Банан-барабан• 2 часа назад

Хвилювалочок більше немає?

Бадабум• 1 час назад
Ответ дляНе стесняюсь
Певно, вам треба переписати
Перепишіть, вам же не шкода
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Цікаво, скільки має залишитись українців, щоб такии як ви дійшло що відбувається. Скільки ще разів потрібно владі висратись на голови, щоб набридло жерти гівно.
10000%
прав був арестович
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Перепишіть, вам же не шкода
Ну і чим ви краща за русню?
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляНе стесняюсь
Ну і чим ви краща за русню?
В сенсі? Ви ж самі запропонували те, що вам не потрібне
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Якщо мова буде йти про життя і ризик залишитися щоб стерегти майно - я однозначно за життя. Ср*ла я тоді на майно
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляНе стесняюсь
Тобто зараз ви не бачите загрози життю в Україні? Дивно, дуже дивно....
Нехай щастить• 1 час назад
Блін, думала висплюся сьогодні. Судячи з запусків - доведеться ще в укриття бігти ((
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Звісно, бачу, але не таку, щоб покидати країну
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляБадабум
якщо жити жити на заході-центрі, то ні. в елітних районах Київщини і навіть Донеччини теж ні.
це гібридна війна, не така як була друга світова.
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляНе стесняюсь
Тобто ризик загибелі це не та загроза,через яку ви готові полишити домівку?
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляЛетчица
А почему наш туда не поедет, ему предлагали. Да и в 19 году он сам говорил, что сделает все, чтоб закончить войну, ну было ж
Куди ’ туди’?
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
Немає, бо тут же налітають російські боти і розважаються всю ніч, поки адміни сплять
Не выдумывайте, не верю в массовость «российских ботов», оно им надо)
Летчица• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Куди ’ туди’?
В жопу, тугая вы наша
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
У мене глибокий тил
Але повернемося до ваших слів ’а все ваше майно нажите за життя росіянам залишаєте’ - я вважаю, що жодне майно не варте того, щоб віддавати за нього своє життя. А ви трусіться далі над ним
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляЛетчица
Ну слушайте, я хочу мира, вы я так понимаю воевать годами, так вперед. Почему только тут на форуме незамна, почему не отбиваете наши земли от врагов?
Можете переміститися в раху
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляНе стесняюсь
У мене глибокий тил
А,в глибокому тилу? Тоді ясно, легко ж вам розпоряджатися чужим майном і чужим життям, даючи оцінку
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Ну та й вам теж легко з дивану
Питання- а де я розпоряджаюся чужим життям? Я навпаки за те, щоб берегти його, це найцінніше що є у нас
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можете переміститися в раху
а в Украине остались только те кто до последнего украинца готов? это типа патриотизм?
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляНе стесняюсь
Ну та й вам теж легко з дивану
Я не в глибокому тилу на відміну від вас і не з дивану. Коли опинетеся в окупації, розкажете тоді,як правильно чинити треба. А поки сидіть в своєму тилу й собіть задоволену в свої дірки
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляЛетчица
В жопу, тугая вы наша
То улюблена розвага матрьох.
Не підготуйте, спілкуйтесь нормально
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
А де, з окопу пишете? Хто вам тоді заважає виїхати? Чи ви на той світ заберете своє майно?
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Що таке задоволена в свої дірки?
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ для3@йk@
Я опитування не проводила.
Коли людині не подобається країна,вона переїжджає туди, де їй буде добре
Летчица• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
То улюблена розвага матрьох.
Не підготуйте, спілкуйтесь нормально
Просто бесят такие матрехи или зеботы или одно с другим в одном флаконе, продолжать воевать они хотят сидя на диванах и возможно даже не в Украине
Моторошні троянди• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Ну, не вірте. Тю
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляЛетчица
Вас ніхто не тримає. Можете біситись в забордюр´ї. Десь в Чисті, наприклад.
Малявка ще та• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Аналогічно, така мігрень дика, цілий день мріяла, як ляжу спати(
ніколи такого не було• 55 минут назад
Ответ дляМоторошні троянди
Який компроміс? Ви де живете? Давайте, ми ваше місто віддамо росії замість Херсонщини чи Запоріжжя? Як вам такий компроміс? Погоджуєтеся?
Сейчас напишет, ну а что делать, зато ваши дома останутся целыми. Привыкните, потерпите. Или что-то типа, хватит уже цепляться за огрызок донецкой обл. Её и так захватят.
ніколи такого не було• 50 минут назад
Ответ для3@йk@
найсумніше, що і так віддасте, але іншою ціною.
я із Запоріжжя. виїхала на початку вторгнення
С дуру многие тогда выезжали, потом возвращались.
Нервогенератор• 40 минут назад
Ответ дляМоторошні троянди
Ну, от в принципі, і почалося.
Це ж зелена політика зараз підняла літаки з ракетами і 200+ дронів
В соседнюю тему сходите, где ситуацию со светом обсуждают, там уже власть свергать собрались.