Самоучка• вчера в 08:06

Люди, ви в цей час робите ремонти?

Маю на увазі осінь зима 2025-2026.
Київ
Ждушечка• вчера в 09:23
Дніпро. Роблю. Світла нема по 18 годин десь. Але я лайтовий роблю, не глобальний. Так, шпалери оновити, стелю, підфарбувати там щось. Просто захотілося, давно планувала. А так - і руки є куди діти, і голова зайнята, дурні думки не лізуть, та й коли шухаєшся - тепліше:))
Ліна-7961• вчера в 09:24
Так, а чому не робити?
Ждушечка• вчера в 09:25
Ответ дляСумка з негодою
Перейти? За 4 роки, коли іі просто навʼязали повністю в усіх сферах діяльності вже можна було вивчити досконало. А не писали таке, що око здригається.
У мене око не здригається, хоча я і за правильність мови.
То нормалький суржик просто, пише як говорить. Якби то було нашою глобальною проблемою:)
АБВГДейка• вчера в 09:27
Было бы где может и делали б ремонт. Закончили ремонт перед войной, так и живем в этой квартире
Роздратована шкіра• вчера в 09:31
побимо прямо зараз Бо нас залили сусіди алкаші
#Пойду_кгадалке• вчера в 09:33
Ответ дляСамоучка
Хоч одна адекватна відповідь. Бо я чесно вже думаю що тут багато ботів. Бо яка адекватна людина буде зараз в це вкладатися?
Ремонтирую часть дома что б сдать в аренду. В 23м купила квартиру тоже кое что из ремонта делала- квартира уже 2 года стоит под арендой. Пока кто то просто ждет- кто то живет по полной!
автор Самоучка • вчера в 09:33
Ответ дляSvitlo_
Так як ви люди говорили весною 2022. Але життя продовжується.
Ситуація значно погіршилася з 22 року
Svitlo_• вчера в 09:33
Ответ дляСамоучка
Ситуація значно погіршилася з 22 року
В 22 році - люди так не думали.
автор Самоучка • вчера в 09:34
Ответ дляКапитошечка
Ну вы же понимаете, что даже если и будет полный блекаут - то это не навсегда? Или не понимаете?
Ворог не спить. Це не через якусь там аварію блекаут, а через те що прицільно вибивають енергетику день за днем.
anikabusinika• вчера в 09:34
Ответ дляВесняний Марафон
Знаете, просто оно как то летало себе летало где - то, громко, но мне все время казалось, что я - в домике. Пока не прилетел шахед просто в 100 метрах, и я бежала в подъезд под этот мерзкий визг, когда он пикирует, а потом дрожали стены, сыпались окна и горел дом соседей. И стало так очевидно, как все хрупко и может закончиться в любую минуту( Бодримся, живем дальше, но уже не так оптимистично все выглядит.
Да. Очень Вас понимаю. Пережила очень яркое лето на Отрадном. Три прилета очень рядом. Два частных дома снесло полностью. Опускаются руки и ничего не хочется. Полная апатия. Это самое страшное.
Когда ничего не хочется: ни магазинов, ни поездок, ни гостей и слез нет, и разговоры все про одно и тоже….
Как-то потихоньку вырулила. Выезжать точно не будем. Уже пробовали пару раз. Не наше.
Решила что надо жить. И ремонт надо. Потому что завтра может не настать.
Капитошечка• вчера в 09:35
Ответ дляСамоучка
И что? Киев станет пустырем?
автор Самоучка • вчера в 09:37
Ответ дляРоздратована шкіра
В вас інша ситуація
автор Самоучка • вчера в 09:39
Ответ дляPORKA
Нет, нет ни сил, ни возможностей, ни желания. Соседи за 2025 наоборот цветут, пахнут и строятся полным ходом, отстроили 2 этаж, 2 авто купили. Волонтеры...
Ну волонтерам гроші знеба падають от вони їх і пристроїли. Не сильно упахані
Джинци на Флісі• вчера в 09:39
Ответ дляЗамурмишка
Ех.... Просто цікаво. Бо теж все більше людей в нашому будинку про це задумується. От і хотілося б знати. Я б зкинулася, але світло було б
То зберіться будинком і вирішить це питання. Тільки подивіться фільм ’Збори ОСББ’, щоб знати, до чого готуватися)
Ms. Откровенность• вчера в 09:49
Да не Киев, мои соседи, при откл света
Графиня Шезвездицкая• вчера в 09:56
Ответ дляСумка з негодою
Вы мову учили? Зачем Вы на ней пишете, если не знаете? Смисл, пугають….
вот из-за таких замечаний, люди и не переходят на государственный язык- всегда найдется добрый согражданин, который носом ткнет.
Хвець-тець• вчера в 10:07
Да, сегодня заказываем мебель в детскую младшему, Кривой Рог.
Зайканалужайке• вчера в 10:13
Хочу, но нет
черная мамба• вчера в 10:22
Да
энциклопУдия• вчера в 10:26
Ответ дляda1i
ми скинулися в 22 році. з 1000 квартир - скинулося 300 по 3 тисячі. Тепер маємо опалення в електробудинку і воду холодну. Світла небуло по 7 годин, тепер по 12 -14 годин підряд - і 2 години світло. Мабуть, при таких морозах у нас було б 12, а може й менше. Скдаємо на дизель по 500 в місяць.
А опалення та вода є у всіх квартирах, чи тільки в тих, хто скидався?
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 10:34
Ответ дляОтчебучкина
мои соседи - да, и не одни и не один за 4 года

даже в эти две недели без отопления и горячей воды
даже, когда дом без света, перфоратором стены долбят.
Люблю таких )) оптимисты . Не сдаются
Кому там слова не давали• вчера в 11:04
Звісно робимо, а які варіанти
А у нас макарошки• вчера в 11:20
Ответ дляОтчебучкина

А перф как включают, если нет света?
очки_ннадо• вчера в 11:27
Якщо немає де жити, то роблять. На вулиці сидіти ж не будеш, а віддавати за оренду чужому дядьку, коли ці гроші можна вкласти в своє, нерозумно, бо по великому рахунку так і так пропадуть.
КонФФетОшка• вчера в 12:00
Ответ дляСамоучка
Просто який в цьому смисл? Тут пугають повним екстра блекаутом. І хто буде знімати просто коробку без нічого?
а який смисл жити за чужим розкладом? план б э
Патриоточка• вчера в 13:12
Ответ дляСамоучка
Повний блекаут, якщо й буде, то це не назавжди життя продовжується.
Катастрофа• вчера в 13:22
Ответ дляэнциклопУдия
у всіх. Не зважаючи на те, що не скидалися.
Меряю от 0• вчера в 14:00
Робимо, от тільки підлогу у вівторок зробили
Не пью, не курю• вчера в 14:50
Ответ дляPORKA
Теж є така знайома волонтерка...Під час війни стала жити набагато краще, ніж до.
Сумка з негодою• вчера в 22:06
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Кто мешает переходить? Ну такое просто треш,35 лет стране, а языка не знают.