Всім шампаньського• Изменено 1 час назад
Сліпа дитина
Старенькая песня. Написана примерно в 12 году. А исполнение в видео 2017 год. Ну так можно послушать.
Попельшка• 1 час назад
Отак сліпий народ України. Безглузда війна, нікому не потрібні смерті. Сліпі й наївні люди (
ЭтаваНиМожетБыть• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Таке враження що це ми її почали.
КинДза• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Таке враження що це ми її почали.
Не нужен был майдан,нам его навязали,так как и войну
Всім шампаньського
• 1 час назад
Ответ дляКинДза
Скрябин так же считал
КинДза• 1 час назад
Так он был прав,ща что бедный и пострадал,сегодня годовщина как его не стало.
Жаль....
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Таке враження що це ми її почали.
А тут і почигати не треба було. Тут сам бог велів почати росіі цю війну. Бо ідіоти вийшли з неї, абсолютно нічого не зробили по цій, як її - ідентифікації-націоналізації, подарували Росіі просто баснословний потенціал (Росія мала 1 літак. Якщо не помиляюся). Про ЯЗ я навіть не буду нагадувати. Підписали Меморандум, самі ж на нього начхали. Одним словом дали ворогу і зброю в руки, і привід щоб напасти також подарували. І вигадувати не довелося. Більше того! В той час як люди, відстоюючі Україну і її територіі, гинуть, саме ці територіі (ну точніше землю як ресурс. я не про локацію!) роспродають/віддають/обмінюють. І що буде в результаті? Ну завершимо ми якось накось. Колись. І що матимемо? Землю в складі держави, доходи з якої має інша країна? Сша вже має. Ті держави, що допоможуть з відбудовою, теж захочуть. І що це вийде? Що матимемо-то ми в економічному сенсі з земель?ну називатимуться вони «Україна». І що з того.
Ответ дляПопельшка
Боже боже - Ліда, Ліда....За чіто ??? пашлі брат на брата...а надо біло обьеденіцца...жить с русскімі вмєстє, в мірє....А тєпєрь - палучайтє....чо уж тут....скажитє, да ? А вся ж прічіна - вот ана: слєпой народ Украіни !!!
Всім шампаньського
• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
Бггг - а хто це ? це той що янукєвіча за бабло славив ? Так він, шльондра, в числі тих хто до війни вів. Менше треба було бандюкам підлизувати.
Скрябин топчик
Текст старий - але актуальний:
’«Героїзація» ригівського холуя «Скрябіна» – не просто цинічна маніпуляція. Це – черговий полювок в обличчя (і на могили) тисячам справжніх героїв України, які офірували їй свої життя.
Про Скрябіна знаю наступне: співав «за Януковича» саме в той час, як Зеленський смішив за нього ж усяку рагульню, здатну сміятися з його рагульських «жартів». Робив це «суто за гроші», у чому й сам публічно признавався. ЦЕ – АБСОЛЮТНЕ ДНО.
Скрябін – еталонний візірець тієї «української гниди», про котрих свого часу влучно висловився Симон Петлюра. Саме він і такі, як він, своїм своїм крайнім цинізмом та абсолютною безпринципністю торували дорогу до влади Янику. А значіть – і розстрілу в Києві Небесної Сотні, втраті Криму та усім жертвам війни за Донбас. Сучасний президент Зеленський зробив, насправді, дуже добре, коли нагадав нам, що він і сам – один з цих людей, один із колеґ Кузьми по цій чорній справі.
«Герой України» злодюга Фіма Звягілський, «герой» ворюга Юрій Бойко, «герой» сепарюга Богуслаєв, а тепер от – і «герой Кузьма»… ’
Всім шампаньського
• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
хуйопчік :) сучка януковіча.
Чем плох Янукович?
Ответ дляВсім шампаньського
Чем плох Янукович?
Тим, що він - кремлівська сучка, ГБшний холуй, маріонетка лубянки. Тим, що вів Україну в кацапське стойло. Вів, але не довів - люди не схотіли і зробили Майдан. І з цього приводу такі як ви тут регулярно побиваєтесь.
Хочете в рашку ?? Так в чому проблема ?? Шуруйте ! Навіщо Україну туди тягнути ??
Всім шампаньського
• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
А Зеленский не агент Путина разве?
КинДза• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
Хочете в ЄС,стрибайте високо,дострибались на майдані,флаг вам в руки
КинДза• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
ПНХ, кацапська пошесть
Шуруй на болота - дамой. тут водкі ньєт.
Не обригайся,меньше пий
ЭтаваНиМожетБыть• 56 минут назад
Ответ дляКинДза
Йди на болота
Ласкове телятко• 27 минут назад
Админы, оцените работу автора, вы же видите как человек старается