Самоучка• 23 января в 08:06

Люди, ви в цей час робите ремонти?

Маю на увазі осінь зима 2025-2026.
Київ
Я вся ваша• 23 января в 08:08
Ага
Замурмишка• 23 января в 08:09
Так
Анти-анонім• 23 января в 08:10
Да.
автор Самоучка • 23 января в 08:13
Ответ дляАнти-анонім
Да.
А є в цьому смисл? Вкладувати при такій обстановці з опаленням водою світлом. І як його робити, без ліфта, світла?
Отчебучкина• 23 января в 08:14
мои соседи - да, и не одни и не один за 4 года

даже в эти две недели без отопления и горячей воды
даже, когда дом без света, перфоратором стены долбят.
Барвіночка• 23 января в 08:15
Да, у нас новый ЖК, делают и я сделала
Анти-анонім• 23 января в 08:15
Ответ дляСамоучка
Для нас есть. Пока люди живут в Киеве и платят за съёмное жильё, оно должно работать.
Барвіночка• 23 января в 08:15
Ответ дляСамоучка
Генераторы есть свет и лифт
Анонимарик• 23 января в 08:16
Планировала делать, но передумала. Решила, что сейчас действительно ’не на часі’..
автор Самоучка • 23 января в 08:17
Ответ дляАнти-анонім
Просто який в цьому смисл? Тут пугають повним екстра блекаутом. І хто буде знімати просто коробку без нічого?
Намазюкана нішою• 23 января в 08:17
Ага. Намагаюся хоч кудись достукатися про відсутність світла у частини мешканців у будинку і про відсутність опалення. Як дадуть опалення і світло буду робити ремонт - сушити мокрі почорнілі стіни і стелю.
автор Самоучка • 23 января в 08:17
Ответ дляАнонимарик
Хоч одна адекватна відповідь. Бо я чесно вже думаю що тут багато ботів. Бо яка адекватна людина буде зараз в це вкладатися?
Барвіночка• 23 января в 08:19
Ответ дляСамоучка
Много домов автономны, вот как наш
И снимают и наоборот, ищут такие дома
Спрос огромный
Барвіночка• 23 января в 08:19
Ответ дляСамоучка
Как раз адекватные и готовы
Анти-анонім• 23 января в 08:20
Ответ дляСамоучка
Ну пока снимают.
А зачем Вам понимать смысл других? У Вас же нет недвижимости под сдачу?
Пугают нас всегда. Их дело пугать, а наше дело жить. И каждый живёт свою жизнь настолько хорошо, насколько может.
Нафаня Маня• 23 января в 08:29
робимо, бо доводиться. он у батьків бачок унітаза тріснув, наприклад.
anikabusinika• 23 января в 08:29
Добрий ранок.
У нас в листопаді трубу прорвало. Коли шукали прорив частково знявши плитку в ванній і зробили дірку в підлозі. Просто заложити Дірку іншою плиткою не хочу. Я давно вже хотіла в цій ванній все поміняти. Ось і привід.
Ну і на початку війни, коли всі чекали страшних подій, зробили ремонт в однокімнатній квартирі. Здаємо її вже другий рік. Тоді всі казали що я божевільна. Та і сама так інколи думала.
Життя продовжується, якщо є бажання і гроші, треба робити ремонти.
Не не останні кошти, звичайно.
МадамОхмури• 23 января в 08:31
Роблю на дачі, бо якщо стане ще гірше,то доведеться перебирась сюди. Тут хоч є скважина, генератор і грубка. В квартирі холоднечв, світло по чайній ложці і то вночі.
Фея_3уровень• 23 января в 08:31
Я сьогодні запросила дівчинку для організації простору на кухні😂🙈
Баба на горошині• 23 января в 08:31
Ответ дляСамоучка
А жить когда ?
Дую на вітер• 23 января в 08:34
Ответ дляСамоучка
Яка вам різниця,хто що робить,або не робить?
Сумка з негодою• 23 января в 08:36
Ответ дляСамоучка
Вы мову учили? Зачем Вы на ней пишете, если не знаете? Смисл, пугають….
Весняний Марафон• 23 января в 08:36
Ответ дляСамоучка
У меня в доме за последние полгода две квартиры проданы, Харьков, северный район.
Шумелка Мышь• 23 января в 08:38
Ответ дляСамоучка
Вы странная какая то. Ремонт сам себя не сделает, если его все равно делать. Самое время колупать по тихоньку, без спешки. Тем более очень мало рабочих сейчас.
Замурмишка• 23 января в 08:39
Ответ дляБарвіночка
Как раз адекватные и готовы
На скільки кВт?
Істеріомама• 23 января в 08:39
Ответ дляСумка з негодою
Навіщо ото Ви все пишете? Людина намагається на українську мову перейти... так помилки, але хто завжди робить все з першого разу і без помилок? Ви? Тоді Ви - єдина ідеальна людина.
PORKA• 23 января в 08:40
Нет, нет ни сил, ни возможностей, ни желания. Соседи за 2025 наоборот цветут, пахнут и строятся полным ходом, отстроили 2 этаж, 2 авто купили. Волонтеры...
Барвіночка• 23 января в 08:42
Ответ дляЗамурмишка
На скільки кВт?
Я не разбираюсь в этом сколько и насколько. Все работает
Хропочка з гривкою• 23 января в 08:43
У нас сусіди роблять ремонт, почали 1 січня. Так, саме 1го січня ми провели під звуки перфоратора. Бісить коли тривога і перфоратор працює. Як хтось із сусідів написав - три всадника апокалипсиса, отсутствие електроенергии, шахед и перфоратор
Замурмишка• 23 января в 08:46
Ответ дляБарвіночка
Ех.... Просто цікаво. Бо теж все більше людей в нашому будинку про це задумується. От і хотілося б знати. Я б зкинулася, але світло було б