Перемелица• 29 января в 08:04

Син сильно прикусив щоку

Говорить, що сильно прикусив щоку, 3 дні болить.
Оглядаю рот - бачу лише сильно припухлу частину, ні почервоніння, нічого (але може просто не видно за припухлистю, бо це доволі далеко).
Я ще грішу на зуб мудрості, він не повністю виліз, але біля нього теж не червоне. І син наполягає, що прикусив таки.
Полоскав содою з сіллю, брискав Інгаліптом. Полегшення немає.
Говорить, що місце не пульсує, не "дьоргає". Просто боляче.
Чим ще можна допомогти? Чи до лікаря йти?
Позитивна• 29 января в 08:14
Само пройдет
Рожайтретьего• 29 января в 08:26
Вам нужно указание от советчиц? Сходите к стоматолог
В курсі діла• 29 января в 08:32
С внешней стороны щеки припухлости не видно?
В курсі діла• 29 января в 08:34
Если с той стороны есть пломбированные зубы, то стоит идти на рентген - может быть периодонтит и это нагоняет флюс, а не накусил щеку
автор Перемелица • 29 января в 08:45
Ответ дляВ курсі діла
Ні
автор Перемелица • 29 января в 08:45
Ответ дляВ курсі діла
Немає пломбованих
В курсі діла• 29 января в 09:13
Значит скорее всего ничего страшного и через несколько дней пройдет.
Если на слизистой есть ранки (можно пальцем ощупать если не видно), то на них можно нанести Gengigel
Юпитерная• 29 января в 09:22
Не знаю, я бы уже показала врачу ребенка,а не сидела тут и не расспрашивала анонимов,которым все равно что с ним будет
В курсі діла• 29 января в 09:37
Ответ дляЮпитерная
Ребенку не три года - зубы мудрости прорезаются уже...
Партизанка• 29 января в 16:23
купіть ополіскувач від Амвей. Бажано було б старого зразка (зелений), але хоча б вже змінений. Він гарний і антисептик і знеболюючий. Реально длопомогає не лише зубам. Спробуйте, точно нічого не втрачаєте.