Небоброїдка• 26 января в 22:42
Тиха нава. Дійсно крутий серіал чи реклама?
Майданщица• 26 января в 22:48
Щойно подивилася інший розрекламований. Ховаючи колишню. Ох і бредятіна....
Бабо-лебідка• 26 января в 22:51
Ответ дляМайданщица
Ми 3 серії глянули і вимкнули)) щось такий бред.
Вчора дивились ’ звір у мені’ , 7/10
Не люблю натовп• 26 января в 22:52
Класний серіал.
Цікавий, добре зроблений, актори мої улюблені грають, але не всі вразили грою, ну то таке.
Хороше українське кіно. Варто уваги однозначно
Ліньки гуглить• 26 января в 23:03
Серіал однозначно вартий уваги. Те що питання до гри є, це зрозуміло.
Мені сподобався.
графиняВишенка• 26 января в 23:28
Таке лайнооо🤦🏼♀️
Я не витримала і двох серій
Не тратьте час! Це реально штучно створений шум для розкрутки, а в реалі повне лайно.
Я не витримала і двох серій
Повітруля• 28 января в 10:48
пыталась посмотреть Ты космос, но мне как любителю фантастики было очень скучно