Голена блондинка• сегодня в 07:23

Комунальні за квартиру, яка в оренді

За квартиру платять на рахунок ФОП, за комунальні - на звичайну картку. Як правильно, щоб не було питань від налогової?
Хата на мати• сегодня в 07:27
А зразу на рахунок постачальника не варіант сплачувати?
Швидкоруч• сегодня в 07:27
Ответ дляХата на мати
Это точно не вариант, но надо это перекидывать на квартирантов.
Швидкоруч• сегодня в 07:28
У меня пока от налоговой вопросов нет, но и сумма не такая, чтоб их заинтересовало.
автор Голена блондинка • сегодня в 07:34
Ответ дляШвидкоруч
Сума зараз в зимовий період не така вже і мала. До того ж, читаю про nova pay і маленькі суми, які люди отримують
Швидкоруч• сегодня в 07:35
Ответ дляГолена блондинка
Я про свою сумму, пока не трогает меня никто, я еще и шифруюсь типа, на монобанк переводят и пивденный. Конечно это ерунда, но для самоуспокоения , потом если что, просто буду ездить за наличной наверное.
Хата на мати• сегодня в 07:36
Ответ дляШвидкоруч
Я снимала квартиру и через приват 24 отлично все оплачивала. И свет, и газ, и тепло водоснабжение и домофон с интернетом.
Швидкоруч• сегодня в 07:37
Ответ дляХата на мати
Я верю, что квартирант умеет это делать, но мне не надо, чтоб у чужих людей были квитанции на оплату на их имя.
Слоник-тоник• сегодня в 07:43
Ответ дляШвидкоруч
Указывается имя владельца и счета квартиры.
И что будет, если платит 3-е лицо? Просто интересно.
А если б ваши друзья платили в ваше отсутствие. Или вы за родственников
Не кую, не мелю• сегодня в 07:49
Ответ дляГолена блондинка
Не біжіть попереду паровозу. Податки згодом будуть платити всі, але не поспішайте занадто.
Даха-сваха• сегодня в 07:58
Ответ дляГолена блондинка
А до чого нова пей?
Даха-сваха• сегодня в 08:00
Ответ дляХата на мати
Можна так, а я плачу сама від імені власника ь мені легше слідкувати за оплатою. Плачу ща три об´єкти нерухомості( покійної мами хата, квартира і чоловікові квартира).
Пукимончиг• сегодня в 08:00
Ответ дляШвидкоруч
оплата за третье лицо. я так платила через приват
Даха-сваха• сегодня в 08:01
Ответ дляШвидкоруч
Так в квитанії можна вказати Ваші данні. В приват це легко
Швидкоруч• сегодня в 08:05
Ответ дляПукимончиг
Вот лично я так не хочу.
Покращена• сегодня в 08:09
Комунальні комусь я б не дозволила платити. Потім спробуй розберись, якщо щось не так
Меряю от 0• сегодня в 08:22
Ответ дляСлоник-тоник
Узнавала в банке лично. Указана в квитанции будет фамилия платившего.
Слоник-тоник• сегодня в 08:23
Ответ дляПокращена
Що може бути не так? Берете звірку і все бачите
Покращена• сегодня в 08:59
Ответ дляСлоник-тоник
У нас вода оплачується в ОСББ, і опалення. Це окрім прибудинкової. Рахунки не формуються атоматично. Тому ні, і ще раз ні, тільки сама.
Хата на мати• сегодня в 09:28
Ответ дляПокращена
Ну беріть налом за комуналку, або квартирант хай ходе на пошту сплачує. Або за три квартири надходження на картку особисту і потім створювати тут теми про лист щастя від податкової.
Хата на мати• сегодня в 09:32
Ответ дляДаха-сваха
У приват можна бачити хоч десять об´єктів нерухомості за які нараховані комунальні сплачувати і контролювати паралельно з паперовою платіжкою та банківською випискою про сплату складати у папку. Єдина відмінність, що не треба ногами кудись ходити та черги стояти для сплати.
Слоник-тоник• сегодня в 10:01
Ответ дляПокращена
Таких випадків може 5%
В більшості квитанція зрозуміла і платиться безпосередньо на постачальника послуг