Хлопаю ресницами• 05 февраля в 18:16

Мами доньок - для вас...

Інструкція - як зіпсувати життя своїй доньці:
1. Створити вдома в себе таку атмосферу (гіперкотролюючу, наприклад), щоб вона в 18 років побігла жити з першим зустрічним абʼюзивним Василем, аби лише втекти з дому;
2. Не турбуйтесь, щоб в неї було своє житло та хороша освіта, головне - видати заміж;
3. Вимагайте внуків, от прям в день 18-річчя ненавʼязливо під час привітання скажіть, що ви з батьком вже чекаєте;
4. Привчайте, що жінка має терпіть (бажано, своїм прикладом). Головне - щоб був законний чоловік, все інше - витерпить. "Будь мудрішою, змовчи" повинно звучати як щоденне нагадування з 14 років.
5. Привчайте, що гроші не головне, з милим рай і в хрущовці, багато хоче = нічого не отримає.
6. Вчіть драїти хату й готувати 150 страв. Це хороший спосіб відхопити собі мамину корзиночку та обслуговувати його все життя.
7. Обовʼязково треба подобатись ВСІМ. Родичам, свекрусі, сусідам та бродячим псам. Дівчинка повинна бути хорошою.
8. Кажіть, що ПРОСТО ТАК її ніхто не любитиме. Ви її любите за хороші оцінки та поведінку, а чоловік любитиме за надраєну хату та борщ. Просто так - вона ніщо й цінності немає.
9. ..........? +додавайте варіанти
Уходя дверю не хлопать• 05 февраля в 19:12
Ще треба дуже допомагати дочці із дітьми.
Бажано до них переїхати для цього.
Окрім возні з дітьми стромити носа в їх із зятем відносини в сімейний бюджет і спосіб життя.

Слідкувати коли зять приходить з роботи.
Капати дочці, що він : затримується, із дітьми не займається , в побуті нікчема і т.ін.

Дочку критикувати, що вона нікудишня дружина і мати.
Критикувати витрати і сімейний бюджет.
Говорити, що вона нікчема і без мами пропаде
Робити це звісно із благих намірів, щоб допомогти молодим людям , які нічого геть не солбражть, налагодити побут
Зайканалужайке• 05 февраля в 19:23
Кроме 3 и 6 пункта моё воспитание.
Я тут с краю постою• 05 февраля в 19:28
Ответ дляХлопаю ресницами
- дати освіту або хороший старт
- по можливості житло
- дозволити жити самостійно з 18 років, й не контролювати де й з ким вона ночувала, не казати ’я бачила тебе з хлопцем - коли познайомиш?’
- показати їй що в житті шлюб та бігання за штанами - не головне. Показати можливості, задоволення, цікаві заняття й тд
- не ламати самооцінку. Жінка цінна сама по собі, тим що існує. А не комусь прислуговує чи виконує сценарії.
- любити її. Щоб вона не боялась ділитись з батьками проблемами та знала, що вдома її приймають будь-якою.
якось так
Ага, не контролировать, с кем ночевала. Вы, наверное, тру крайм давно смотрели. Свобода должна быть, но сообщить где ты желательно и юным, и взрослым. Это элементарная безопасность.
Я тут с краю постою• 05 февраля в 19:30
Ответ дляХлопаю ресницами
- дати освіту або хороший старт
- по можливості житло
якось так
То, что вы называете мужчину ’штаны’ - это не звоночек, это просто колокол. Вы проецируете свой печальный опыт на дочь и это всё очень тухло. Так что вы не намного лучше, чем ’плохая мать’ в стартпосте.
АяВсёЗнаю• 05 февраля в 19:52
Ростять ПРИНЦЕС, ні супу не зварити(веди в ресторан), ні прибрати(клініг). Нахир ви треба такі красіві, тільки пахай на вас...
Бо мають чарівну дирку, поклоняйтеся їм 🤮🤮🤮🤢🤢🤢
ПлакалаВАвто• 05 февраля в 21:13
Ответ дляЛо Шарик
фото
Мышки ещё не хватает с сигаретой.
ПлакалаВАвто• 05 февраля в 21:17
Ответ дляХлопаю ресницами
- дати освіту або хороший старт
- по можливості житло
якось так
Пункт первый противоречит пункту третьему. Самостоятельная жизнь - это не когда родители тебе оплачивают съем квартиры, питание и обучение. А когда ты сам себе это оплачиваешь. Или для вас секс - уже офигительная самостоятельность?))