Банан-барабан• 07 февраля в 01:09
Хвилювалочок більше немає?
Бадабум• 07 февраля в 02:04
Ответ дляНе стесняюсь
Певно, вам треба переписати
Перепишіть, вам же не шкода
3@йk@• 07 февраля в 02:04
Ответ дляПультОт_БМВ
Удалено администрацией...
10000%
прав був арестович
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:04
Ответ дляБадабум
Перепишіть, вам же не шкода
Ну і чим ви краща за русню?
Бадабум• 07 февраля в 02:05
Ответ дляНе стесняюсь
Ну і чим ви краща за русню?
В сенсі? Ви ж самі запропонували те, що вам не потрібне
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:05
Ответ дляБадабум
Якщо мова буде йти про життя і ризик залишитися щоб стерегти майно - я однозначно за життя. Ср*ла я тоді на майно
Бадабум• 07 февраля в 02:06
Ответ дляНе стесняюсь
Тобто зараз ви не бачите загрози життю в Україні? Дивно, дуже дивно....
Нехай щастить• 07 февраля в 02:06
Блін, думала висплюся сьогодні. Судячи з запусків - доведеться ще в укриття бігти ((
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:06
Ответ дляБадабум
Звісно, бачу, але не таку, щоб покидати країну
3@йk@• 07 февраля в 02:08
Ответ дляБадабум
якщо жити жити на заході-центрі, то ні. в елітних районах Київщини і навіть Донеччини теж ні.
це гібридна війна, не така як була друга світова.
Бадабум• 07 февраля в 02:08
Ответ дляНе стесняюсь
Тобто ризик загибелі це не та загроза,через яку ви готові полишити домівку?
ЗабежАЛОЧКА• 07 февраля в 02:08
Ответ дляЛетчица
А почему наш туда не поедет, ему предлагали. Да и в 19 году он сам говорил, что сделает все, чтоб закончить войну, ну было ж
Куди ’ туди’?
Голубка миру• 07 февраля в 02:09
Ответ дляМоторошні троянди
Немає, бо тут же налітають російські боти і розважаються всю ніч, поки адміни сплять
Не выдумывайте, не верю в массовость «российских ботов», оно им надо)
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:09
Ответ дляБадабум
У мене глибокий тил
Але повернемося до ваших слів ’а все ваше майно нажите за життя росіянам залишаєте’ - я вважаю, що жодне майно не варте того, щоб віддавати за нього своє життя. А ви трусіться далі над ним
ЗабежАЛОЧКА• 07 февраля в 02:10
Ответ дляЛетчица
Ну слушайте, я хочу мира, вы я так понимаю воевать годами, так вперед. Почему только тут на форуме незамна, почему не отбиваете наши земли от врагов?
Можете переміститися в раху
Бадабум• 07 февраля в 02:11
Ответ дляНе стесняюсь
У мене глибокий тил
А,в глибокому тилу? Тоді ясно, легко ж вам розпоряджатися чужим майном і чужим життям, даючи оцінку
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:11
Ответ дляБадабум
Ну та й вам теж легко з дивану
Питання- а де я розпоряджаюся чужим життям? Я навпаки за те, щоб берегти його, це найцінніше що є у нас
3@йk@• 07 февраля в 02:12
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можете переміститися в раху
а в Украине остались только те кто до последнего украинца готов? это типа патриотизм?
Бадабум• 07 февраля в 02:12
Ответ дляНе стесняюсь
Ну та й вам теж легко з дивану
Удалено администрацией...
ЗабежАЛОЧКА• 07 февраля в 02:13
Ответ дляЛетчица
Удалено администрацией...
То улюблена розвага матрьох.
Не підготуйте, спілкуйтесь нормально
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:13
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
А де, з окопу пишете? Хто вам тоді заважає виїхати? Чи ви на той світ заберете своє майно?
Не стесняюсь• 07 февраля в 02:13
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
Що таке задоволена в свої дірки?
ЗабежАЛОЧКА• 07 февраля в 02:15
Ответ для3@йk@
Я опитування не проводила.
Коли людині не подобається країна,вона переїжджає туди, де їй буде добре
Летчица• 07 февраля в 02:17
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
То улюблена розвага матрьох.
Не підготуйте, спілкуйтесь нормально
Просто бесят такие матрехи или зеботы или одно с другим в одном флаконе, продолжать воевать они хотят сидя на диванах и возможно даже не в Украине
Моторошні троянди• 07 февраля в 02:20
Ответ дляГолубка миру
Ну, не вірте. Тю
ЗабежАЛОЧКА• 07 февраля в 02:27
Ответ дляЛетчица
Вас ніхто не тримає. Можете біситись в забордюр´ї. Десь в Чисті, наприклад.
Малявка ще та• 07 февраля в 02:28
Ответ дляНехай щастить
Аналогічно, така мігрень дика, цілий день мріяла, як ляжу спати(
ніколи такого не було• 07 февраля в 02:49
Ответ дляМоторошні троянди
Який компроміс? Ви де живете? Давайте, ми ваше місто віддамо росії замість Херсонщини чи Запоріжжя? Як вам такий компроміс? Погоджуєтеся?
Сейчас напишет, ну а что делать, зато ваши дома останутся целыми. Привыкните, потерпите. Или что-то типа, хватит уже цепляться за огрызок донецкой обл. Её и так захватят.
ніколи такого не було• 07 февраля в 02:54
Ответ для3@йk@
найсумніше, що і так віддасте, але іншою ціною.
я із Запоріжжя. виїхала на початку вторгнення
С дуру многие тогда выезжали, потом возвращались.
Нервогенератор• 07 февраля в 03:04
Ответ дляМоторошні троянди
Ну, от в принципі, і почалося.
Це ж зелена політика зараз підняла літаки з ракетами і 200+ дронів
В соседнюю тему сходите, где ситуацию со светом обсуждают, там уже власть свергать собрались.