Мольфарочка• 22 января в 21:16

Чому не стоїть член?

Хлопцеві 27 років. В нього не встає член, іноді бувають спонтанні ерекції, але в нього різко падає, від порно не встає, треба мастурбувати, просто так, теж не встане. Всі лікарі (та по УЗД) кажуть, що він здоровий, це просто перевтома, стрес, воно само пройде, але вже 2 місяці нічого не проходить. Він мастурбує, кінчити може, але в реальному сексі нічого нема. Що це таке і як знайти якесь рішення в цій проблемі?
Молчунья• сегодня в 02:13
Долго онанировал, пока не встретил вас. Ему теперь нужно перестроиться на обычный секс, объясните ему, что если он не перестанет мастурбировать, то проблема не уйдет, потому что вагина не может так жестко обхватывать член, как его рука и так быстро двигаться тоже не может. И после того, как он перестанет мастурбировать, то постепенно всё наладится