Янка-угомонись• 25 января в 18:24
Как вы отбираете книги детям по возрасту, чтобы не было либо слишком детское
или еще рано? Есть какие-то ориентиры, кроме возраста на обложке?
Тро Нью-Йорку• 25 января в 18:25
Интуитивно. Купила, читаем, зашло-не зашло. Откладываем, если не зашло, придет его время
Капитанша• 25 января в 18:25
Ні, нема. Бо з 7 років дитина сама читає, це неконтрольований процес.
Мульйонерша• 25 января в 18:26
А я в дитинстві просто читала, що під руку потрапляло.
Як вижила, незрозуміло.
Блиск думки• 25 января в 18:26
Дивлячись який вік..свої вже самі обирають,а я купую. Часто купую книги племіннику,тт там орієнтуюсь на і на текст- беру для більш старшого віку.
Ласкове телятко• 25 января в 18:35
Ответ дляМіряно-переміряно
Читаю описание
Мне описания мало, я быстро читаю одну-две странички в любом месте книги. И тогда понимаю, зайдёт ребёнку или ещё сложновато, не по возрасту.
Капитанша• 25 января в 18:52
Ответ дляМульйонерша
Як вижила, незрозуміло.
Читаю книгу, де авторка розказує про своє дитинство 80х, вчителька в 2му класі спитала, що хто читав влітку, і вона з захватом хотіла розказати про тисяча і одна ніч! Але після назви її вчителька посадила.
Мульйонерша• 25 января в 19:10
Ответ дляКапитанша
Слухайте, я років в 10 знайшла книжки,які належали моїй мамі
Акушерство і гінекологія
Судова медицина
Яка тисяча і одна ніч?
Странгуляційна борозна, ото мене вразило.
Акушерство і гінекологія
Судова медицина
Яка тисяча і одна ніч?
Кишмишная Мая• 25 января в 19:20
Ответ дляКапитанша
А мой у бабушки читал пригоди Кроша, оказалось это советская повесть.