Амелі на мілені• вчера в 14:27
На що схоже цей висип під носом?
Син 12 років. Наче соплів немає, щоб це було від них
Амелі на мілені
• вчера в 14:28
Ответ дляОйЙой
Герпес
Не знаю, тут питаю. Що з ним робити? Чого зявився і як лікувати?
Амелі на мілені
• вчера в 14:29
Ответ дляЯичница с беконом
Может герпес. Может из-за холода раздражение
Коли йде по морозі то завжди шморгає, бо на холодному повітрі ж все розріджується, але вдома наче соплів немає, не дує..
Амелі на мілені
• вчера в 14:30
Вже кілька днів таке . В якщо герпес то це той простий герпес що й на губах вискакує , так ?
ОйЙой• вчера в 14:31
Ответ дляАмелі на мілені
Найкраще призначення питати в педиатра. Я свою дитину лікую ацикловіром 400 двічі на день. Та в неї імунітет залабкий для інших схем. І змащувати 5% кремом ацикловіра зверху.
Зявився, бо холодно, холод знижує імунітет. А живе цей вірус у 99 відс людей
Нафаня Маня• вчера в 14:32
Ответ дляАмелі на мілені
Якщо кілька днів, то це не герпес...за кілька днів там би були чіткі пухирці. Подразнення від холоду може бути
Яичница с беконом• вчера в 14:32
Ответ дляАмелі на мілені
Ну так у всех. То может и натер.
Ума Палата• вчера в 14:33
Справа в тому, що коли людина з морозу заходить в тепле приміщення, то з носа тече завжди. От в ці моменти міг натерти
Амелі на мілені
• вчера в 14:38
Ответ дляНафаня Маня
Ну днів 2-3 точно є
Амелі на мілені
• вчера в 14:39
Ответ дляНафаня Маня
Певно ще подивлюсь до завтра якщо не буде більшаьи то певно і справді натер. Змащу кремом зволожуючий зараз.