Всім шампаньського• Изменено 1 час назад

Сліпа дитина

Старенькая песня. Написана примерно в 12 году. А исполнение в видео 2017 год. Ну так можно послушать.

Алина-1240• 1 час назад
Та не реву я• 1 час назад
Шо за бредятина?
автор Всім шампаньського • 1 час назад
Ответ дляТа не реву я
Шо за бредятина?
Нормик песня
Попельшка• 1 час назад
Отак сліпий народ України. Безглузда війна, нікому не потрібні смерті. Сліпі й наївні люди (
ЭтаваНиМожетБыть• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Таке враження що це ми її почали.
КинДза• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Таке враження що це ми її почали.
Не нужен был майдан,нам его навязали,так как и войну
автор Всім шампаньського • 1 час назад
Ответ дляКинДза
Скрябин так же считал
КинДза• 1 час назад
Так он был прав,ща что бедный и пострадал,сегодня годовщина как его не стало.
Жаль....
Teonaa• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Таке враження що це ми її почали.
А тут і почигати не треба було. Тут сам бог велів почати росіі цю війну. Бо ідіоти вийшли з неї, абсолютно нічого не зробили по цій, як її - ідентифікації-націоналізації, подарували Росіі просто баснословний потенціал (Росія мала 1 літак. Якщо не помиляюся). Про ЯЗ я навіть не буду нагадувати. Підписали Меморандум, самі ж на нього начхали. Одним словом дали ворогу і зброю в руки, і привід щоб напасти також подарували. І вигадувати не довелося. Більше того! В той час як люди, відстоюючі Україну і її територіі, гинуть, саме ці територіі (ну точніше землю як ресурс. я не про локацію!) роспродають/віддають/обмінюють. І що буде в результаті? Ну завершимо ми якось накось. Колись. І що матимемо? Землю в складі держави, доходи з якої має інша країна? Сша вже має. Ті держави, що допоможуть з відбудовою, теж захочуть. І що це вийде? Що матимемо-то ми в економічному сенсі з земель?ну називатимуться вони «Україна». І що з того.
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
Боже боже - Ліда, Ліда....За чіто ??? пашлі брат на брата...а надо біло обьеденіцца...жить с русскімі вмєстє, в мірє....А тєпєрь - палучайтє....чо уж тут....скажитє, да ? А вся ж прічіна - вот ана: слєпой народ Украіни !!!
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляКинДза
Це же ви боти забємбали...Що не вечір - ніч - тут прямо навала кацапської сарани !
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
Скрябин так же считал
Бггг - а хто це ? це той що янукєвіча за бабло славив ? Так він, шльондра, в числі тих хто до війни вів. Менше треба було бандюкам підлизувати.
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляКинДза
Жаль....
Ой, ат чіво жє ета он пастрадал ?? Що гнав як поц на своїй тачці на 150 км на годину ?? Так і хєр з ним - головне що людина, водій молоковоза лишилася живою.
автор Всім шампаньського • 1 час назад
Ответ дляKriskaA
Скрябин топчик
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
Скрябин топчик
хуйопчік :) сучка януковіча.
KriskaA• 1 час назад
Текст старий - але актуальний:
’«Героїзація» ригівського холуя «Скрябіна» – не просто цинічна маніпуляція. Це – черговий полювок в обличчя (і на могили) тисячам справжніх героїв України, які офірували їй свої життя.
Про Скрябіна знаю наступне: співав «за Януковича» саме в той час, як Зеленський смішив за нього ж усяку рагульню, здатну сміятися з його рагульських «жартів». Робив це «суто за гроші», у чому й сам публічно признавався. ЦЕ – АБСОЛЮТНЕ ДНО.
Скрябін – еталонний візірець тієї «української гниди», про котрих свого часу влучно висловився Симон Петлюра. Саме він і такі, як він, своїм своїм крайнім цинізмом та абсолютною безпринципністю торували дорогу до влади Янику. А значіть – і розстрілу в Києві Небесної Сотні, втраті Криму та усім жертвам війни за Донбас. Сучасний президент Зеленський зробив, насправді, дуже добре, коли нагадав нам, що він і сам – один з цих людей, один із колеґ Кузьми по цій чорній справі.
«Герой України» злодюга Фіма Звягілський, «герой» ворюга Юрій Бойко, «герой» сепарюга Богуслаєв, а тепер от – і «герой Кузьма»… ’
автор Всім шампаньського • 1 час назад
Ответ дляKriskaA
хуйопчік :) сучка януковіча.
Чем плох Янукович?
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
Чем плох Янукович?
Тим, що він - кремлівська сучка, ГБшний холуй, маріонетка лубянки. Тим, що вів Україну в кацапське стойло. Вів, але не довів - люди не схотіли і зробили Майдан. І з цього приводу такі як ви тут регулярно побиваєтесь.
Хочете в рашку ?? Так в чому проблема ?? Шуруйте ! Навіщо Україну туди тягнути ??
автор Всім шампаньського • 1 час назад
Ответ дляKriskaA
А Зеленский не агент Путина разве?
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
А Зеленский не агент Путина разве?
Нє, він агент каломойського.
КинДза• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
Хочете в ЄС,стрибайте високо,дострибались на майдані,флаг вам в руки
KriskaA• 1 час назад
Ответ дляКинДза
ПНХ, кацапська пошесть Шуруй на болота - дамой. тут водкі ньєт.
КинДза• 1 час назад
Ответ дляKriskaA
Не обригайся,меньше пий
KriskaA• 59 минут назад
Ответ дляКинДза
Не обригайся,меньше пий
Я ж не ти, колорадіна :)) ти зв´язу з боярою - бо тільки про це і пишеш. А ригачку у мене викликаєш ти і твої товарки, що совість продали за труплі
ЭтаваНиМожетБыть• 56 минут назад
Ответ дляКинДза
Йди на болота
Ласкове телятко• 28 минут назад
С одного дивана 2 анонима.
Прекрасно работается на советчице))
Ласкове телятко• 27 минут назад
Админы, оцените работу автора, вы же видите как человек старается