Брехушечка• вчера в 15:56
Какой сериал посмотреть, если нравится наблюдать развитие семьи через годы?
Гл. Амурная• вчера в 16:00
Олівія Кіттерідж, там і про історію сім´ї, але більше про психічні захворювання
Ласкове телятко• вчера в 16:00
Ответ длябЭйбА
Гінес
Ох, дуже своєрідний серіал... я була розчарована.
Якісь дивно прописані персонажі, обірвані сюжетні лінії і відношення, які можливі були на початку 20го сторіччя і аж ніяк в середині 19го
Ласкове телятко• вчера в 16:01
Ответ дляГл. Амурная
Дуже гарний серіал, як і книга. Але дуже сумний ((( І там центр - сама героїня, а не сім´я
Трейдер кріпти• вчера в 16:02
На лавочке вести разговоры или у бабушки поспрашивать про знакомых знакомых. Сарказм.
Сейчас изза войны у всех все как в идиотком кино. Или веселом индийском. Как повезло
Бензопирен• вчера в 17:38
З українських - «Сага» зайшла дуже. З іноземних - «Єлоустоун», «Чужоземка».