Йосип_молодий• 09 февраля в 10:18
Чи не образливо буде так написати чоловіку?
Чи не образливо буде так написати чоловіку:
Мій текст:
"Ти, напевно, помітив, що я не красномовна у своїх висловлюваннях.
Це не тому, що я не люблю ніжні слова чи щось таке.
Це тому, що мені важко довіритися, і я можу довго придивлятися до людини.
Є певний досвід у житті, де гарні слова не завжди відповідали дійсності. Я не кажу, що ти блефуєш, просто таке сприйняття слів у мене на цьому етапі спілкування. Ми ще з тобою мало знайомі.
Давай домовимось, що поки ми пізнаємо один одного, красномовність у своїх висловлюваннях буде помірною, до етапу нашого знайомства, тому що для мене "обожнюю" – це коли людину вже пізнав і дійсно відчуваєш це."
Спілкуванню - 3 тижні ( тут вже створювала тему), один раз зустрілись, наостанок був поцілунок ( запитав чи можна поцілувати).
То в нього взагалі кришу порвало після нього. Дзвонить декілька разів на день. На секс не продавлює. Друге побачення домовились, що сходимо в кіно.
На першому - квіти, ресторан був, старався вгодити і по спілкуванню нормальний.
Це повідомлення, на те, що він мені шле:
Ось:
"Надобраніч тобі сонце я тебе обіймаю 🤗 ніжно і тепло і пристрасно цілую тебе в губки в носік і в губки )😘😘😘і ще раз і багато разів)
Гарних теплих снів тобі )я би все відав щоб зараз обняти тебе почути твій голос і дуже дуже дуже сильно поцілувати 😘тобі надобраніч моя гарненька кицюня)❤️😍😘
Я тебе обожнюю 🥰 всім серцем і душою )🌹😘😘😘🥰🥰🥰"
Мій текст:
Ось:
Рожева юбка• 09 февраля в 11:55
Ответ дляЙосип_молодий
Переключиться, так переключиться.
Ця схема на 18-19 річних, як по мені.
А мені - 33)) Я і сама на секс можу спонукати) Але о це все, як антисекс на мене діє)
Бачу що стелить не по дитячому))
Ця схема на 18-19 річних, як по мені.
Бачу що стелить не по дитячому))
Автор, вы слишком длинную простыню написали.
Я написала бы правду.
’Коля, не хочу тебя обидеть, но эти все уси-пуси меня отталкивают от тебя.
Если ты хочешь развития отношений, то показывай это поступками и действиями, а не присылай мне 100500 смайлов и поток своих эмоций в сообщениях. Всему своё время.’
Я написала бы правду.
Помеха справа• 09 февраля в 12:45
Ответ дляЙосип_молодий
Доречі йому не 18, а 38))
Как мило он иностранец или наш? И кто он по специальности
Помеха справа• 09 февраля в 12:48
Ответ дляЙосип_молодий
Як тоді написати?
Лучше живите как раньше меньше верьте словам
Помеха справа• 09 февраля в 12:50
Ответ дляЙосип_молодий
Так емоційна.
Але ж не потрібно так свої емоції показувати, ми знайомі на так давно.
А що далі буде, коли секс трапиться, боюсь уявити)Або навпаки стеле, а потім ’здрись’))
А потом он пропадет
Помеха справа• 09 февраля в 12:52
Ответ дляЙосип_молодий
Переключиться, так переключиться.
Ця схема на 18-19 річних, як по мені.
Бачу що стелить не по дитячому))
Ця схема на 18-19 річних, як по мені.
Бачу що стелить не по дитячому))
Так почему тянете почему без секса
Протру пилюку• 09 февраля в 12:52
Не писала бы это, просто присматривплась бы к действиям. Может болтун и пикапер, и таких кицюнь много. На встрече сказала бы что доверяю поступкам а не словам
Помеха справа• 09 февраля в 12:52
Ответ дляРожева юбка
Я написала бы правду.
И вы туда же как автор
Рожева юбка• 09 февраля в 13:01
Ответ дляПомеха справа
И вы туда же как автор
Почему?
Меня тоже такие слюнтяи раздражают, тем более уже мужик под 40, а пишет как подросток.
Надо молчать в тряпочку?
Помеха справа• 09 февраля в 13:02
Ответ дляРожева юбка
Почему?
Надо молчать в тряпочку?
Пишите как автор ...
Рожева юбка• 09 февраля в 13:05
Ответ дляПомеха справа
Пишите как автор ...
А как вы написали бы?
Просто интересно.
Например, я вообще заблокировала бы и забыла его имя.
Но по всей видимости он Автору нравится, но не нравятся его слюнявые сообщения.
Можно же, объяснить мужику.
Он там кстати, написал 2 раза ’губы’, небось и верхние и нижние имел ввиду))
Просто интересно.
Можно же, объяснить мужику.
Йосип_молодий
• 09 февраля в 14:08
Ответ дляРожева юбка
А как вы написали бы?
Просто интересно.
Можно же, объяснить мужику.
Просто интересно.
Можно же, объяснить мужику.
Так, він мені сподобався.
Симпатичний, зрілий чоловік.
Людина багато працює, я ціную чоловічу працьовитість, і знаходить час, щоб написати та подзвонити, бо сама така.
Потім у мене є донька-підліток (був ранній шлюб).
Коли ми були в ресторані, він запитав, чи може щось моїй доньці додому замовити. Я відмовилася, але приємно, що запитав. Про школу доньки запитував, про її спорт. Немає небайдужості... Але, може, це гра така, хтозна.
Симпатичний, зрілий чоловік.