я йому дуже вдячна, але мій чоловік втратив здоровʼя і ми два роки не могли це довести, всім тупо насрати. Хоча він офіцер.
Я лікувала за свої гроші бо просто не могла чекати.
Так ми отримали виплату, купили квартиру у Польщі. До війни я тут мала квартиру свою.
Зараз ще одну купуємо в іпотеку.
Так як чоловік не може займатися роботою фізично. Він буде здавати дві квартири а я працюю на двох роботах.
Тому я продала все що могла і виїхала
І йому сказала ти їдеш зі мною. Крапка.
Відповідати іншим коментарям не буду
Мій чоловік інвалід війни.
Я ненавиджу те що відбувається
Зараз ще одну купуємо в іпотеку.
Тому я продала все що могла і виїхала
І йому сказала ти їдеш зі мною. Крапка.
Малая еще та• сегодня в 11:47
Ответ длязадумчивая мордочка
так думают те кто не выезжал
те кто попробовал другой жизни - думают иначе
капец капец
у вас тоже святая заграница?
капец капец
у вас тоже святая заграница?
Не святая . Мне 50 лет и я помню как нам вливали в уши как плохо в кап странах. Я не понимаю почему сейчас так думают. Все там нормально , а эмигранту везде тяжело. Но не тяжелее, чем из Купянска переехать в Киев
Малая еще та• сегодня в 11:51
Ответ дляПочекуха
знаю таких! є багато знайомих за кордоном і що я помітила що саме люди із заходу не хочуть закінчення війни, іх аж трусить коли вони чують що війна може закінчитись ! а от люди з Херсону, Маріуполь, Донеччина, Харківʼяни❤️❤️❤️ там такий запал в очах! Люди вірять в перемогу , всі розповіді лише про життя в Украіні, вдома! Навіть ті чиє житло зруйноване та в окураціі , вони і досі не втрачають надію на повернення!
Потому что первые всегда могут вернуться , это как в отпуск поехать , а вторые нет. У них тоска по дому
Почекуха• сегодня в 11:52
Ответ дляМалая еще та
так і є, нажаль
Астоновитесь!• сегодня в 12:34
Я була і що? Поїхала спасати дитину. А в неї перехідний період як у вашої. Не втягнулася взагалі, не прийняла зміни, бо не всі можуть. Повернулися в Україну, хоча я вже мову вивчила і шукала роботу. Тепер у дитини зламана психіка, замкнена, в собі, нічого не хоче, в школу не хоче, вчитися не хоче, депресія. А я кусаю лікті, що повезла, не вберегла дитячу тонку психіку. І не знаю, що тепер робити. Хай би я й не їхала нікуди, поки дитина сама б не попросила. Але хто ж знав, хто знав… Клята війна
PORKA• сегодня в 12:55
Ответ дляКому там слова не давали
Справа в тому, що іноді люди хочуть, але бояться. В мене є така подруга. Сказати що її щось стримує - ні. Її робота приносить їй копійки, це аби сказати що працює, живе за рахунок колишнього чоловіка. За 4 роки вона мені лише морочила голову то шукай квартиру, то вже переїжджаю, от зараз. Мову не вчила, нічого не хоче. Якби одразу по приїзду дали роботу і житло класне ото можна було б. Коррче, не спілкуємося. Я перестала співчувати їй, вона образилася
Теж знаю одну схожу жінку.
Вона спочатку у 2022 казала, що треба виїздити і вивозити свого сина-підлітка.
Їй також різні люди дізнавались про програми біженців, вона спочатку хотіла в Польщу, там вже знайомі домовились, куди вона поїде, вона буквально за пару днів до виїзду передумала, знайомим потім було дуже не зручно перед одним поляком, який мав їх забирати з вокзалу і поселити у житло. Потім ця дама хотіла їхати в Норвегію, інша знайома все для неї дізналась. Дама передумала.
Потім сину її виповнилось 18 і можна вже було типу «законно» нити і казати, що вона не може вивезти сина.
Коли дозволили виїзд хлопцям з 18 років - у неї знову сто відмов та причин не їхати.
Маю надію, що її син більш адекватний за свою матінку та поїхав сам.
Уси Пуси• сегодня в 12:53
Ответ дляБагиня
Учится можно и в Украине
Можно? А смысл? Дипломы не котируются и по сути своей очень слабые…просто бумажка
Khmelnichanka• сегодня в 13:02
Без порад, але коли я стикаюсь із ситуацією, коли важко прийняти рішення, то керуюсь принципом «краще шкодувати про те, що зробила, ніж про те, що не зробила».
Ашотакоя• сегодня в 14:00
Ответ дляПравильно_Валерчик
А жити хочеться
До війни звикаєш швидше ніж до міграції
А жити хочеться
До війни звикаєш швидше ніж до міграції
Ви шо, вперше за кордон в 22му виїхали, шо на вулицю вийти страшно? Принаймні, базова англійська є? Ні? То не ракети винні.
Правильно_Валерчик• сегодня в 14:00
Ответ дляАшотакоя
Навіть не намагайтеся мене зрозуміти
Кому там слова не давали• сегодня в 14:21
Ответ дляPORKA
Теж знаю одну схожу жінку.
Так! Я теж людей розпитую, домовляюся, всі їй співчувають, а потім вона ’ні’. І при тому взяла моду плакати про свої страждання. Зараз оце 5й день, як я їй запропонувала пересидіти в мене місяць-півтора поки тепліше не стане, вона пропала. Ну слава богу, я теж не пишу і не дзвоню. Дивні якісь люди
Пухнасті штани• сегодня в 15:01
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це життя вашої мрії?
Ну ок ..
Це життя вашої мрії?
Ну ок ..
Вы точно были в Мадриде? Где именно? Потому что это большой мегаполис со всеми вытекающими. Есть очень зеленые районы, а есть- забетонированные. Бюрократия везде, какое эльдорадо Вы для себя нашли, где нет бюрократии? Шум, толпа - опять-таки от района зависит. В центре само собой людей больше, чем в спальниках. Небезопасно - это Вы с Барселоной путаете
Зубная фея• сегодня в 15:20
Ответ дляS.s.s.
Ой, то ви на прихільників пуйла працюєте
Совсем тяжело догадаться что работодатель просто не хочет специалиста из опасного региона? Это как бы риски.