Бандитка Сью• сегодня в 09:27

Я корю себе за те що не можу виїхати з країни заради дітей

Всі подруги виїхали
Діти в школах, вже знають куди ті діти будуть поступати
А як??? Ні.. 14 років дитині, вже пора думати 8 клас.. про майбутню долю життя

А я ходжу на любиму роботу з нормальним начальством, графіком і тд. Бо в іншій країні я матиму 0 доходу або прибиральницею
Горня капучіно• сегодня в 10:37
Ответ дляМушля з Криму
В европах сидят только советчицы мультимильйонерши, которые хоть первый раз мир увидели. Им война в плюс
Десь заблукали - аж на третій сторінці видали ?
Виїхали ніщеброди і хати здали ?
Що там ще ?
Вітаміни косметика• сегодня в 10:39
моя у 10му виїджати не хоче- молодша тж не хоче-не корю.життя в мене одне хочу жити тут і зараз-з татом дітей-вон щоб з батьком. а не там рабом.
Потужна махіна• сегодня в 10:43
Ответ дляВітаміни косметика
Рабы мы везде
Если только вы не олигарх, у которого работают эти рабы
Горня капучіно• сегодня в 10:45
Ответ дляПотужна махіна
Рабы мы везде
Ага , десь на миску рису а десь за будинок з автомобілем
Шкідлива молекула• сегодня в 10:45
Ответ длязадумчивая мордочка
так откуда миф что выехавшим солнце светит ярче?
да, без взрывов - но своих трудностей там не меньше
Як ви можете порівнювати труднощі в житті і життя у війні. Це абсурд так думати!!! Тут ти повністю позбавлений спокою, постійно на стрьомі, бо не знаєш чи буде у тебе реальне завтра.
Хоч би постіснялись таке писати...труднощі...наче до війни у людей не бувало труднощів.
своих трудностей там не меньше....капець просто.
Мушля з Криму• сегодня в 10:45
Ответ дляГорня капучіно
Виїхали ніщеброди і хати здали ?
Що там ще ?
Вы нервная. Пролечитесь
Маргарита и Мастер• сегодня в 10:45
Троляки біснуються
задумчивая мордочка• сегодня в 10:47
Ответ дляШкідлива молекула
так думают те кто не выезжал
те кто попробовал другой жизни - думают иначе
капец капец
у вас тоже святая заграница?
Горня капучіно• сегодня в 10:49
Ответ дляМушля з Криму
Вы нервная. Пролечитесь
О , шаблонне мислення воно таке
Прямо емоційне забарвлення зрозуміли через допис ?
Шкідлива молекула• сегодня в 10:51
Ответ длязадумчивая мордочка
так думают те кто не выезжал
капец капец
у вас тоже святая заграница?
Не святая заграница. Ніхто не каже, шо там легко. Але це все не іде на одній лінії, коли стоїть на кону виживання і життєві труднощі. Це НЕ порівнюється. І крапка. Не прибідняйтеся.
Щоб було зрозуміліше що ви порівнюєте: у вас украли телефон - і ви така, ой біда, яка біда. А у іншого - хтось з сім´ї захворів смертельною хворобою. Ото біда!!! А не ваш вкрадений телефон!
Так зрозуміліше буде?)
задумчивая мордочка• сегодня в 10:53
Ответ дляШкідлива молекула
Так зрозуміліше буде?)
очень многие вернулись оттуда не от хорошей жизни
то есть люди имели возможность сравнить оба варианта
Мушля з Криму• сегодня в 10:53
Ответ дляГорня капучіно
О , шаблонне мислення воно таке
Не. Я просто отслеживаю здесь советчиц неадекватных и тролю с них. Залетаю в тему, где их много, и выдаю кринжу. Нравится их полоумная реакция. Вы хорошая. Претензий нет
Горня капучіно• сегодня в 10:57
Ответ дляМушля з Криму
Ото ранкові суботи у вас цікаві
Мабуть в очікуванні світла
Потужна махіна• сегодня в 10:58
Ответ дляГорня капучіно
Это уже кто на что учился и как удалось устроиться

И в Украине есть за миску риса работают и они не рабы по-вашему?!

И за дом с автомобилем - это тоже рабство, просто за другую зарплату/доход
Мушля з Криму• сегодня в 11:01
Ответ дляГорня капучіно
Ото ранкові суботи у вас цікаві
Мабуть в очікуванні світла
😂 так и есть. Ну реально. Здесь море звезд, с которых я ору
Почекуха• сегодня в 11:08
Ответ дляШвендяю містами
ну от добра добра не ищут. а кто-то обещал беженцам жизнь ’в шоколаде’?
я знаю таких, кто неплохо пристроился, но это поверхностные люди-желудочники, им набитый холодильник и поездка в отпуск на море - вполне достаточный набор для ’счастливой’ жизни. они даже не читают, что там в Украине в их родном городе происходит, не говоря уже за остальное...
знаю таких! є багато знайомих за кордоном і що я помітила що саме люди із заходу не хочуть закінчення війни, іх аж трусить коли вони чують що війна може закінчитись ! а от люди з Херсону, Маріуполь, Донеччина, Харківʼяни❤️❤️❤️ там такий запал в очах! Люди вірять в перемогу , всі розповіді лише про життя в Украіні, вдома! Навіть ті чиє житло зруйноване та в окураціі , вони і досі не втрачають надію на повернення!
Джем Шакіри• сегодня в 11:08
То у вас і вашої дитини особисті проблеми. У 14 років сучасний підліток вже має якось трошки розуміти, що йому подобається, а адекватні батьки мають підтримувати. А ви ниєте, і свою бездіяльність на власну дитину переклали
Горня капучіно• сегодня в 11:09
Ответ дляПотужна махіна

Ну з філософією хіпі чудово десь курити бамбук і жити під мостом
А більшість європейців представники середнього класу і все у них ок
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:11
Ответ дляШкідлива молекула
Мені є з чим порівняти. Повірте війна не така вже страшна , міграція важче сприймається набагато
Але за надо до війни і звикаєш до міграції. Важко і те і те
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:13
Ответ дляШкідлива молекула
Так зрозуміліше буде?)
Якби вам вам було страшно , ви б виїхали.
Повірте мені є з чим порівняти. Двічі! В 2015 і в 2022
Міграція вкрай складніша і крапка
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:13
Ответ дляМушля з Криму
Ну виглядаєте не кращою ..,
Кому там слова не давали• сегодня в 11:21
Ответ длязадумчивая мордочка
из моего окружения ни у кого нет счастливой жизни за границей
у всех свои трудности
Счастливая жизнь- это утопия. Одну часть жизни организовала, вторая проваливается и так по кругу. Ещё зависит все от восприятия жизни и себя. Мне здесь интересно, много вызовов которые дома я прошла почти подростком и все легко получалось. Тут интереснее, сложнее, иногда выматывающе. А с другой стороны кому сейчас легко?
Мушля з Криму• сегодня в 11:23
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну виглядаєте не кращою ..,
Раз вас так зацепило, и вы отвечаете, значит нужно работать над самооценкой
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:24
Ответ дляМушля з Криму
Я бачу ви також сюди зайшли підвищити свою 🤣
Кому там слова не давали• сегодня в 11:25
Ответ дляPORKA
Ви самі відповіли на своє питання: Ваші подруги ризикнули, вони так сам боялись працювати прибиральницями. Але ризикнули заради дітей. І думаю Вам розповідають, що ніякими прибиральницями вони не працюють, а якщо й працювали, то на початку, поки вчили мову. Далі знайшли нормальну роботу.
Це вже питання пріоритетів.
Якщо ще роки два тому можна було тішити себе думками, що війна скоро закінчиться і країна буде відбудовуватись, то зараз очевидно те, що війна не закінчиться ані через рік, ані можливо й через пʼять. І навіть якщо буде формальний мир на папері - війна розпочнеться з новою силою через 5-7 років.
Справа в тому, що іноді люди хочуть, але бояться. В мене є така подруга. Сказати що її щось стримує - ні. Її робота приносить їй копійки, це аби сказати що працює, живе за рахунок колишнього чоловіка. За 4 роки вона мені лише морочила голову то шукай квартиру, то вже переїжджаю, от зараз. Мову не вчила, нічого не хоче. Якби одразу по приїзду дали роботу і житло класне ото можна було б. Коррче, не спілкуємося. Я перестала співчувати їй, вона образилася
Мушля з Криму• сегодня в 11:26
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так я этим и занимаюсь) я ж не отрицаю. Другие и признаться не могут. Только лить желчь с поносом. Тролинг бывает всякий. Я не оскорбляю лично, я тролю с манеры общения некоторых. Если и они троли, то хорошо, что хоть здесь, а не в жизни реальной
Крайня невістка• сегодня в 11:26
Ответ длязадумчивая мордочка
у всех свои трудности
Например ?
Крайня невістка• сегодня в 11:27
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Вы корите себя за совершенно другое. Судя по тому как изложено - Вы много суетитесь, а на выходе ничего - никакого плана, просто расход эмоций.
Так за это и корит нет плана как жить дальше..
Кому там слова не давали• сегодня в 11:28
Ответ дляS.s.s.
В Польщі вже методички роздали на випадок війни. Думайте , що робити з житлом краще
А ви вже придумали що робити зі своїм бо війна в Україні ВЖЕ йде, а в Польщі ні. Думай-те)))
задумчивая мордочка• сегодня в 11:28
Ответ дляКрайня невістка
Например ?
одна встает в 3.30 на завод
другая 4 года ни работу найти не может, ничего, просто просрали деньги ( с ее слов)
третьи - лагерь не пережили