Бандитка Сью• 17 января в 09:27
Я корю себе за те що не можу виїхати з країни заради дітей
Всі подруги виїхали
Діти в школах, вже знають куди ті діти будуть поступати
А як??? Ні.. 14 років дитині, вже пора думати 8 клас.. про майбутню долю життя
А я ходжу на любиму роботу з нормальним начальством, графіком і тд. Бо в іншій країні я матиму 0 доходу або прибиральницею
жінка незаміжня• 17 января в 09:38
Ответ дляПравильно_Валерчик
Заради дитини виїхала. І пофіг хто що скаже. Чоловік інвалід війни. Забрала пів року тому до себе. Слава Богу тепер всі разом будуємо життя. Ну звісно важко ще і як. Але менша загроза життю і є перспектива на майбутнє
Искренне желаю что бы у вас все получилось
задумчивая мордочка• 17 января в 09:40
Ответ дляШвендяю містами
ну от добра добра не ищут. а кто-то обещал беженцам жизнь ’в шоколаде’?
я знаю таких, кто неплохо пристроился, но это поверхностные люди-желудочники, им набитый холодильник и поездка в отпуск на море - вполне достаточный набор для ’счастливой’ жизни. они даже не читают, что там в Украине в их родном городе происходит, не говоря уже за остальное...
так откуда миф что выехавшим солнце светит ярче?
да, без взрывов - но своих трудностей там не меньше
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:40
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую ❤️
Потужна махіна• 17 января в 09:40
Ответ дляПравильно_Валерчик
Моє оточення живе більш менш нормально
Не всі бідують, бо війна 4 роки вже. Бігати хто взяв іпотеку , тому своє житло. Вивчили мову і підбігли на хороші достойні роботи/ повідкривали бізнеси
Я не в Польше и тут не так просто найти хорошую стабильную работу и взять ипотеку. Цены на квартиры, дома от 300 тысяч - мало людей, которые себе могут такое позволить, даже имея хорошую работу
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:41
Ответ дляПотужна махіна
Де ви живете? В якій країні?
Ух яка ж Я• 17 января в 09:41
И как всегда ни одного поста от автора. Создала трольную тему и сидит в кустах
Бандитка Сью
• 17 января в 09:41
Ответ дляПотужна махіна
Іспанія
Потужна махіна• 17 января в 09:42
Ответ дляПравильно_Валерчик
Де ви живете? В якій країні?
Западная Европа
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:42
Ответ дляБандитка Сью
Іспанія
Ой та ну ви що…
Яких 300 тисяч? Ну ви мабуть апартаменти шукаєте
Іспанія дешева країна, я жила там пів року, але ритм не зайшов мені.
За 125 тис євро в Малазі дивилася літом квартиру салон і дві маленькі кімнати. Звісно не біля моря
Ух яка ж Я• 17 января в 09:42
Ответ дляПотужна махіна
Западная Европа
Западная Европа это не страна
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:43
Ответ дляБандитка Сью
Іспанія
Моя сестра купила за 85 тисяч якраз перед війною за 10 хвилин від моря ( пішки)
Потужна махіна• 17 января в 09:44
Ответ дляУх яка ж Я
Западная Европа это не страна
В Западной Европе нет за сто тысяч жилья на семью
Мастер Класс• 17 января в 09:44
Ответ дляБагиня
Наприклад в Польші 14 років це пізно. Бо вступають у 8 класі
Мій сусід вступив в 23
Ух яка ж Я• 17 января в 09:44
Ответ дляПотужна махіна
Есть и намного дороже, зависит от страны
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я працюю в компанії де більше 7 тисяч чоловіки по всьому світі. У Московії ми закрилися, але москалі які мають документи в Америці, канаді, Австралії, Європі у нас працюють . Як би ми цього не хотіли.
Ви дуже розчаруєтеся, якщо дізнаєтеся що ви також повʼязані з ними чи хочете цього чи ні
Я не розчаруюсь, бо знаю, що санкції це мильна бульбашка.
А ваша компанія від санкцій ухилилась , але по загальному рахунку їм все одно на нашу війну. Бабло перемагає зло
Потужна махіна• 17 января в 09:47
Ответ дляУх яка ж Я
Нет таких цен
На развалюхи дома, возможно, где жить сразу нельзя, потому что нужен ремонт. А за какие деньги его делать, если будешь кредит выплачивать и плюс аренда, потому что не сможешь без капитального ремонта заехать в свое жилье
И эти развалюхи в труднодоступных местах, где нет ни работы, ни крупных городов рядом
Ліньки гуглить• 17 января в 09:48
Ответ дляБандитка Сью
Іспанія
ви відповіли з під ака автора🤣. а за легендою автор сидить в Україні та боїться вивезти дитини. Нагадую, вашій дитині 14 рокіа
Бандитка Сью
• 17 января в 09:48
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ой та ну ви що…
Розкажіть який там ритм
Чому?
Потужна махіна• 17 января в 09:48
Ответ дляЛіньки гуглить
Значит автор думает об Испании)
Или подруги там живут
А может и тролль)
Или подруги там живут
А может и тролль)
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:48
Ответ дляS.s.s.
Ви вже промонітори і все знаєте?
Наша компанія перше місце займає по донату у фонд таблеточки.
Власник американець литовського походження
Але ви всерівно вже все знаєте те що вам хочеться знати)
Від санкцій ухилилася одна з юридичних осіб яка була у рашці, просто закривши бізнес, підтримуючи цим Україну.
Ух яка ж Я• 17 января в 09:48
Ответ дляПотужна махіна
Нет таких цен
Каких цен нет? Глупо рассуждать расплывчато не о конкретной стране и о людях, проживающих в стране временно как гости
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:50
Ответ дляБандитка Сью
Розкажіть який там ритм
Чому?
Мені не підійшов ритм,я дуже активна, організована. Іспанці не такі.
До моря швидко звикаєш і немає необхідності в йому. Мені в Польщі легше жити, вести бізнес, працювати , легше ментально.
Іспанія не моя взагалі
Потужна махіна• 17 января в 09:50
Ответ дляУх яка ж Я
Не глупо
По сто тысяч за жильё - таких цен нет в моей стране
Правильно_Валерчик• 17 января в 09:51
Ответ дляПотужна махіна
Не глупо
В вашій? В Іспанії?
Триндю-бриндю• 17 января в 09:53
Ответ дляБагиня
У подруге сыну 14 лет, вот будет 15. Со следующего года будет учиться в колледже, будет выбирать в какой идти. Живёт в Польше с 22 года.
Ух яка ж Я• 17 января в 09:54
Ответ дляПотужна махіна
Не глупо
Ну и отлично, логично что нет таких цен и с какой стати беженцы должны рассчитывать на покупку дешёвого жилья. Европейцы , особенно в Западной Европе, ипотеку за жилье почти всю жизнь выплачивают.
Триндю-бриндю• 17 января в 09:55
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви серйозно? Воно то можна? Але я працюю у великій міжнародній корпорації. І зараз все менше наймають українців на роботу.
Навіть білорусів і москалів беруть краще.
А чего белорусам и русским отдают предпочтение перед украинцами? Это что, международные компании лояльные РФ?
размахер• 17 января в 09:55
Ответ дляSo_so
Мне кажется, что Вы корите себя за совершенно другое. Судя по тому как изложено - Вы много суетитесь, а на выходе ничего - никакого плана, просто расход эмоций.
Ох и бред
Ух яка ж Я• 17 января в 09:56
Ответ дляТриндю-бриндю
Предпочтения отдают по знаниям и опыту, а не по национальному признаку