Благоуханочка• 06 января в 17:22
Ой…я не п’яна, я просто закохана
Чи подобається вам ця пісня? Які емоції викликає?
Постійно грає в магазинах і на радіо
Домовенок Кузя• 06 января в 17:41
Нравится только кусок, где хор поет. Певицу видела в инсте - неприятная и голос мне противный.
Пушап Мі мі• 06 января в 18:21
співачка дуже неприємна і зовні, і голосом, і манерами. пісня жахлива. для мене занадто вульгарна, а у мелодиці забагато питомо-російського.
Шукаю трусики• 06 января в 18:37
Вже новий хіт; а я не вийду милий, не оббивай пороги, ой до мого серденька, нема тобі дороги.
75В• 06 января в 20:29
Заспів дуже подоба, у тієї дівчинки неймовірний голосіще.
Сподіваюсь її розкрутять, там реальний талант.