Міряю від одиниці• 27 января в 10:58

Робота по ФОПу 3 групи

Постійно пропонують роботу по ФОПу, при тому оплата не більше за 30-35к. Це ок взагалі і чи виправдано його відкривати заради роботи у наймі?
Янгол в камуфляжі• 27 января в 11:03
хиторожопые
Само_достаточная• 27 января в 11:09
ну смотря какие у вас альтернативы...
Атятя_тётя• 27 января в 11:11
Я так много лет работала. Минусов особых не вижу. Но ЗП выше была
маска Ілона• 27 января в 11:14
А в вас є опції?
Це вже не «найм» буде, а робота підрядником.
автор Міряю від одиниці • 27 января в 11:26
Ответ длямаска Ілона
А в вас є опції?
Якщо є варіанти, тоді чи варто?
Бибер-анонимер• 27 января в 11:30
Ответ дляМіряю від одиниці
Якщо є варіанти, тоді чи варто?
Якщо є варіант та сама зарплата найманим, то не варто ФОП відкривати просто так.
МаксХмара• 27 января в 11:50
Если ведет бухгалтерию их бухгалтер. Я лично не верю, что до моей старости будет пенсия. Мне деньги нужны сейчас. Я лучше буду терять 5%, чем 23% на налоги. Фоп вполне устраивает.
Русланка з гілки• 27 января в 11:51
не хотят платить налоги..
маска Ілона• 27 января в 15:54
Ответ дляМіряю від одиниці
Якщо є варіанти, тоді чи варто?
Вам подобається сама робота? Тоді варто.
Перевага бути фопом також і в тому, що можна працювати і з іншими замовниками.