миссАрфография• 21 января в 17:07

Сильна слабкість після вірусу і антибіотиків

Після грипу та антибіотиків (були ускладнення) дуже сильна слабкість. Навіть чашку важко тримати, ходж як п´яна, весь час хочеться спати. Як швидше відновитися? Можливо якісь засоби є? Вітаміни приймаю, багато п´ю, але поки як муха
Фиона Шрековна• 21 января в 17:09
L-карнитин
So_so• 21 января в 17:11
Врач назначала Кардонат
https://tabletki.ua/uk/Кардонат/33959/#productCard...
сою не люблю• 21 января в 17:14
У дитини з такими самими ознаками був низький гемоглобін. Щодо кардонату підтримую пораду, але мясо, печінка, яблука - кожного дня бажано, щоб було в меню
автор миссАрфография • 21 января в 17:27
Ответ дляФиона Шрековна
L-карнитин
Почитаю, дякую)
Ответ дляSo_so
Врач назначала Кардонат
Дякую, дивлюся)
автор миссАрфография • 21 января в 17:28
Ответ длясою не люблю
Дякую! А що скажете про Бетаргін?
сою не люблю• 21 января в 17:35
Ответ длямиссАрфография
Дякую! А що скажете про Бетаргін?
Там є аргенін, начебто нормально, але власного досвіду вживання саме бетаргіну немає
Мрії у вирії• 21 января в 18:59
И хорошее питание обязательно, организм должен где-то брать силы на восстановление
Локшина на вухах• 22 января в 04:43
Ответ длямиссАрфография
Дякую, дивлюся)
Если решите попробовать, отпишитесь пожалуйста, как он Вам