волосатое стекло• вчера в 13:09
Ваша гінеколог була з вами на зв´язку?
Я стала на облік в приватну клініку. Попросила контакт своєї лікаря, щоб у разі чого зв´язатись. Але практично ніколи не можу додзвонитись. Дзвоню, коли є питання - загострення циститу, піднялась температура... На прийомі лікар мені сказала, що в неї теж є особисте життя і вона може не відповідати. І що я можу через клініку замовляти онлайн консультацію з нею.
Це нормально чи я хочу від лікаря забагато?
Україна понад усе!• вчера в 14:07
Ответ дляГарантую неперелевки
Так, але ж можна було б по телефону сказати здай сечу, кров і тд і прийди глянемо що там і що нам робити, так ні запишись прийди, оплати, вона скаже аналізи які здати, а потім знову запишись оплати, вона вже лікування назначить
або не скаже здавати аналізи, а якщо б сказала без огляду, то ви б кричали, що вас хочуть розвести на аналізи.
Бодіпозітівна• вчера в 14:29
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не знаю , за две беременности мне не нужен был доктор, достаточно плановых посещений. Вы так часто болеете ? Мне жалко вашего будущего педиатра
кому беременность дается легко, а кому то очень тяжело. Странно взрослой женщине этого не понимать
Добродійка• вчера в 15:24
Я тоже стояла в частной. Телефон был, но мне не нужно было связываться. Переписывались только по общим вопросам, которые не касались моего здоровья