волосатое стекло• вчера в 13:09

Ваша гінеколог була з вами на зв´язку?

Я стала на облік в приватну клініку. Попросила контакт своєї лікаря, щоб у разі чого зв´язатись. Але практично ніколи не можу додзвонитись. Дзвоню, коли є питання - загострення циститу, піднялась температура... На прийомі лікар мені сказала, що в неї теж є особисте життя і вона може не відповідати. І що я можу через клініку замовляти онлайн консультацію з нею.
Це нормально чи я хочу від лікаря забагато?
Ворожу на каві• вчера в 13:24
Ответ дляУкраїна понад усе!
якщо щось важливе, то лікар має вас бачити
Тогда врач должен ответить, что по телефону не консультирую, приезжайте на прием.
Раздражевская• вчера в 13:25
Ответ дляволосатое стекло
Але ж вона веде вагітність. Якщо реально щось важливе?
Это значит - прием несколько раз за беременность, плановые осмотры, плановые узи, анализы и назначения. А не ваш личный консультант круглосуточно по любому пуку.
автор волосатое стекло • вчера в 13:25
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня началась молочница, я через хелси записалась и пришла вне срока. ( гос поликлиника) . Может вам тоже нужно прийти , мочу принести. По этому вопросу на рецепшене проконсультируют. Как она будет лечить цистит?
Порадити щось більш-менш безпечне аби зняти гострий запальний процес, наприклад. У мене ж наче є лікар, а не я маю гуглити, що робити
Раздражевская• вчера в 13:26
Ответ дляволосатое стекло
Записывайтесь на прием.
Україна понад усе!• вчера в 13:28
Ответ дляВорожу на каві
так вона ж саме це автору і сказала при очній зустрічі. Це лікар у пацієнта один, а пацієнтів у лікаря багато. Їй треба згадати хто це, чим хворіла раніше, чи є якісь супутні захворювання і тд. У автора температура, що лікар може зрозуміти по телефону, чому піднялась температура?
Оч@ров@Шк@• вчера в 13:27
Ответ дляволосатое стекло
Так и диагноз должен он поставить , а не вы . Как он это сделает ?
So_so• вчера в 13:27
Ответ дляволосатое стекло
Вы звоните в клинику и идите на прием, нельзя беременной самой себя лечить.
Как_б_не_так• вчера в 13:27
Я конечно до войны беременная была, может сейчас какие-то другие обстоятельства - но не понимаю что должен сделать гинеколог если у меня температура и как диагностировать и лечить цистит по телефону. Выбирайте расширеный пакет с круглосуточной моральной поддержкой.
Україна понад усе!• вчера в 13:28
Ответ дляволосатое стекло
так лікування запальних процесів відбувається після консультації і огляда лікаря! А не від фонаря. Тоді вам і чат дпт може допомогти.
Ставтесь відповідально до свого здоров´я.
Ворожу на каві• вчера в 13:30
Ответ дляУкраїна понад усе!
Для этого врачи обычно ведут переписку, там скидывают фото анализов, обследований, все жалобы описывают. И тогда проще доктору сделать какое-то назначение, что-то порекомендовать. Беременность это особый период и беременные обычно крайне тревожны, можно понять и врача, что по каждому пуку реагировать тяжело.
автор волосатое стекло • вчера в 13:30
Ответ дляОч@ров@Шк@
Молочниця - це трохи інше. При гострому циститі неможливо чекати чи кудись їхати.
Україна понад усе!• вчера в 13:31
Ответ дляВорожу на каві
для этого врачи ведут личную карту пациента, в которой все это фиксируют. И врачу надо время, чтобы пересмотреть что было до, оценить, что есть сейчас и принять решение, что делать дальше. А не переносят данные анализов в вайбер, чтобы пациент не утруждал себя приходом в клинику.
Перша леді колгоспу• вчера в 13:31
Ответ дляУкраїна понад усе!
Еще и после анализов. Так что надо прийти на прием, пойти сдать анализы, а потом еще раз прийти за назначением. Или если есть экспресс-анализ, то сидеть и ждать.
И количество посещений в приватных клиниках рассчитано на здоровую беременность. Если есть проблемы, дополнительные приемы платные.
Глас_Народа• вчера в 13:32
Ответ дляОч@ров@Шк@
у нас була ситуація теж з молочницею. У мене виявили молочницю, а гінеколог прописала моєму чоловіку випити 1 т флуконазолу для профілактики. І в нього виникла сильна алергія на препарат (на статевому органі).
Лікар постійно була на звязку, сконтактувала нас з урологом з їхньої клініки (розказали що робити). Обоє були на звязку на час лікування.
Перша леді колгоспу• вчера в 13:32
Ответ дляВорожу на каві
Она ей так и сказала на приеме. Или можно платную онлайн консультацию получить.
Гарантую неперелевки• вчера в 13:33
Зараз всі хочуть грошей, і за спасібо ніхто не буде перенапружуватися. Як виняток якщо лікар знайомий чи родич. Тому записуйтесь на позапланову консультацію за 700грн і там допоможуть
Перша леді колгоспу• вчера в 13:34
Ответ дляГлас_Народа
Естественно, ведь это был ее косяк. В случае проблем, были бы неприятности.
Україна понад усе!• вчера в 13:36
Ответ дляГарантую неперелевки
причому тут грошей?
Це час лікаря, по-перше, ви ж теж не хочете працювати безкоштовно? А по-друге це відповідальне ставлення до пацієнта? Як можна лікувати цистит у вагітної по телефону?
Це ж не просто перепитати, чи можна Магне Б6 замінити на Магнікум. І лікар напише - так. Пацієнт думає, що це цистит, а може це інша інфекція чи ще щось?
Напланетянка• вчера в 13:39
Я обрала свою лікарку ще до вагітності. Була з нею 5 років.
У період вагітності вона завжди була на звʼязку .
Якщо в мене піднявся трохи тиск це не привід записуватись на консультацію через декілька днів, допомога мені потрібна сьогодні. Це до прикладу.
Чи отікли ноги, написала. Вона сказала які аналізи перед візитом здати й на наступний день внепланово відправила на ктг.
Клініка приватна.
Лікарка - бусічка. Ну наче ж зрозуміло, що і планові огляди до неї. І як буде друга вагітність - теж до неі. Й маму свою вожу до неї. Й рекомендую, коли запитують.
Вона не повинна відповідати, але завдяки її людяності до неї запис за 2 тижні й прайс клініки один з найвищих у нас на районі
автор волосатое стекло • вчера в 13:38
Ответ дляНапланетянка
Клініка приватна.
Так розумію, що мені просто не пощастило з лікарем(
Гарантую неперелевки• вчера в 13:43
Ответ дляУкраїна понад усе!
причому тут грошей?
Так, але ж можна було б по телефону сказати здай сечу, кров і тд і прийди глянемо що там і що нам робити, так ні запишись прийди, оплати, вона скаже аналізи які здати, а потім знову запишись оплати, вона вже лікування назначить
Лагшмивара• вчера в 13:46
Да стояла в частной клинике на учете , номер телефона был врача , но я не звонила , если что то нужно было просто звонила записывалась на прием и там все вопросы свои решала
автор волосатое стекло • вчера в 13:47
Ответ дляУкраїна понад усе!
причому тут грошей?
На першій консультації я сказала, що мені було призначено Елевіт і Магне Б6. Спитала у лікарки, чи продовжувати приймати. На що вона відповіла, що не може нести відповідальність за те, що призначала не вона..
Я_и_моя_собака• вчера в 13:54
Ответ дляволосатое стекло
ви попередньо обирали лікаря, клініку?
вивчали умови договору?
автор волосатое стекло • вчера в 13:57
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ви попередньо обирали лікаря, клініку?
вивчали умови договору?
Я обирала по вартості, відгукам і щоб не далеко їздити...
Договір читала звісно, про цілодобові консультації там не було нічого
Соня-сонятко• вчера в 13:57
Я стояла в гос поликлинике, ни разу не звонила своему гинекологу и не записывалась вне очереди. Если что-то прямо серьёзное, то садилась в машину и ехала в стационар, там точно так же обследуют, назначают лечение, и, если нет рисков отпускают домой, тоже был цистит, потом пиелонефрит, лечили меня врачи стационара)
автор волосатое стекло • вчера в 14:00
Ответ дляСоня-сонятко
Може не розумне питання, але чи я можу приїхати в стаціонар жіночої консультації або пологового, якщо не стою у них на обліку?
В моїй клініці взагалі немає стаціонару
Соня-сонятко• вчера в 14:03
Ответ дляволосатое стекло
В моїй клініці взагалі немає стаціонару
Можно, меня когда ложилась даже не спрашивали где стою на учёте. По протоколу принимают всех, кто обращается с жалобами, а там уже решают, нужна госпитализация или нет. Ну и вы если что можете отказаться, попросить выписать лекарства и поехать домой
автор волосатое стекло • вчера в 14:04
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую
Тундиринда• вчера в 14:04
Ответ дляволосатое стекло
Я писала, взагалі не читає..
І дзвонити старалась в робочий час
Автор, она не должна вас консультироватьтпо телефону, мах- это записать на прием