Лівий Локіть• Изменено вчера в 08:10
Хом´як чхає
Сирійський хомячок, вік близько 1 року. Почала чхати кілька днів тому. В цілому активна, бігвє в колесі, їсть, вмивається.Виділень з носу, очей, вушок немає, але чхає...
У чому може бути причина? Чим допомогти їй?
Лівий Локіть
• вчера в 08:19
Ответ дляБроніки для Моніки
аллергия от наполнителя может быть
Але в неї цей наповнювач з самого початку. Це тирса з яблуневого дерева
Броніки для Моніки• вчера в 08:21
Ответ дляЛівий Локіть
так бывает. у меня дегу тоже сначала ок, и через года полтора начал чихать. ветврач сказал поменять наполнитель, помогло. не выкидывайте этот из тырсы, может в вашем случае другая причина, но рассказала как у нас было
ФрекенБок• вчера в 08:22
Может из-за сухости воздуха чихать. Понаблюдать, если через три дня продолжить чихать, проконтролироваться в вет врачом
Лівий Локіть
• вчера в 08:23
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую 🙏 спробую і я інший
Броніки для Моніки• вчера в 08:28
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую 🙏 спробую і я інший
здоровья пупсику! попробуйте сейчас может пару дней вообще без какого-то именно наполнителя, а ткань положить
Ручки-Крючки• вчера в 08:41
Не міняли наповнювач, не прибирали в клівтці?
У Гризунів легені слабке місце.
Лівий Локіть
• вчера в 09:35
Ответ дляРучки-Крючки
У Гризунів легені слабке місце.
Ні, наповнювач той самий, який був з початку. Та і в цілому харчування, догляд, не змінювався.
Можливо замерзла, коли були відключення світла(
Ручки-Крючки• вчера в 09:47
Ответ дляЛівий Локіть
Для хом´яка це нехарактерно. Це ж тварина.
У мене при +15 в квартирі хом´як умудряється заснути просто неба. Треба його будити і підштовхувати в кубло, щоб перейшов.
В кублі є серветки чи інший утеплювач, яким він може вкритися і закрити вхід?
Лівий Локіть
• вчера в 09:57
Ответ дляРучки-Крючки
Тоді я не можу зрозуміти від чого чхання. Може це алергія на кота
Ручки-Крючки• вчера в 10:04
Ответ дляЛівий Локіть
:) в принципі може бути не алергія на кота, а просто новий запах хижака, всі потенційні запахи хочеться контролювати, а коли хом´як принюхується, він чхає і вмивається.
Сподіваюся, все з вашим хоміком ок.
НаБалКоніХодять• вчера в 10:05
Наш хомяк чихал и кашлял, три дня я подождала и понесла в ветклинику, назначили суспензию, убрала наполнитель и сено, жмакала салфетки. Купила кукурузный наполнитель. 7 ней давала суспензию из шприца. Все прошло буквально с первых доз.
Лівий Локіть
• вчера в 10:11
Ответ дляРучки-Крючки
Сподіваюся, все з вашим хоміком ок.
Дякую
Лівий Локіть
• вчера в 10:12
Ответ дляНаБалКоніХодять
А ви ходили в звичайну вет.клініку, чи до ратолога звертались?
НаБалКоніХодять• вчера в 12:13
Ответ дляЛівий Локіть
До ратолога, прозванивала, цены разные.
Я была Киев днепровская гос ветклиника.200 грн взял за прием.
Лівий Локіть
• вчера в 16:22
Ответ дляНаБалКоніХодять
Девочки, напишите, какие корма берете хомякам?
Беру ось такий, дуже подобається хомяку.
Пробувала давати ще Special ONE, але багато чого з нього вона не виїдає, залишається
НаБалКоніХодять• вчера в 18:18
Ответ дляЛівий Локіть
О, спасибо и я возьму попробую, там что то выходит 220 грн за кг.
Special One корм хорошо ест, беру его в основном, потом фиесту.