тогдалия• Изменено вчера в 12:41

Ви жалкуєте що Зе не втік у лютому 22го?

Швидко б поставили нового преза,оголосили нас федеральним округом і мирно жили б? Усі від сходу до заходу України. Бо всі жалкуєте що не підписали мирні у квітні, а то ще простіше було б, без мобілізацій і тцк
Результат:
вже голосів: 186
114 (61.29%) Так
72 (38.71%) Ні
Безсовісна кума• вчера в 12:42
Да.
Чумацький Шлях• вчера в 12:42
Очень(( он реально наш вирок((
Швидкоруч• вчера в 12:43
Жалкую, що я не втекла
Мастер Класс• вчера в 12:43
Я жалкую, шо він не втік в лютому 19го
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 12:43
Конечно, страшно осознавать что оно пришло к власти, привело войну и теперь от этой гниды никак не освободиться.
Реалістка• вчера в 12:44
Я жалкую, що він послухав наших західних партнерів восени 22-го.
Слобожаночка• вчера в 12:44
Сама втекла перед выборами. Проще жить, когда берете на себя ответственность за свою жизнь
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:44
Сегодня обострение на фоне переговоров, которые ни к чему не приведут?)
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 12:45
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Удалено администрацией...
автор тогдалия • вчера в 12:46
Ответ дляРеалістка
Це вже після перших трьох днів війни,коли він міг втекти
Безсовісна кума• вчера в 12:45
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А вы рады,что не приведут?
Викупана• вчера в 12:45
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Война началась в 2014. Или если это вас тогда не коснулось, то это и не война была вовсе?
Бадабум• вчера в 12:45
Удалено администрацией...
ВундерКИНГ• вчера в 12:46
Как я могу жалеть, не зная альтернативный сценарий?
я не столь инфантильна
Вельми шановна• вчера в 12:46
хз, я сама уже не знаю
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 12:46
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
Черговий по кухні• вчера в 12:46
Ответ дляВикупана
100%
Графиня Шезвездицкая• вчера в 12:46
Ответ дляБезсовісна кума
А вы рады,что не приведут?
Нужно смотреть трезво на ситуацию, а не на карты Таро.
автор тогдалия • вчера в 12:46
Ответ дляБадабум
Удалено администрацией...
Матрьохі ті хто не хотіли б щоб він втік відразу
Бадабум• вчера в 12:46
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Удалено администрацией...
годовасик• вчера в 12:46
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
кто кто привел войну? попейте гинко билоба
Фиона Шрековна• вчера в 12:47
Я не жалкую, бо ’мирна здача’ — це ілюзія. Якби ми не чинили опір, було б не мирне життя, а катастрофа, набагато гірша за нинішню.
По-перше, ми б побачили Бучу в масштабах усієї країни: розстрільні списки, фільтраційні табори та масові репресії проти всіх незгодних. По-друге, мобілізація все одно б була, але нас би гнали в армію РФ як ’гарматне м´ясо’ завойовувати інші країни, як це вже роблять з чоловіками в окупованому Донецьку та Луганську. По-третє, ми б втратили свою мову та історію, ставши безправною ’сірою зоною’ під санкціями. Боротьба зараз — це єдиний шанс залишитися живими й вільними людьми, а не стати ресурсом для імперії, яка хоче нас знищити
Kidstaff Bot• вчера в 12:47
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Маска-0b9f• вчера в 12:48
Ответ дляВикупана
Война.Но рашку никто не провоцировал,как боневтик последний год.Он как нарочно накликает беду на украинцев последнее время своими тупыми высказываниями.
adekvatna• вчера в 12:48
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• вчера в 12:49
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я же не про это спросила.А про ваше отношение.
Маска-0b9f• вчера в 12:50
Ответ дляФиона Шрековна
Де бореться така незламна,як ви?
Реалістка• вчера в 12:50
Ответ длятогдалия
Так, після. Але він міг увійти в історію, як людина, що прийняла найоптимальніше рішення на той момент. Натомість, втратив всю довіру (яку на початку ще мав), здобув купу ненависті і дотягнув до ситуації, з якої тепер майже немає виходу.
Я не Сірожа• вчера в 12:54
Ответ длятогдалия
Я б хотіла, щоб мати пуйла зробила аборт і ця кончена тварюка ніколи не народилась.
А ви?
Автор, аууууу, відповідь буде? Без аноніму.
Innochka_21• вчера в 12:58
Ответ дляМаска-0b9f
Де бореться така незламна,як ви?
Щоб розуміти, що окупація — це смерть і репресії, не обов´язково бути в окопі. Досить подивитися на долю Маріуполя чи Бучі. Моя позиція — це позиція громадянина, який хоче, щоб його країна існувала, а не стала частиною країни-агресора.
Ви певно не чули промову пуйла, навіщо йому хохли?