Попихтю та й годі• сегодня в 05:31
Наслідків поки ніхто не розуміє
Липень 2026 року. Народ перемагає ТЦК. "Неправильна" мобілізація нарешті припиняється.
Серпень 2026 року. Військові, зрозумівши, що не буде ні заміни, ні навіть підтримки, кажуть: "Та пішли ви н..." і масово йдуть в СЗЧ.
Вересень 2026 року. Ро¢ійська армія, зламавши супротив тих небагатьох, хто лишився вірним присяги та залишався в строю, починає стрімкий наступ.
Жовтень 2026 року. Оточений Київ знімає прапори. Ро¢ія окупує Україну.
Борці з неправильною мобілізацією та не таким воєнним станом можуть тішитися своїй перемозі.
І готуватися перемагати ро¢ійську мобілізаційну систему.
От така х....ня малята.
P.S. Текст не мій але вцілому якщо так і далі піде як зараз, цілком собі нормальний сценарій буде. (С)
От така х....ня малята.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Ну посмотрим, когда система вас сломает. Потом за такие запросы будете адвокатам от 4 т платить)
Так я не поняла то вы запрос пишите, то сцыте…определитесь уже
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А ше шо вам розказати? Кацапські боти
Так как кацапский бот как оказалось вы))))
Вот это ржака))))
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А ви не в курсі про наші втрати? Ми живемо на чужі гроші
Это уже сильная переговорня позиция или ещё нет?
А что там с российской баллистикой?
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вы такая лицемерка)
Ответьте уже почему не в окопе?
Хз, жінка ця військовозобов´язана, сім´я типу воює, мабуть, поки зручно, сидить на місці
Горня капучіно• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну так давайте номер части, напишу, в чем проблема?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляВ шоколаде
Ага…брехня вона така)
Тут можна все що завгодно)
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Вийдіть з під аноніма для початку
Як тільки тут знімають анонімів, ви всі затикаєте свої пельки зразу
А сенс тоді з форуму? Якщо у вас анонімний бан, то це тільки ваші проблеми
Вживу ви теж не такі сміливі, а запитаєте язик в одне місце
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ваш примітив про капітуляцію не прімєлькался?
Я об капитуляции и не пишу, только вы и вам подобные
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Вийдіть з під аноніма для початку
Можно спросить для чего?
Чтобы с лицемеркой спор вести?
Не смешите меня)
Чтобы с лицемеркой спор вести?
Не смешите меня)
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Якшо вам не хватає переговорів. Напишіть мерцу, спитайте, чому він не домовився з кацапами за мир
А Мерц с кацапами воюет?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Мені має бути стидно. Перед кацапськими ботами?
Перед самой собой)
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
А самостоятельно чего не осилили запрос составить?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
У мене немає бану. Можете у адмінів спитати. Просто я не ховаюсь за анонімом боячись що злапає сбу
Это новый уровень войны?)
Писать без анонимов?)
Это что-то новое или это вы так воюете, пишите без анонима?)
Писать без анонимов?)
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляНічний дожор
Но погибает их в 8 раз больше. Особенно когда появились дроны. Учите матчасть
Это информация из телемарафона? 🤔 Вот честно, все равно что там у них, для нас самое главное чтобы перестали погибать наши
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Якщо треба, вони зловлять і з анонімом, не переживайте. Більшість не хоче, щоб потім всякі напіврозумні в приват писали, чи скрін з цитат робило собі в папочку. Був тут такий персонаж
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Буде. І шо тепер? Здаватися?
Мир заключать на взаимовыгодных условиях, учитывая что наша переговорная позиция уже сильно потеряла в весе
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Мені має бути стидно що у мене відпустка?
Отпуск от чего?)
Давайте как тут любят фото в форме с сегодняшней датой, с номер части)
Лицо можете закрыть)
Нічний дожор• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Не долетают и их глушат....ну как можно иметь такую логику🤪
Я вижу реальность, а вы верите до сих пор в официалку, вот где беда, ничему жизнь наш народ не учит....
Путать независимый анализ баз данных с ’официалкой’ это сильно) Ладно, у вас своя реальность и выводы о погоде на планете по рассказам людей из 3 городов👍 оставайтесь при своем)
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Смысл в утилизации украинцев, зачистке территорий. Пока идет молотилово тупое, абсолютно бессмысленное в Киеве продают остатки Украины.
Да, выглядит все это именно так 😢
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Вийдіть з під аноніма. Тоді поговоримо
Для чого? Це вся ваша потужність - писати без аноніму?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Вийдіть з під аноніма. Тоді поговоримо
😎
Вы мне стрелку на советчице забиваете?
Ну не позорьтесь)
Вы мне стрелку на советчице забиваете?
Ну не позорьтесь)