тогдалия• Изменено сегодня в 12:41

Ви жалкуєте що Зе не втік у лютому 22го?

Швидко б поставили нового преза,оголосили нас федеральним округом і мирно жили б? Усі від сходу до заходу України. Бо всі жалкуєте що не підписали мирні у квітні, а то ще простіше було б, без мобілізацій і тцк
Результат:
вже голосів: 186
114 (61.29%) Так
72 (38.71%) Ні
Маска-0b9f• сегодня в 13:29
Ответ дляЛора-b83f
Она из сбежавших на пособия. Естественно, запереживаешь тут.
Нет.Она одесситка,у неё муж военный командир.ПВО кажется.
Маска-0b9f• сегодня в 13:30
Ответ дляФиона Шрековна
Я не жалкую, бо ’мирна здача’ — це ілюзія. Якби ми не чинили опір, було б не мирне життя, а катастрофа, набагато гірша за нинішню.
По-перше, ми б побачили Бучу в масштабах усієї країни: розстрільні списки, фільтраційні табори та масові репресії проти всіх незгодних. По-друге, мобілізація все одно б була, але нас би гнали в армію РФ як ’гарматне м´ясо’ завойовувати інші країни, як це вже роблять з чоловіками в окупованому Донецьку та Луганську. По-третє, ми б втратили свою мову та історію, ставши безправною ’сірою зоною’ під санкціями. Боротьба зараз — це єдиний шанс залишитися живими й вільними людьми, а не стати ресурсом для імперії, яка хоче нас знищити
Очень человеколюбивая позиция ставить мову выше жизни людей.
Лора-b83f• сегодня в 13:35
Ответ дляAvr0ra
Во многом можно обвинять Зеленского, но то, что он привел войну? Вы можете подробнее описать ход ваших мыслей? Очень интересно как именно он привел войну?
Границы 91 года.... Не, не слышали...
Лора-b83f• сегодня в 13:36
Ответ дляМаска-0b9f
Командир того, чего нет? 🤔
Яна11031984• сегодня в 13:40
Не жили б ми мирно. Українців би кинули на війну у Європі
Valentina shop2020• сегодня в 13:56
Ответ длягодовасик
кто кто привел войну? попейте гинко билоба
Зе и привел,шашлики кушать предлагал
Valentina shop2020• сегодня в 13:59
Ответ дляInnochka_21
Щоб розуміти, що окупація — це смерть і репресії, не обов´язково бути в окопі. Досить подивитися на долю Маріуполя чи Бучі. Моя позиція — це позиція громадянина, який хоче, щоб його країна існувала, а не стала частиною країни-агресора.
Ви певно не чули промову пуйла, навіщо йому хохли?
А хохлы нужны Зе? Не задумались ...
Innochka_21• сегодня в 14:09
Ответ длячир
А що воно казало?
Що хохли йому потрібні для того, щоб воювати з Європою
Innochka_21• сегодня в 14:13
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ми в історії це все вже проходили і не раз, після мирної здачі починаються етнічні чистки.
Нажаль більшість людей не цікавляться і не знають історії. і за все життя єдина книга яку вони прочитали, це буквар. Як кажуть, ’той, хто не знає свого минулого, змушений переживати його знову’. Багато історичних трагедій починалися з подібних симптомів, які неосвічене суспільство просто не здатне розпізнати.
Innochka_21• сегодня в 14:20
Ответ дляМаска-0b9f
Якраз навпаки, я ставлю життя моєї дитини на перше місце. Без власної мови та ідентичності ми приречені бути частиною імперії, яка використовує людей як гарматне м´ясо. Мова — це наш культурний кордон. Я хочу для своєї дитини майбутнього у вільній Україні, а не в колонії, де людське життя не варте нічого
Natalia505• сегодня в 14:23
Я жалкую, що його обрали (не я).Для мене це як трагедія всього народу. Як таке можливо?
Natalia505• сегодня в 14:26
Ответ дляInnochka_21
Європі потрібні українці щоб воювати з підарасією. В чому різниця? Ніхто не припиняє цей треш. Всі знають, говорять зараз про майбутні обстріли ТЕЦ поблизу атомних електростанцій, чому нікому не проходить в голову хоть щось робити?
Natalia505• сегодня в 14:32
Ответ дляInnochka_21
З приводу колонії, саме зараз її будують внутрішні керівники держави, органи які працюють на владу. Немає ні законів, ні конституції, ні прав, ні свобод. Ми закриті, знекровлені, без елементарних умов для життя, без можливості робити власний вибір. То в чому різниця? Може в тому що ворог має цей вибір?
Innochka_21• сегодня в 14:41
Ответ дляNatalia505
Різниця принципова і вона в одному слові — вибір!Європа не ’використовує’ нас. Навпаки, це ми просимо у Європи зброю, щоб захистити свої домівки. Якщо Європа перестане давати зброю, нас окупують, і тоді Путін силоміць зажене нас у свою армію воювати проти тієї ж Європи. У першому випадку ми воюємо за свою свободу, у другому — були б рабами, яких гнали б на забій за чужі інтереси.
Маска-0b9f• сегодня в 14:42
Ответ дляInnochka_21
Я пас.С телемарафоном спорить - себя не уважать.
Natalia505• сегодня в 14:47
Ответ дляInnochka_21
Використовує. Однією рукою веде торгівлю, з пуйлом, іншою цідить через сито допомогу Україні, щоб не вмерла але щоб не перемогла. Поки українці воюють, Європа живе своє краще життя довольне, сите і спокійне. Але це не завжди так буде. За яку свободу ми воюємо, коли в середині країни не працюють закони, її немає. Ви взагалі щось по бусифікацію чули, а мільярдні розкрадання? Бо враження що ви з іншої планети пишете. І ще питання чому в нас гонять на убій силоміць, а ворог наймає по контракту і щораз підіймає виплати?
Innochka_21• сегодня в 14:52
Ответ дляNatalia505
Коли будинок горить, у ньому теж немає світла, води і важко дихати. Але різниця між пожежниками (якими б вони не були) і підпалювачем — величезна. Внутрішні проблеми ми вирішимо після війни, як вільні люди. А от під окупацією в нас не буде ні прав, ні самої можливості щось вирішувати. Порівнювати наш складний стан з ’вибором’ у РФ — це просто не розуміти, що таке реальний терор.
В Україні ми зараз обговорюємо ці проблеми, критикуємо владу і вимагаємо змін. У Росії за такий коментар ви б уже завтра були у в´язниці або десь в підвалі. Розумієте різницю?
JannyMoney• сегодня в 15:21
Ответ дляNatalia505
потому что у рашки есть деньги нанимать по контракту.
Европа живет свою жизнь не назло и не вопреки и не благодаря Украине. Вы так говорите, какбудто ЕС виноват, что рашка напала. Поддерживают как могут.
Если бы на Австрию напала Германия, украинцы бы сильно Австрию поддержали?
Э-велин@• сегодня в 15:26
Ответ дляМаска-0b9f
Я имею ввиду провокации последних месяцев. Типа щоб він здох або я зроблю блекаут у Москві.После этого бОльшая часть Украины в морозы без света и отопления.
А к путлеру претензий нет?
Christ1na• сегодня в 15:54
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Конечно, страшно осознавать что оно пришло к власти, привело войну и теперь от этой гниды никак не освободиться.
Воно ж не само прийшло, подякуйте свідомим українцям
Ольга МРТ• сегодня в 18:18
Ответ дляФиона Шрековна
Зараз не краще
Ольга МРТ• сегодня в 18:19
Ответ дляInnochka_21
От такі люди і голосували за нашого нинішнього президента, які не читали історію
Ольга МРТ• сегодня в 18:24
Ответ дляNatalia505
Бо люди не думають і не вміють аналізувати інформацію