Иванка Бур• сегодня в 14:41
принтер - потрібен?
мені раз в тиждень потрібно друкувати для дочки на заняття 2-3 сторінки.
але для цього потрібно їхати в центр містечка, там платити за парковку (роздруковують лише в робочий час) і обідню перерву.
і от думаю: а може купити принтер...
це не тільки гроші, а і багато часу зекономить.
читаю, що краще лазерні, бо в таких засихає катрідж.
порадьте і ви мені
також хочу двосторонній друк
пригадую в універі був односторонній принтер і я намучилась з тим перевертанням, друкуванням непарних, а потім парних
і от думаю: а може купити принтер...
порадьте і ви мені
також хочу двосторонній друк
Як_наготую...• сегодня в 14:42
Я купила. У мене вже 3. Куди їжджу там принтер купую, мені все треба. Поки ви знайдете де роздрукувати, а дома все під рукою. Рекомендую мати вдома. Хай буде. Їсти не просить.
Иванка Бур
• сегодня в 14:43
Ответ дляЯк_наготую...
а який у вас? лазерний?
достатньо USB?
я не маю де тримати, тому планую в шафу поставити і витягувати при необхідності друку
достатньо USB?
Иванка Бур
• сегодня в 14:44
Ответ дляЯк_наготую...
бо я спеціально хочу чорно-білий, щоб фарба швидко чорна не закінчилась
Шмоточницаца• сегодня в 14:46
у меня есть мне нужен, особенно при онлайн школе выручает. изредка по работе печатаю если из дома работаю и ли что-то срочное вечером всплывёт
Черный Ловелас• сегодня в 14:47
Не знаю у меня мфу цветное с бесперебойной подачей чернил уже 10 лет, все окупилось давно.
Иванка Бур
• сегодня в 14:47
Ответ дляШмоточницаца
чорно-білий?
Иванка Бур
• сегодня в 14:50
Ответ дляШмоточницаца
да. мфу. раз в год заправляю
а яка модель? двостронній?
Да, я блондинка!• сегодня в 15:05
Ответ дляСнегурочко
Если вокруг нет цивилизации, то купите конечно. 20 евро хватит
Это какой за 20 евро?
Відморожена• сегодня в 15:07
Ответ дляДа, я блондинка!
Это какой за 20 евро?
HР струйный, и подписка на чернила годовая по космической цене( иначе не работает)
Хочу на Балі• сегодня в 15:14
У мене ось цей
Лазерний, є сканер, є двостороній друк. Треба купляти не самий бюджетний папір, бо на бюджетному починає захоплювати по декілька листів
Пліснявілий сир• сегодня в 15:16
У меня есть, 18 лет ему в январе исполнилось. Лазерный, конечно. Без двухсторонней печати, меня не парит перевернуть.
Да, я блондинка!• сегодня в 15:16
Ответ дляВідморожена
Делитесь
Я за такую цену не нашла
Иванка Бур
• сегодня в 15:17
Ответ дляПліснявілий сир
а якщо треба багато сторінок, то друкуєте спочатку непарні, потім перевертаєте і парні?
Отжигающая• сегодня в 15:19
Ответ дляЯк_наготую...
купила. У мене вже 3. Куди їжджу там принтер купую
Пліснявілий сир• сегодня в 15:24
Ответ дляИванка Бур
У меня такое крайне редко, чтоб много печатать. Обычно это пара страниц. Последние годы даже не каждый месяц вклюсаю.
Як_наготую...• сегодня в 15:31
Ответ дляИванка Бур
а яка модель? двостронній?
У мене кольоровий, беріть в кольорі. Моїй дитині подобається в кольорі, особливо коли іноземні мови вчимо.
Шмоточницаца• 1 час назад
Ответ дляХочу на Балі
У мене ось цей
такой наверно уже не продают. у меня тоже такой был