ВЫВсеВрете• 19 января в 18:12
Моя тема немає опалення у школі
Моя донька в молодшій школі.Подруга скидає повідомлення, у них старша школа.
Тобто старша школа йде на дистанційку на два дні
А молодша вчиться )
Це жах і все.
До сраки, най сидить вдома
А молодша вчиться )
Це жах і все.
До сраки, най сидить вдома
ВЫВсеВрете
• 19 января в 18:54
Ответ дляМама Никитки-2
Ви в мене десь про результати почитали? Коли побачили що буде голосування, як реагували? Висказали все що думаєте з цього приводу?
Чи ви тільки тут під анонімом своє «фе» висловлюєте, а в батьківському чаті чи керівництву школи слабо?
Ти тему минулу читала ?
Як ні, то до чого твої коментарі ?
Хочу на Балі• 19 января в 19:04
В нашей школе собирают одну группу, типа продлёнки. Киев
ДОБРИЙ ДЕНЬ!
ШАНОВНІ БАТЬКИ !
Адміністрація Ліцею проводить опитування серед учнів та батьків щодо потреби ЧЕРГОВОЇ ГРУПИ .
Чергова група- це перебування дитини в закладі без навчального процесу і без харчування.
Середня температура в закладі 10 градусів.
Це буде 1 чергова група для всих класів початкової школи.
ДЯКУЮ
ДОБРИЙ ДЕНЬ!
ШАНОВНІ БАТЬКИ !
ДЯКУЮ
Не вмію заміряти• 19 января в 19:09
Ответ дляВЫВсеВрете
Ти тему минулу читала ?
Як ні, то до чого твої коментарі ?
Я вашу попередню тему не читала чи ви вважаєте що ми тут всі маємо чергувати в очікування тем від вас? Ви хоч скиньте посилання на вашу першу тему, перш ніж обурюватися. Скільки градусів в кабінеті?
Не вмію заміряти• 19 января в 19:11
Ответ дляАгатаХристя
Та який генератор вам школу прогріє?
Ви уявляєте скільки пального треба на день і яка потужність генератора має бути
Якщо умовно на паралелі по 3-4 класи і помножити на 4 то це не менше 12 кабінетів. Якщо в кожному увімкнути обігрівачі або кондиціонери, то може і потягне генератор. Але обігрівачами в такий мороз прогріти кабінет буде важко і за ніч він знову охолоне повністю.
АнтиТроль• 19 января в 19:12
Старші діти можуть сидіти самі, а молодші ні. Тому батьки вибирають школу, як безкоштовну няньку.
НичеНипанимаю• 19 января в 19:15
Ответ дляНай хоч раз
Не. Те, которым нужна бесплатная передержка
а как должны были проголосовать? работу побрасать и сидеть дома с ребенком?
Мама Никитки-2• 19 января в 19:13
Ответ дляВЫВсеВрете
Ти тему минулу читала ?
Як ні, то до чого твої коментарі ?
Слухайте, по перше ви під анонімом, а розбиратись в анонімах і їх темах я точно не буду. А по друге, якщо друга чи десята тема, то потрібно було дати посилання на першу. принаймі так всі нормальні люди роблять.
Та шо з вами все ясно
Завтра не пью• 19 января в 20:08
У каждого свои проблемы. Я злая, что неделю походили и снова каникулы. Зачем, спрашивается? Завтра днем -5, потом -2. В школе есть отопление. Да, не жарко, но и не 0. В школе все учителя на месте, горячие обеды. У меня дома нет отопления, когда нет света, а света нет по 10-12-15 часов подряд, электроплита. Зачем моему ребенку сидеть дома в холоде и голоде?
Най хоч раз• 20 января в 09:53
Ответ дляНичеНипанимаю
Нет конечно. Все потерпят ради передержки тех, кто рожать умеет, а куда потом деть не знает
ВЫВсеВрете
• 20 января в 09:55
Ответ дляНай хоч раз
У нас много детей остается на платную продленку
Всем выгодно, учительнице деньги родителям сиделка + сделанные уроки )))
НичеНипанимаю• 20 января в 11:43
Ответ дляНай хоч раз
то есть когда люди работают, это значит они не знают куда деть ребенка? пипец логика
нарожают и на работу не ходят, плохо, нарожать нарожали, а как содержать детей не знают. Ходят на работу, опять плохо, не знают куда детей деть. Советчицы в своем репертуаре
Най хоч раз• 20 января в 14:47
Ответ дляНичеНипанимаю
Нарожают и ищут бесплатную передержку