Пиши-пропало• 19 января в 14:37
Вы бы сдали однокомнатную квартиру семье из 5ти человек?
Родители и трое детей ( 16, 14 и 10 лет).
Дети уже не маленькие и без животных с одной стороны, но... 5 человек
Понятно, они хотят сэкономить, но они не убьют квартиру таким количеством?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Сдала бы
Нет
Тыц
Братья Капли• 19 января в 15:58
Ответ дляСиджу тихенько
Как вариант: 2 раскладных дивана и раскладное кресло
И раскладушками ламинат убить
У меня двушка и я отказала, диван развалят трое деток,
Мама Никитки-2• 19 января в 15:59
Ответ дляГубка Боб
Уроки можна вчити і без стола, так як вони зараз вчаться.
Дійсно. Нашо тим дітям стіл. Головне ж гроші з держави отримати, опікунські
Мама Никитки-2• 19 января в 16:00
Ответ дляГубка Боб
Конкретно у випадку автора старшому 16 років. Матері могло бути 35+, а батьку 40+
Передпенсійний це 60+ в 50 на пенсію ніхто не виходить.
Мочалкин блюз• 19 января в 16:00
Ответ дляКукарачка
Автор, животные так не убивают квартиру, как люди
(если конечно они не дерут стены)
Вот мы живем и кошечка. Мы убиваем пол, по нему катается кресло на колесах. Был мастер, ударил случайно по ванной, обил кусочек. Кухонный гарнитур это вообще беда. Техникой активно пользуемся, все изнашивается. Диван вытирается и так далее
Кошечка - ничего
(если конечно они не дерут стены)
Кошечка - ничего
Знімала пол після кошечки квартирантів ))) Лінолеум був старий і зі стиком, то не дивно що затекло. Але ламінат теж таке собі, як позатікає в щілини і що потім? Не відмити ж.
Мама Никитки-2• 19 января в 16:01
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ще одна. Добре, що ваш фермер вас забезпечує. Куди вам розуміти інших
Добре. А вам шо завадило такого ж знайти?
В мене навіть при доходах вище середнього вистачило мізків не народжувати бездумно
Мама Никитки-2• 19 января в 16:02
Ответ для#Пойду_кгадалке
Пишіть це кожній 40+, яка тут створює тему про ’рожать чи не рожать’. Дізнаєтесь про себе багато цікавого.
Ким ви себе уявили?
Адекватною людиною. Яка розуміє, що народжувати після 40 років це не про любов до дитини, а егоїзм і власні забаганки.
Губка Боб• 19 января в 16:04
Ответ дляМама Никитки-2
Ага і стоїть черга бажаючих взяти на роботу чрловіка допустим 55+ а жінку 50+
Мама Никитки-2• 19 января в 16:04
Ответ дляГубка Боб
В мене одна дитина. Але я про інше. Маючи заначку в декілька тисяч у.о і дві квартири, я зовсім не впевнена, що можу залишитись завтра не на вулиці. Ми не згаємо ситуації тих людей. Могло прилетіти в хату і всі заощадження згоріти.
Ну то і я пишу. Батько має відстрочку. Чоловікам щас роботи дофігіща. Було б бажання працювати.
Ну і ще раз, автор не на 2 місяці квартиру здає, а мінімум на рік. Їй нашо вся ця машина возня?
Губка Боб• 19 января в 16:05
Ответ дляМама Никитки-2
Авторці нашо таке щастя на 2 місяці?
Автор 100% здає квартиру в довгу. Так шо не треба вигадувати про пару місяців.
Питання не в цьому, а в тому, що всі засудили ту сім ю, яка збирається зняти житло.
Мама Никитки-2• 19 января в 16:05
Ответ дляГубка Боб
Про жінок не знаю. А чоловіків з відстрочкою чи бронью- так, черга. Чоловічих рук дуже не вистачає
Сарафанное радио• 19 января в 16:07
Ответ дляСиджу тихенько
Вам правда интересно, почему люди хотят жить среди своих?
Да, интересно) как я понимаю это люди бедные, раз хотят впятером в однушку заселится. Война, ракеты/холод/обучение онлайн, бизнеса своего нет который сойдет на нет при выезде, выездные. Что их держит в Украине? Не думаю что заграницей им будет хуже
Губка Боб• 19 января в 16:07
Ответ дляМама Никитки-2
Роботи дофігіща на яку зарплату, уточніть будь ласка.
Мама Никитки-2• 19 января в 16:08
Ответ дляГубка Боб
Тому що це анріал жити 5-м дорослим людям в однокімнатній квартирі. Люди, які жили в нормальних умавах будуть намагатися максимально їх зберегти. Оплата за оренду 2-кімнатної квартири не набагато більше ніж однушки.
Губка Боб• 19 января в 16:09
Ответ дляМама Никитки-2
Ой, ми так зараз всі живемо в такиз умоваз без світла, без опалення, що хто знає де той вже анріал.
Мама Никитки-2• 19 января в 16:10
Ответ дляГубка Боб
На різну.
Губка Боб• 19 января в 16:11
Ответ дляМама Никитки-2
На різну.
От прямо 50 000 + без особливих знань і вмінь?
Мама Никитки-2• 19 января в 16:11
Ответ дляГубка Боб
Давайте так, я не думаю, що ви вибрали б житло без цих опцій. Обирали б де є і світло і опалення. А щас живите, бо власне житло.
Мама Никитки-2• 19 января в 16:12
Ответ дляГубка Боб
Відкрийте ворк юа і побачите. Водій -так, середня 50 тис. Без особливих знань і умінь
Губка Боб• 19 января в 16:13
Ответ дляМама Никитки-2
А ви приїдьте сюди і побачите реальні заробітки)
Мама Никитки-2• 19 января в 16:13
Ответ дляГубка Боб
Куди сюди?
Бабця в мештах• 19 января в 16:14
они вам платить перестанут на 2й месяц и вы их не выгоните. я таких была уже пожалела
Рогнеда Карповна• 19 января в 16:14
Ответ дляНуКаНаКа
А если крутого нету, а просто аккуратное жилое состояние, то можно засирать и убивать?
Топтунша• 19 января в 16:14
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це ви можете розуміти чоловіка, який не може забезпечити навіть дахом над головою своїх трьох дітей. Ви навіть можете жити з таким і утримувати його але це не означає що хтось таких людей має поважати.
Губка Боб• 19 января в 16:14
Ответ дляМама Никитки-2
Навіть не знаю як це прокоментувати. Бо якщо мова про Київ, то тут неможливо знайти квартиру, де світло і опалення прогнозовано, а якщо мова про інші міста, то немає таких зарплат водію 50 000
Топтунша• 19 января в 16:15
Ответ дляГубка Боб
Ви вважаєте це привід щоб не створювати умов для своїх дітей більше? Все кінець?
Мама Никитки-2• 19 января в 16:16
Ответ дляГубка Боб
Що коментувати? Те що ви в принципі обирали краще з запропонованого. Навряд чи заселилися би в квартиру на останньому, 25 поверсі в повністю електричному будинку.
Бабця в мештах• 19 января в 16:16
Ответ дляРогнеда Карповна
ну не своё не жалко же им
Губка Боб• 19 января в 16:16
Ответ дляТоптунша
Я вважаю, що ми живемо в таких умовах, що нічого не можна зпрогнозувати.