Доброго дня, підкажіть 17 тиждень почався, я замітила що коли чихаю,чи блюю то я мокрію (наче впісуюсь) , і одразу хочеться в туалет. Але єжеднєвка прозора . Типу може це води навколоплідних? В понеділок запис до лікаря. Як зрівняти? УЗД покаже?
Відкушу все що стирчить• 30 января в 20:27
На 17 тижні кількість навколоплідних вод складає 100-200 мл, каже ШІ. Це максимум стакан води. Його випчихать можна за два раза
Смешнюча• 30 января в 20:34
Проїдьте в найближчий пологовий і вас проконсультують. Ще ніби тести якісь в аптеках є
Ответ дляВідкушу все що стирчить
2 раз спитала.Спитала ші скільки вод на терміні 17 тижнів і чи при чиханні вони можуть відійти..... каже що це не води...🙂
Відкушу все що стирчить• 30 января в 20:36
Ответ дляКаріна123
Я теж в ші питала...але каже що це води ( щось я йому не вірю... Зараз так спитаю.
Та не води це. А де закріплений плод по узі? Може вже десь піддавлює в мочевий?
Відкушу все що стирчить• 30 января в 20:37
Ответ дляКаріна123
Я б навіть не подумала на води)) 2 вагітності, двоє дітей))
Гага Газу• 30 января в 20:38
Есть специальный тест на подтекание вод. Не знаю, есть ли в гос клиниках, в частных- есть. Результат сразу. И гадать на форуме не нужно. Подтекание вод- показание к госпитализации