Шлях до зірок• 03 февраля в 17:54

Договір про право власності

Я вже у шлюбі вклала гроші в будівництво житла, чоловік на словах пообіцяв не претендувати на нього у разі розлучення. Зараз прийшов час оформлення документів у нотаріуса. Чи можу я зараз підписати договір з чоловіком, що це буде 100% моя власність? Читала, що він може написати заяву під час оформлення права власності у нотаріуса та той офіційно її оформити. Порадьте, будь ласка, як діяти
Баба на горошині• 03 февраля в 18:19
Ответ дляШлях до зірок
Ні, абсолютно.
А який документ підтверджує походження коштів? Спадок чи офіційна біла зп?
Я своє житло оформила на маму, потім вона на мене договір дарування

автор Шлях до зірок • 03 февраля в 18:20
Ответ дляВапщета
Так Автор немає 100% підтвердження набуття коштів...І це в суді, якщо щось не дай Боже, чоловіком оспорюється.
А що означає 100% підтвердження набуття коштів? Це мої зароблені офіційно гроші, мені їх ніхто не дав
Вапщета• 03 февраля в 18:21
Ответ дляМоже ще третю?
Тобто, закон це фігня
Тобто я написала вище самий дієвий та швидкий варіант оформлення купівлі майна /нерухомості на себе в шлюбі, який при розлученні не оспорюється згідно закону.
Може ще третю?• 03 февраля в 18:21
Ответ дляШлях до зірок
Чоловік підтверджує це своєю заявою. Все.
автор Шлях до зірок • 03 февраля в 18:21
Ответ дляБаба на горошині
Офіційна біла зп
Може ще третю?• 03 февраля в 18:22
Ответ дляШлях до зірок
Офіційна біла зп
Зарплата це спільна власність
Вапщета• 03 февраля в 18:24
Ответ дляШлях до зірок
Заробітна плата, доходи, пенсії, стипендії та інші надходження, отримані одним із подружжя під час шлюбу, вважаються спільною сумісною власністю подружжя незалежно від того, на кого оформлені документи або чиї кошти це були.
Це означає, що зарплата дружини та все, що з неї придбано під час шлюбу, як правило, належить обом подружжю разом.

автор Шлях до зірок • 03 февраля в 18:24
Ответ дляМоже ще третю?
Зарплата це спільна власність
Але то була зп до шлюбу. Тобто, гроші заощаджені до вступу у шлюб
Баба на горошині• 03 февраля в 18:28
Ответ дляШлях до зірок
Я б на когось з батьків оформила, щоб не ризикувати,але це звісно , якщо у Вас з ними гарні відносини і ви впевнені,що вони сестрі/брату не подарують. Про такі випадки теж чула
Може ще третю?• 03 февраля в 18:28
Ответ дляШлях до зірок
Я вище написала. Чоловік підписує заяву, в якій підтверджує, що ви купуєте нерухомість за ваші власні кошти.
Шо ще незрозумілого?
автор Шлях до зірок • 03 февраля в 18:31
Ответ дляМоже ще третю?
Шо ще незрозумілого?
Та все зрозуміло, я то не вам писала
Айпишница• 03 февраля в 18:44
Ответ дляШлях до зірок
У тому то і справа, що я заробляла як до, так і після одруження. Тобто, я ніяк не доведу, що це на мої дошлюбні заощадження. Чоловік просто сказав, що не буде претендувати і все
Мій чоловік писав заяву у нотаріуса що ніяких прав на моє новопридбання не має.
автор Шлях до зірок • 03 февраля в 19:03
Ответ дляАйпишница
Дякую вам. А чи дорога була така послуга?
Айпишница• 03 февраля в 19:16
Ответ дляШлях до зірок
Це не окрема послуга. Попередньо нотаріус попередив що ми обидва повинні бути присутні на угоді. А вже в процессі оформлення поцікавився за чий рахунок придбається. Я відповіла що за мої, він запитав у чоловіка чи це так і чи він не претендує на це майно і коли чоловік підтвердив на словах, то нотаріус запропонував оформити це письмово. На ціну загальної угоди ніяк не вплинуло. До речі, потім купували дві квартири в новобудовах, то оформлювали без нотаріуса, одну квартиру в Цнапі, другу квартиру в реєстраційній палаті. Це було набагато дешевше, 180 грн і 250грн, але без варіантів обособлення, просто одна квартира на ньому, інша на мені. Але по факту це сумісне майно.