забиякина• сегодня в 10:56

Чи варто ходити далі на це?

Ходжу в одне місце на стажування,зп за 10 години на стажуванні приблизно 600 гривень ,але прогресу не видно взагалі ,я приходжу та щодня роблю одне і теж саме,що я вже добре і так знаю як робити,до того ж грубе відношення персоналу до мене присутнє,навішують мені роботи ,яку їм вигідно
Дюймовочка• сегодня в 10:58
Тобто, ви вже добре з усім справляєтеся, але вам не подобається перелік ваших обов´язків?
Мейк-ап форева• сегодня в 11:10
навіщо взагалі погоджуватися на стажування коли в вас це повноцінна робота? на таких вибачте нерозумних фірми добре економлять Стажування - це для студента щось по пару годин в день
Будьте так ласкаві• сегодня в 11:45
За такую оплату нее
автор забиякина • сегодня в 14:04
Ответ дляДюймовочка
Ні,мені просто не все показують та дають робити