Котики-муркотики• вчера в 17:40
Хто стикався з тим, що лікар узагалі проти БАДів і каже
їжте нормально і не вигадуйте, як ви реагували? шукали іншого спеціаліста чи справді прибрали всі добавки
Невидимка Майя• вчера в 17:46
Не дуже інформативно.
Про які саме добавки мова? І який діагноз або симптоми
куркулиха• вчера в 17:57
Ответ дляlilul990
У вас дуже гарний компетентний лікар, який розуміє шо таке доказова медицина
Вапщета• вчера в 18:04
Щоб заповнити всі дефіцити, треба цілими днями тільки те і робити, що їсти. БАДи і швидше, і дешевше, і менш геморно.
Стрибну в гречку• вчера в 18:15
Ответ дляTeonaa
Він не може кахати «ні» на все. Він має вивчити сперщу щоденник що Ви їсте, сквльки, коли.
Пр-друге овіень того ж віт Д чим він зібрався піднімати. Рівень заліза.
Це якась нісенітниця
А вегетаріанцю що робити з таким підходом? Лягти і вмерти?
Це якась нісенітниця
Препарати заліза - лікарські засоби
Патріотка з дивану• вчера в 18:23
Ответ дляTeonaa
Це якась нісенітниця
Він же сказав що робити вегетаріанцю: їсти нормально і не вигадувати.
Спасу мир• вчера в 18:40
Ответ дляlilul990
Доказова чим? Проплаченими фарм.компаніями дослідженнями?
Завтра проплатять дослідження по тому чи іншому баду і цей бад різко стане доказовим?
Стрибну в гречку• вчера в 18:48
Ответ дляСпасу мир
БАДи не досліджують - не позортеся
Спасу мир• вчера в 18:52
Ответ дляСтрибну в гречку
БАДи не досліджують - не позортеся
Як це не досліджують?
Замовте, проплатіть і дослідять.
Танцепесенная• вчера в 18:53
Поменчла врача. Моя анемию йогой предлагала лечить. Гемоглобин 70,занимайся йогой и не выдумывай. Относительно бадов многие против... Но пусть предложит альтернативу, а не ’хорошо кушать’
сЛАдКОежКА• вчера в 21:06
Редагувала переклад великої лікарської конференції, так от - в США дикі цифри цирозу печінки на фоні вживання БАДів, смертність за цифрами наздоганяє серцево-судинну.
БАДи ніхто не перевіряє, реально лише дуже багаті люди можуть заплатити за дослідження складу тих пігулок. Але їм роблять окремо перевірені люди.
Зазвичай люди роками п´ють щось, невідомо що.
У нас зараз від 10-12 000 перевірка 1 капсули або таблетки.
Оскорбляю всячески• вчера в 22:29
Ответ длясЛАдКОежКА
В США не едят нормальную еду, местами экология, которой Китай не позавидует, на головы ежедневно сыпется тонны продуктов сгорания самолетного топлива, Глифосат (канцероген) везде - в т.ч. в воде, фтор - добавлен в воду. Другие факторы негативного влияния на состояние здоровья, в т.ч. самый большой график прививок в мире
А виноваты конечно БАДы
сЛАдКОежКА• сегодня в 00:02
Ответ дляОскорбляю всячески
А виноваты конечно БАДы
Це було багаторічне дослідження, ученим постійно погрожували - це дуже великий ринок, на рівні аптечного - але без страхових виплат, живі гроші, безконтрольні - налий що-небудь і продавай як будь-що.
Досліжувався виключно неалкогольний цироз печінки.
Оскорбляю всячески• сегодня в 08:17
Ответ длясЛАдКОежКА
Написать ’в США дикі цифри цирозу печінки на фоні вживання БАДів, смертність за цифрами наздоганяє серцево-судинну.’
то же самое что ’смертность от всех медпрепаратов перевалила за 50%’ не оговаривая что имеется в виду химиотерапия, препараты для лечения малярии и т.п. полезняшки.
Не нужно обобщать и уходить в конспирологию с угрозами жизни.
Вы всего-лишь редактор, который даже примерно не понимает какие именно бады могут оказывать влияние на работу печени и в каком количестве их нужно употребить чтобы спровоцировать ее повреждение.
’Слышала звон да не понимаю где он’ - точная формулировка