ЗавЛабСнаб• сегодня в 16:03
Муж постоянно грубо со мной говорит, когда не убрано
Ребенку годик. Не всегда успеваю убраться. Малыш может раскидывать вещи и т.д. Муж приходит с работы и рассказывает мне как его заебали эти срачи. Я плачу, говорю что не успеваю. Он уходит просто в другую комнату и со мной потом не разговаривает. Когда поможет что-то убрать, потом высказывает и психует. Вот сейчас тоже самое, качаю малыша и плачу. Что делать?
ЗавЛабСнаб
• сегодня в 16:24
Ответ дляЗапасная спина
Ну то хай сидить вдома.
А ви йдіть на роботу.
Удалено администрацией...
Люблю Украину• сегодня в 16:25
Ответ дляЗапасная спина
Які обов´язки чоловіка?
Мій свого часу ходив гуляти з дитиною, щоб я могла ПОСПАТИ
Не прибрати чи приготувати.
Поспати.
Не прибрати чи приготувати.
Поспати.
Мій навпаки терпіти не міг гуляти з дитиною, то мене відправляв, а сам все прибирав і варив вечерю, якщо я не встигла. Йому подобалось з вікна кухні спостерігати , як ми накручуєм круги довкола будинку.
аромат Жука• сегодня в 16:25
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Так няню возьмите и идите работать в чем проблема ? Мне тоже быт задолбал , няня решила эту проблему
Садова гойдалка• сегодня в 16:25
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ждал пока приготовлю или вместе готовили.
Ждал? Круто. Вы тоже садитесь и ждите, пока он все сделает. Можете еще комментировать, как это у других происходит.
Садова гойдалка• сегодня в 16:26
Ответ дляЗавЛабСнаб
Квартира моя
А его где? Можно сдавать и оплачивать помощницу по дому.
ЗавЛабСнаб
• сегодня в 16:27
Ответ дляСадова гойдалка
У него нету квартиры, машина его
Запасная спина• сегодня в 16:27
Ответ дляЛюблю Украину
Ви взагалі не читали що я писала?
Я спала, поки він гуляв.
Не прибирала, не готувала. Спала.
А потім ввечері він розважав дитину, а в я спокійно готувала їжу.
Я спала, поки він гуляв.
Не прибирала, не готувала. Спала.
Запасная спина• сегодня в 16:28
Ответ дляЗавЛабСнаб
У него нету квартиры, машина его
Власне, ви самі обираєте, прибирати В СЕБЕ в квартирі чи ні
Садова гойдалка• сегодня в 16:28
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...
Фу, отправьте урода к маме. Уход за ребенком делите пополам и ищите на это время работу.
Такі його закидони сто відсотків було видно і на початку стосунків, але в нас жінкам прийнято це нівелювати, спрощувати до того, що це випадкове явище, з ким не буває. А в шлюбі, коли є дитина, море спільних проблем, то чоловік часто вибухає всім цим.
На вашому місці, я б готувала фінанси і план виходу зі стосунків. З дитиною тяжко, але це краще, ніж дитина буде щодня рости в атмосфері пришелепкуватого батька, який вам як чоловік, а дитині як батько, ніяк не допомагає
Люблю Украину• сегодня в 16:30
Головне, не старатися все зробити самій і на п´ять. Залишіть йому шанс долучитись до вашої сім´ї. На тобі дитину, а я піду вечерю приготую, бо мале всюди лізе, небезпечно його тримати в кухні, забери його. І іграшки позбирай разом з дитиною, граючись. Через півтори години я вас покличу.
Люблю Украину• сегодня в 16:32
Ответ дляЗапасная спина
Ви взагалі не читали що я писала?
Я спала, поки він гуляв.
Не прибирала, не готувала. Спала.
Я спала, поки він гуляв.
Не прибирала, не готувала. Спала.
Читала. Молодець. Тобто чоловік розумів ситуацію.
Друг бобер• сегодня в 16:35
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мы финансово от него зависим😢
Ну то терпіть мовчки
Люблю Украину• сегодня в 16:42
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мы финансово от него зависим😢
Так і має бути. Якщо жінка ще й в декреті буде сама себе забезпечувати, то нафік той чоловік вам вперся? Так і скажіть, що то ваша ласка брати його гроші, щоб він міг бути батьком і опорою сім´ї. І що декрет це не відпочинок, а важка робота по догляду за дитиною. І що деякі жінки не справляються, то нормальні чоловіки їм наймають нянь. А я справляюсь. Ось тільки ти маєш теж брати участь у побуті... і хрясь! Йому дитину в руки, а сама або на кухню вар ти, або в магазин.
Дуже дуже вумна• сегодня в 16:52
Оставьте его с ребенок на два дня. А вообще требовать чистоты когда ребенку так мало лет, это глупо.
Садова гойдалка• сегодня в 17:08
Ответ дляЗавЛабСнаб
Он сейчас моет посуду и громко стучит, а я не могу из за этого малого уложить....
По шее дайте, чтоб тише был.
Сладко-соленая• сегодня в 17:12
Ответ дляЗавЛабСнаб
До рождения ребенка, такого не было
Автор, це класика.
Коли немає дитини, немає срачу, менше готовки, менше турбот. Є час на себе, на чоловіка, секс.
З появою дитини чоловік відчуває залежність дружини від нього.
Дружина виснажена.
На секс немає ні сил, ні бажання.
До появи дитини все було добре. Він був турботливим чоловіком, а вона красивою, життєрадісною дівчиною.
Ситуація змінюється, коли дружина виходить на роботу і перестає залежати від чоловіка.
Дружина виснажена.
На секс немає ні сил, ні бажання.
Сладко-соленая• сегодня в 17:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
У него нету квартиры, машина его
Так він ще рота відкриває?
Автор, потерпіть трохи і на роботу!
Або зараз подавайте на аліменти.
А того довбо.оба слати подалі!
Друг пізнається в біді, а чоловік в декреті.
Автор, потерпіть трохи і на роботу!
Або зараз подавайте на аліменти.
А того довбо.оба слати подалі!
Садова гойдалка• 2 часа назад
Ответ дляЗавЛабСнаб
У него нету квартиры, машина его
Голодранец ни на что не способный. Берите плетку и воспитывайте это хамло.