Пиши-пропало• 19 января в 14:37
Вы бы сдали однокомнатную квартиру семье из 5ти человек?
Родители и трое детей ( 16, 14 и 10 лет).
Дети уже не маленькие и без животных с одной стороны, но... 5 человек
Понятно, они хотят сэкономить, но они не убьют квартиру таким количеством?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Сдала бы
Нет
Тыц
Залізна тьотя• 19 января в 15:20
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А нащо пхатися однушку, ви можете пояснити? Авторка зазначила двох дорослих. Дві начебто (мають бути) самостійні одиниці. Це ким треба бути, щоб не спромогтися скинутися на вбиту, спаплюжену, старезну двушку?
с чего это она ’спаплюжена’?
уже не знают как обгадить...((
#Пойду_кгадалке• 19 января в 15:20
Ответ дляТоптунша
Якщо люди змогли раз. Вони можуть вдруге і третє. Мало того вони мають заощадження. Не мати заощаджень але мати трьох дітей це кричуща безвідповідальність. Але хтось вважає що діти як котенята можна і в паперові коробці тримати. Якщо вони не мають на житло, на двокімнатну звичайну квартиру, грошей там не було ніколи
Це міф. І він вже не раз був спростований досвідом тисяч людей
Залізна тьотя• 19 января в 15:21
Ответ дляСама не знаю
Потому что нет ничего вечного. Ваш 10 летний давности ремонт, явно не выглядит свежим.
так и цену берут не как за свежий.
не думали?
Топтунша• 19 января в 15:21
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну жити без заначки, маючи дітей, це окремий вид збочення. Тим паче якщо виїхали екстрено. Це значить, що люди з прифронтових зон? Типу там не було очевидно, що не вдасться залишитися за всі ці роки. Будь-який аргумент і будь-яка вірогідно ситуація тут розбивається о стіну недалекоглядності. Люди вочевидь про себе не подбали, а тепер сподіваються запхнути 3(!) дітей в одну кімнату з батьками. Я впевнена на 95%, що можна було запобігти такому сценарію і знайти квартиру ще з 1 кімнатою. Це небажання шукати
Сто відсотків але з вами не погодяться ті хто не звик щось взагалі робити чи напрягатись.
Губка Боб• 19 января в 15:21
Ответ дляТоптунша
Та можна мільйон версій придумати, тільки навіщо?
Ну так подивіться новини. Кожного дня купа людей залишається без житла. Подивіться на ці зруйновані квартири. Чи ви думаєте, що всі гроші тримають у банках чи на депозитах?
Топтунша• 19 января в 15:24
Ответ для#Пойду_кгадалке
А мільйони будують нове життя навіть не в свої країні. Вони не спростовують міф, що людина нездатна у війні дати нормальне житло своїм дітям? І навіть ті що в капцях поїхали. Українці одні та інші.
Губка Боб• 19 января в 15:25
Ответ дляТоптунша
В мене є заначка, 2 квартири, але я не можу бути впевнена, що завтра не залишусь без нічого. Такі реалії.
#Пойду_кгадалке• 19 января в 15:25
Ответ дляТоптунша
Всі люди різні. Як можно мати таке примітивне мислення ?
Губка Боб• 19 января в 15:27
Ответ дляТоптунша
В мене дитині 16, а мені 51 і в мене вже менше шансів влаштуватись на нормальну роботу. Може і там батьки вже предпенсійного віку і почати все з 0 вже важко.
Топтунша• 19 января в 15:27
Ответ для#Пойду_кгадалке
Примітивне мислення в тих людей, які вважають достатнім народити але не дбати. Примітив це про зайкі і лужайкі, особливо тепер
Смажена полуничка• 19 января в 15:28
Ответ дляНуКаНаКа
А якщо не крутий ремонт, а простий ремонт, то можна вбивати?
Топтунша• 19 января в 15:32
Ответ дляГубка Боб
Їх двоє. В них троє дітей, ви навіть не порівнюйте. Його не мобілізують, він може заробляти будь де, в будь які країні світу, як і жінка, діти не маленькі. Але ці люди обирають шлях найменшого супротиву. Ніколи в мене такі не викликали поваги.
Гореотума• 19 января в 15:30
Ответ дляТоптунша
У батьків мізків взагалі немає? Щоб пакувати трьох дорослих дітей в одну кімнату із собою.
У батьків мабуть грошей немає знімати 2 кімнатну. Зараз взагалі скільки людей без даху над головою залишилися.
MacOS-ница• 19 января в 15:32
Ответ дляГубка Боб
Бля... вже не можу втриматись. Може прилетіло в хату, квартиру і люди залишились без заначки?
Моя бабушка называла таких блаженными. Нет смысла что-то объяснять, такие понимают только на собственном примере
Губка Боб• 19 января в 15:32
Ответ дляТоптунша
Ще раз. Мені 51, чоловіку 58. Може і там так. Ви думаєте черга стоятиме з бажаючих взяти на роботу людей такого віку? Хоч за кородоном зоч тут.
І не пишіть, що такого не може бути. Народжують і в 40 років
Мама Никитки-2• 19 января в 15:34
Візьміть з собою ще 4-друзів. Зайдіть в квартиру. Вам відразу, і без порадниці, відповідь сама прийде.
Топтунша• 19 января в 15:37
Ответ дляМама Никитки-2
Нормально, людям нормально. Вони навіть підтримують таке ´існування´. Я вже бачу цю чергу зранку в туалет. Уроки на кухні, спати по черзі, тато голосно хропе. Але ж то дрібниці. Головне питання на який це щастя автору теми?
Мама Никитки-2• 19 января в 15:37
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вони їх до війни народили. Зараз піти з моста скинути чи в лісі лишити?
Ніт. Піти обом на роботу. Тим більше чоловік вільно може пересуватись вулицями і вибір роботи в нього не обмежений
Губка Боб• 19 января в 15:41
Ответ дляМама Никитки-2
Може люди залишились без нічого і треба влвштуватись на роботу, купити базові речі і поки згодні пересидіти в однушці за мінімальні кошти? А потоім отримвють декілька зарплат і там уже вирішать.
Мама Никитки-2• 19 января в 15:44
Ответ дляMacOS-ница
Ничего ужасного нет.
У меня дети под опекой, трое в одной комнате, все у них прекрасно. У детей должна быть своя кровать, место для вещей и стол за которым они могут учить уроки. Отсутствие у каждого личной комнаты это далеко не безответственности и не инфантильность. Безответственность и инфантильность, это если дети голодные, босые, голые, без крыши над головой, без возможности учиться и т.п., а не отсутствие собственной комнаты
Стіл один на трьох?
MacOS-ница• 19 января в 15:50
Ответ дляТоптунша
А некоторым невдомек, что бросить все, переехать в другой город, арендовать жилье - это и есть заначка. Но не у всех заначка безразмерная и люди экономят. Когда бросаешь все и переезжаешь , нужно иметь денег хотя бы на 3 месяца. Даже если у них с собой 200 тыс, это не означает, что они должны ее сразу потратить т.к. неизвестно, когда они найдут работу и какая з/п в них будет и не знают как долго им придется жить на эту заначку
Полюю на дрони• 19 января в 15:54
Ответ дляПиши-пропало
Почему? один ребенок лет 5 и собачка такса разве лучше? (Это я например)
Для меня один ребенок и собака лучше. Там три подростка пубертатных. Они вашу квартиру задрочат во всех смыслах)
Мама Никитки-2• 19 января в 15:54
Ответ дляГубка Боб
Тоді вони 100% безмозглі. Передпенсійного віку і мати таких малих дітей.
Про шо думали, коли вирішили в 45 + першого народити?
Губка Боб• 19 января в 15:54
Ответ дляМама Никитки-2
Стіл один на трьох?
Уроки можна вчити і без стола, так як вони зараз вчаться.
Мама Никитки-2• 19 января в 15:55
Ответ дляГубка Боб
І у вас також є діти 14 і 10 років?
Губка Боб• 19 января в 15:55
Ответ дляМама Никитки-2
Конкретно у випадку автора старшому 16 років. Матері могло бути 35+, а батьку 40+
#Пойду_кгадалке• 19 января в 15:57
Ответ дляМама Никитки-2
Ще одна. Добре, що ваш фермер вас забезпечує. Куди вам розуміти інших
#Пойду_кгадалке• 19 января в 15:58
Ответ дляМама Никитки-2
Пишіть це кожній 40+, яка тут створює тему про ’рожать чи не рожать’. Дізнаєтесь про себе багато цікавого.
Ким ви себе уявили?
Мама Никитки-2• 19 января в 15:57
Ответ дляГубка Боб
Авторці нашо таке щастя на 2 місяці?
Автор 100% здає квартиру в довгу. Так шо не треба вигадувати про пару місяців.
Губка Боб• 19 января в 15:58
Ответ дляМама Никитки-2
І у вас також є діти 14 і 10 років?
В мене одна дитина. Але я про інше. Маючи заначку в декілька тисяч у.о і дві квартири, я зовсім не впевнена, що можу залишитись завтра не на вулиці. Ми не згаємо ситуації тих людей. Могло прилетіти в хату і всі заощадження згоріти.