Пиши-пропало• 19 января в 14:37
Вы бы сдали однокомнатную квартиру семье из 5ти человек?
Родители и трое детей ( 16, 14 и 10 лет).
Дети уже не маленькие и без животных с одной стороны, но... 5 человек
Понятно, они хотят сэкономить, но они не убьют квартиру таким количеством?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Сдала бы
Нет
Тыц
Топтунша• 19 января в 14:55
Ответ дляГуляю босоніж
2к всього на пару тисяч дорожче.
А якщо ремонт або район скромніший, то майже однакова ціна.
Так що хай далі шукають, я б не здала, це не реально жити 5 чоловік в 1к. Все одно через місяць з´їдуть, а вам прибирати і нових шукати.
Ви абсолютно праві, нереально. Але комусь через голови переступати то не проблема. Вони свою безвідповідальність зубами готові відстоювати.
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:55
Ответ дляТоптунша
Переймалися. Саме тому всі в моїй родині мають окрему кімнату, в будинку, це база. Яку ви винні своїм дітям. Але для того розум потрібен, щоб розуміти.
Ви надто самовпевнена. Не все залежить від вашого розуму
Кукарачка• 19 января в 14:55
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хтось із дітей може потребувати догляду. Ви ж не знаєте, але вже ярликів навішали.
Старшим дітям ще не пропонували йти працювати? Дивно.
Если один ребенок инвалид, то там тем более адочек в однушке
Топтунша• 19 января в 14:56
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ви над то безвідповідальна та інфантильна якщо народили трьох дітей в одні кімнаті. Чи змушуєте їх так жити.
Губка Боб• 19 января в 14:56
Ответ дляТоптунша
Що саме ви намагаєтесь сказати про моїх батьків? Ви особисто також п´ятеро в одній кімнаті живете, табором? Співчуваю. Вашим дітям в першу чергу
може люди виїхали в чому стояли?
#Пойду_кгадалке• 19 января в 14:57
Ответ дляТоптунша
Біле пальто репається несподівано.
Життя покаже.
Топтунша• 19 января в 14:58
Ответ для#Пойду_кгадалке
Біле пальто репається несподівано.
Життя покаже.
Серйозно, ваші речі вам на плечі. Дивіться у вас вже по шву тріщить.
Кукарачка• 19 января в 14:58
Ответ для#Пойду_кгадалке
Одним словом, чудова тема. Ось справжнє нутро наших співгромадян
А в чем нутро? Человек имеет личную собственность и хочет ее сдать без проблем.
Чтобы не убили и платили вовремя
В чем его нутро не такое, что он не готов связываться с потенциально проблемными квартирантами?
Если у вас с нутром все ок, пригласите их жить к себе. Вы ведь явно не 5 практически взрослых людей в однушке живете. Место будет
Чтобы не убили и платили вовремя
Швидка Настя• 19 января в 14:58
Це явно неблагополучна родина. Тому можна чекати будь-яких сюрпризів, не тільки вбитого ремонту. Я б не сдавала таким.
Леди_на_драндулете• 19 января в 14:58
Ответ для#Пойду_кгадалке
Як наявність іншої кімнати заважає доглядати? 🤔 Більш того, якщо така необхідність є (що сумнівно), тим паче ’здоровим’ нормотиповим членам сім´ї потрібно окреме місце
Топтунша• 19 января в 14:59
Ответ дляКукарачка
Чтобы не убили и платили вовремя
Ні вони тільки тут готові розпинатись. Виправдовуючи власну неспроможність.
Крошечка-хаврошечка• 19 января в 15:00
Ответ дляКукарачка
А что там видеть? Кто еще набьется в однушку табуном в 5 человек?
Индусы разве
Я два месяца жила в однушке студии вчетвером ,другого выхода не было(
MacOS-ница• 19 января в 15:00
Ответ дляТоптунша
Ничего ужасного нет.
У меня дети под опекой, трое в одной комнате, все у них прекрасно. У детей должна быть своя кровать, место для вещей и стол за которым они могут учить уроки. Отсутствие у каждого личной комнаты это далеко не безответственности и не инфантильность. Безответственность и инфантильность, это если дети голодные, босые, голые, без крыши над головой, без возможности учиться и т.п., а не отсутствие собственной комнаты
Кукарачка• 19 января в 15:01
Ответ дляMacOS-ница
Ничего ужасного нет.
Да, но тут 3 детей и 2 взрослых в одной комнате
чтобы 3 детей отселить, надо снимать двушку
Топтунша• 19 января в 15:01
Ответ дляКукарачка
Индусы разве
Скоро таких заробітчан буде повно. І всі ´добрі´ жіночки по п´ятеро індусів до себе підселять в одну кімнату.
MacOS-ница• 19 января в 15:02
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мы, когда война началась и пришлось выехать, в 3 к жили 11 человек+животные
Леди_на_драндулете• 19 января в 15:03
Ответ для#Пойду_кгадалке
Чим ви відрізняєтеся, поливаючи своїх же співвітчизників лайном? Коли хотіла постояти в білому пальто, але обісралася 🤣
Топтунша• 19 января в 15:04
Ответ дляMacOS-ница
Ничего ужасного нет.
таки, да. Ви у автора квадратуру спочатку спитайте, куди вони ті столи впихатимуть. Але ж можна на кухні, чи у ванній.
Кукарачка• 19 января в 15:04
Ответ дляСиджу тихенько
Квартиру убивают не количеством
Да ладно. У них даже санузел не будет просыхать от влажности. 5 человек утром помылись, 5 человек вечером.
Хотя может они не моются так часто
Топтунша• 19 января в 15:05
Ответ дляКукарачка
Хотя может они не моются так часто
Можна по дням тижня чергу вибудувати.
Леди_на_драндулете• 19 января в 15:06
Ответ дляГубка Боб
може люди виїхали в чому стояли?
Не всі, хто виїхав ’у чому стояв’, тим паче, вдвох з чоловіком не може зняти двушку. Я особисто знаю приклад, вище наводила. Якщо коротко: 40-річна медсестра, котра виховує 2 дітей самостійно, без допомоги чоловіка, з маленького містечка знайшла двокімнатну. Двічі переселенка, до речі. Персонажі теми авторки – не можуть знайти. Постає питання: з якого дива? 🙃
Крошечка-хаврошечка• 19 января в 15:06
Ответ дляТоптунша
А вы не думали что из-за войны лишились все отдельных комнат?
Губка Боб• 19 января в 15:08
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У вас одиночний приклад. Ми не знаємо, чому медсестрі здали дешево двокімнатну квартиру. Може порядні хазяєва зустрілись, може вона працює в клініці на 40 000 і має змошу платити такі кошти.
MacOS-ница• 19 января в 15:08
Ответ дляКукарачка
Да, но ведь разные ситуации бывают
Например на западе страны цены на жилье очень высокие, а зарплаты там совсем не соответствуют этим ценам. Если в Киеве еще можно работать двоим и без проблем найти работу с з/п 25-30 тыс и снимать 2к за 15, то в том же Ужгороде работу с з/п 15 тыс найти не просто, а аренда выше, чем в Киеве
Леди_на_драндулете• 19 января в 15:08
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Як зручно виправдовувати все війною. За 4 роки повномасштабки батьки не знайшли роботу чи чому вони не можуть зняти двокімнатну? 4 роки минуло, сьогодні не 24.02.2022 🙃 От скільки в темі не питаю, ніхто не може дати відповідь
Глаголиця• 19 января в 15:09
Ответ дляТоптунша
Ну мабуть вони від поганого життя їх трьох народили? І чудом виростили.
Вот это вы бессовестная. Когда они рожали не было войны и у них было свое жилье
#Пойду_кгадалке• 19 января в 15:10
Ответ дляТоптунша
Дивіться за собою.
Страшно стало?
Леди_на_драндулете• 19 января в 15:10
Ответ дляГубка Боб
У неї маленька з/п, до 15 000. Торгувалася з власником, бо квартира не ’вау’: 5 поверх без ліфта, старезний будинок на відшибі. Але окрема кімната у дітей була (щоправда, старший вже з´їхав). Тобто людина не стояла з простягнутою рукою, благаючи взяти її циганський табір на 25-30 кв. м., як герої, що описані в темі
#Пойду_кгадалке• 19 января в 15:10
Ответ дляКукарачка
Чтобы не убили и платили вовремя
Не хочет - не сдаёт.
Я о том , как не зная ничего о семье, их тут уже обосрали
Крошечка-хаврошечка• 19 января в 15:11
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Двухкомнатная все равно не даст каждому по комнате
Может квартира автора одна в этом районе,город маленький,плита газовая и тд,откуда нам знать