Мама фіфті цента• сегодня в 12:42

Терпіння урвалося: Прощавай, Київстар!

Всім привіт!
Створюю цю тему, бо емоції вже зашкалюють. Хочу почути ваші поради та реальні відгуки, бо з «синім» оператором мені вже не по дорозі.
Ситуація наступна: Київстар, здається, взагалі втратив зв´язок з реальністю. Тільки пару місяців тому підняли тариф до 250 грн, а вже завтра — «сюрприз» — стає 300 грн на місяць. Найбільше бісить, що роблять це «тишком-нишком»: якби сама випадково не зайшла в додаток «Мій Київстар», то навіть не знала б про зміну ціни. Жодних попереджень!
Але головне питання — за що ми платимо? Останні пару років якість зв´язку просто катастрофічна:
1. Світло вимикають — зв´язок зникає. Інтернет не ловить взагалі, додзвонитися — це квест.
2. Якість звуку. Навіть якщо дивом вдається додзвонитися, звук такий, наче стару касету зажувало — нічого не розібрати, або взагалі тиша в слухавці.
3. Закордон. Про адекватний роумінг чи зв´язок з близькими за межами України я взагалі мовчу.
Все, терпінню прийшов кінець. Вирішила твердо — переходжу на іншого оператора через MNP (зі збереженням номера).
У зв´язку з цим питання до вас:
- Послугами яких операторів ви користуєтеся зараз (Vodafone, lifecell, можливо, віртуальні оператори)?
- Яка у вас абонплата на місяць станом на січень 2026?
- Як веде себе мережа, коли немає світла? Чи реально працює інтернет хоча б для месенджерів?
- Чи задоволені якістю голосу під час дзвінків?
Буду дуже вдячна за ваші поради, бо не хочу знову «наступити на ті ж граблі». Який тариф зараз найоптимальніший за співвідношенням ціна/якість?
Зробіть вибір:
вже голосів: 85
lifecell
Vodafone
Інший
Алина-1240• сегодня в 12:44
Так лайф и водафон еще хуже
очки_ннадо• сегодня в 12:45
Ответ дляАлина-1240
Так лайф и водафон еще хуже
А нє нада.Водафон луччій...
руки_Крюги• сегодня в 12:45
Автор , согласна вами , Киевстар меня тоже притомил . Просто жалко кидать старый номер, но Киевстар больше не оставляет выбора . Перехожу на лайф
руки_Крюги• сегодня в 12:46
Ответ дляАлина-1240
Так лайф и водафон еще хуже
Когда у меня нет связи на Киевстаре, на лайфе она есть
очки_ннадо• сегодня в 12:46
Очкі нє ннада...Свої єсть...( я про нік)
Алина-1240• сегодня в 12:46
Ответ дляочки_ннадо
А нє нада.Водафон луччій...
Не знаю, у меня дома он почти не тянется, от меня надо 5 остановок шагать, чтоб чуть получше был, а лайф мало вышек, чуть выехал, и вообще кукареку
долой_лама• сегодня в 12:46
Я з ним разом з 2002 року, але не дружу з ним вже з 2020. Коли почали піднімати дикі тарифи платоспроможним старим клієнтам. Потім мені ж запропонували новий тариф за 50 гривен на рік, я дружбу відновила, потім підняли до 75, до 150, тепер до 200, я з ними знову не дружу.
Дівчина Бобула• сегодня в 12:47
У меня киевстар и водафон. При отключениях кто-то боль-мень из них работает - что инэт, что связь. Поэтому говорить, что кто-то хуже/лучше не могу - одинаково лагают. Но за границу/из-за границы как раз по киевстару норм звоню.
Смурфетта• сегодня в 12:47
Все влаштовує, якість при відключеннях не дуже, але то клята русня винувата, а не Київстар. Вартість 150 грн, але я 20+ років з ними.
Гомосноб• сегодня в 12:47
Киевстар около 20 лет у меня. 200 грн/мес. Никаких проблем вообще.
автор Мама фіфті цента • сегодня в 12:48
Ответ дляруки_Крюги
Я теж йду до Лайф, зараз дає тариф за 190 грн з гарантією 2 роки
долой_лама• сегодня в 12:48
Ха, який клоун смайлики купує, а на київстарі економить
Пищалка• сегодня в 12:50
Vodafone 290 грн.,но я в Харькове.В области он не тянет,там лучше лайф(и в Полтаве тоже).Киевстар у меня домашний интернет и телевидение,пока проблем нет.
автор Мама фіфті цента • сегодня в 12:50
Ответ дляСмурфетта
Я з ними теж вже років 20, вартість 150 грн, навіть не пам´ятаю
Укр_жіночка• сегодня в 12:50
В мене Водафон, тариф 470грн на місяць
ЖующаЯКонфету• сегодня в 12:50
У мене 150 грн, у чоловіка теж. У дочки 225. В неї більше інтернету. Зв´язок є. Мобільний інтернет лягає, коли світла нема понад 6 год. Але ми користуємося при відключеннях WI-FI через альтернативні джерела світла.
Аннуитет• сегодня в 12:51
у меня на 2 симки, лайф лучше ловит и интернет и связь лучше чем киевстар
очки_ннадо• сегодня в 12:51
Ответ дляАлина-1240
Не знаю не знаю...Я з ним ще від UMC...Потім МТС це вже років 30+.Ще коли я мала ERIXON з антеною в 10 см,а може й більше...
Janurka• сегодня в 12:52
Я ДУЖЕ не задоволена Київстаром, але це залежить ще і від вашої локації. Я під час відключень користуюся Vodafone, навіть відеодзвінки тягне, якщо антенна десь недалеко. Київсатр майже не працює взагалі в мене. Але вчора пішла в магазин, то там було навпаки. Краще за все мати дві різні сімки, тоді більше шансів на зв´язок.
Перловая Кашка• сегодня в 12:52
Попрощалась ще як тільки почались блекаути. Вони збільшили тариф з 250 на 480 тоді. Якість зв’язку жахлива,коли світла не було інтернету так само))
Пригаю-цибаю• сегодня в 12:52
лайф много лет, дофига интернета, 900 мин на других операторов, - 300 грн
Лукава_Кiшка• сегодня в 12:53
Ответ дляСмурфетта
Ой не надо,тут бла- бла..у всех уже давно не меньше 200 грн за 4 недели.
75В• сегодня в 12:54
Тоже прислали смс про 300 грн. Я вообще не в Украине и не пользуюсь звонками, только мобильным интернетом. Пока нет времени искать альтернативу и хочу сохранить номер. Буду в Украине поменяю на что-то более приемлемое по цене.
автор Мама фіфті цента • сегодня в 12:55
Ответ дляJanurka
Я живу в 10 км від Києва, і це капець зі зв´язком, якби хоч якість послуг була хороша, а так платиш ні за що...
Бойцовская• сегодня в 12:55
У мене основний водафон. Навпаки додала еsim Київстар.
75В• сегодня в 12:57
Помню как в 2023 у них был сбой и я осталась без связи и мобильного интернета за границей. Вот эта была ж.а.
Невидимка• сегодня в 12:59
Автор, Мудафон намного хуже!! Мне подняли до 330 грн в месяц, а связь и интернет стали полным дерьмом!!
Смурфетта• сегодня в 13:00
Ответ дляЛукава_Кiшка
Спеціально для тебе і інших синьомордих
младокошкина• сегодня в 13:00
Вы поедете в Карпаты.. Там кроме киевстар ничего не ловит. У меня водафон и лайф. А у ребёнка водафон и киевстар. Только на его телефоне выживали, так как у меня не было связи вообще. Заграницей связь супер. Румыния и Болгария как дома. Я лично откровенно не люблю связь киевстар дома... Но вчера 12 часов без света и впервые киевстар столькл стабильно держал!!! Раньше умирал мгновенно. Значит что-то таки делают. Но относительно тарифов я тоже в шоке... По факту в приложении узнаем о переменах. Бесит, достали
Божа кульбабка• сегодня в 13:00
Шо попало написано.
Тарифи підвищують, так. А чому Київстар має бути виключенням на фоні загального підняття цін практично на все?