сою не люблю• 18 января в 02:03
Ладно. Давайте с анонимами. Правда, что планируется война в Германии?
Где то прочитала, что скоро там начнется. Что то кто то знает или то все байки?
Борисфенка• 18 января в 16:45
Ответ дляРаздражевская
Шановна адміністрація, чи має дно це Маріанська впадина? Чого перекотиполе яке закотилося у Німеччину, дозволяє собі глум над людьми, які потерпають від війни?
Цитати ’глуму’ будуть? Поки що ви мені написали купу гидоти.
Борисфенка• 18 января в 16:45
Ответ дляРаздражевская
А я лишилася у своїй країні і допомагала їй, поки ти с**** відрощувала у німців. І не тобі тут вирішувати як країні бути. Країна - це люди, і краще для держави так як краще для людей, для людей які цю державу не покинули.
Ок, вам вирішувати. То що вирішили?
куркулиха• 18 января в 16:46
Ответ дляБорисфенка
Підлогу туду мити чи тарілки. Дурне діло нехитре, з голоду не помремо.
Та кто ж вас оставит чтоб вы полы мыли. Вы ж сами это понимаете.
Кашка-маняшка• 18 января в 16:49
Ответ дляБорисфенка
А що таке, не влаштовує вас така реальність в ДНРах? Ну що ж поробиш, ваші асвабадітелі такі, які є - нелюді.
Ви хвора на голову.
Фізично ні. Тому повертайтеся разом зі своім половозрілим и в окоп, якщо можете йому та собі прив´язати гранати та пригнути в окоп- ви годні обоє ’. І нефіг тут вєщать, зелене лайно
Борисфенка• 18 января в 16:47
Ответ длякуркулиха
Нє, депортують у наручниках і на кордоні мене повісять на першому стовпі.
Борисфенка• 18 января в 16:48
Ответ дляКашка-маняшка
Ви хвора на голову.
Нє-нє-нє, це ж ви там ’рятуєте’ Україну. То й доведіть справою. А то тільки язиками.
куркулиха• 18 января в 16:48
Ответ дляБорисфенка
А как? Нелегально будете жить в Германии? А сын?
Кашка-маняшка• 18 января в 16:48
Ответ дляБорисфенка
От саме так і виглядає ворожа пропаганда.
це імоптненція зеленого мародера- коли він не зна що робити - у нього ворогами стають незадолвені украінці. Баканов - це сбу, де ця зелена сука
куркулиха• 18 января в 16:48
Ответ дляБорисфенка
Повторюсь - кто б говорил
Кашка-маняшка• 18 января в 16:50
Ответ дляБорисфенка
ага, віримо, сподіваємось
Борисфенка• 18 января в 16:50
Ответ дляКашка-маняшка
До кінця війни доведеться терпіти ту владу, яка є. Інакше буде влада ворога, ви хоч це розумієте?
Зелені - суки, але здихатися їх під час війни неможливо, це визнають навіть військові.
Кашка-маняшка• 18 января в 16:51
Ответ дляБорисфенка
методичка подоляцька.розумію, що твому чоловікові та решті прилаштованих так зручно, але ні
Борисфенка• 18 января в 16:51
Ответ длякуркулиха
Світ широкий, може й нелегалами, може в інших країнах.
Я ж у вас не питаю, де і як ви будете жити років через 5-10?
куркулиха• 18 января в 16:51
Ответ дляБорисфенка
Абы не домой 😂 Муж же сказал
Борисфенка• 18 января в 16:52
Ответ дляКашка-маняшка
О, щось свіженьке. Зеленого власноруч скинете? Успіхів!
Борисфенка• 18 января в 16:53
Ответ длякуркулиха
Абы не домой 😂 Муж же сказал
А вам без мене і світ немилий?
Кашка-маняшка• 18 января в 16:53
Ответ дляБорисфенка
я б його удавила давно.
но Ви прикоритне зелене, це вочевидь.
куркулиха• 18 января в 16:54
Ответ дляБорисфенка
А вам без мене і світ немилий?
Вы угадали. Прям переживаю как украинцы без такой патриотки справятся. Тем более в Украине алкоголь и сигареты дешевле, но и заработать прийдется самой. Тут дилемма прям
Сладко-соленая• 18 января в 16:57
Ответ дляБорисфенка
На костылях??
Тролю як можу• 18 января в 16:58
Ответ дляРаздражевская
Вы уже не первая кто это написал и обратил внимание((
Сегодня выходной, завтра, надеюсь Админы примут меры!
Сегодня она просто пробила дно, называя нас самками, ждунихами, оскорбляет нас и насмехается над тем, что нет тепла, света и тепла и т.д. ((
Уважаемые Админы, ее посты переходят всякие границы и это не первый раз!
Сладко-соленая• 18 января в 16:58
Ответ дляБорисфенка
А вы не хотите показать пример?
Борисфенка• 18 января в 16:59
Ответ дляТролю як можу
А ваші пости - норм?
Сладко-соленая• 18 января в 16:59
Ответ дляТролю як можу
Щас и на ваш пост жалоба прилетит)
Борисфенка• 18 января в 16:59
Ответ дляСладко-соленая
На костылях??
Та може буду ходити нарешті, ще рік часу є.
Замурмишка• 18 января в 17:00
Ответ дляБорисфенка
Фрау, так и говорите прямо, что желаете нам всем подохнуть , в частности в Киеве от холода и от прилетов. Чтоб никто не смог больше приехать к вам в Нимеччину и не создать вам, не первой свежести женщине, конкуренцию , забрав у вас возможность мыть посуду за бюргерами. Так? Почему нет смелости озвучить ваши мысли и причину вашего негодования?
Сладко-соленая• 18 января в 17:00
Ответ дляБорисфенка
А ваші пости - норм?
Почему вы постоянно убегаете от ответов но что-то требуете от других?
Тролю як можу• 18 января в 17:01
Ответ дляСладко-соленая
Щас и на ваш пост жалоба прилетит)
Да пусть жалуется, мой первый пост уде тоде удалился, мне не сложно и в поддержку про нее написать. Она уже совсем берегов не видит ((
Сладко-соленая• 18 января в 17:01
Ответ дляБорисфенка
То есть, вы надеетесь что до 2027 война не закончится и вас раньше не отправят домой?
А почему проигнорили пост где люди- инвалиды тоже работают?